Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с една игра Metin2 и тя има защита за хакове и всякaкви подобни и от error лог-а ми изписва, че трябва да затворя приложението AC Tool, но не мога да намеря нищо такова.

[HackShield] DLL Injection detected, close this app: AC Tool

Също усещам, че компютърът ми започва да лагва много и ми забива, а пък характеристиките му не са стари. На win10 съм

Addition.txt

FRST.txt

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е програма за създаване на клавишни комбинации - Макро. Ако си ползвал нещо такова за тази или друга игра, може да има остатъци из системата. Този уиндоус как е инсталиран - ъпгрейд или на чисто?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма да е зле да направиш един reset за да си на чисто. Както казах, сигурно са останали части от програмата или подобна на нея, ползваща подобни ресурси. Имах подобен проблем, но при мен беше от макро клавиатурата, която има собствена памет и дори с нова инсталация на уиндоус, пак зареждаше макротата, за мое "удобство" разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, chainsmokerbg написа:

За какъв reset става дума re-install? 

Да,нещо такова, но без нуждата от външни носители(usb, cd).

Тук има инфо как и коя опция да избереш. Ако искаш изчакай за други мнения, но много хора се оплакват от "счупени" програми след ъпгрейд. Най-малкото, ще си пооправиш уиндоуса и ще работи по-леко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На този въпрос е по-правилно да си отговориш сам. Аз (или друг) имам различни нужди и виждания по отношение на даден продукт. В момента съм с 8.1 , който за целите ми, е повече от достатъчен и засега нямам намерение да се "ъпгрейдвам". 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами сигурно ще нулирам win10, а ако пак не стане ще видим.. Благодаря за помощта може да локвате. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Влизаш в regedit чрез старт менюто, отгоре на "Edit" натискаш на "find" и търсиш думата "AC Tool" при пръв резултат изтриваш папката отляво или регистъра отдясно, но това изисква малко умение кое точно да се изтрие, просто четеш за кое се отнася, ако се отнася за "AC Tool" го изтриваш. След като изтриваш натискаш F3, за да ти търси следваш резултат и така постепенно докато премахнеш всичкия "AC Tool" от компютъра. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имаше и друга тема по въпроса с още инфо, а именно за бавен windows като цяло. Та затова е по-добре рефреш според мен.

п.п. то и тук си го има, в първия пост:)

Редактирано от firestarter (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Чаках го час, но крашна после още един час пак крашна .. И директно Нулирах windows-а, бъга се оправи. Може да локвате. Още веднъж благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.