Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, интересува ме сайта който направих как изглежда, ще може ли малко мнения?

http://produktbg.alle.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При мен се зарежда малко тромаво. Чист HTML, CSS ли е или готова тема с идващи CSS файлове?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Черният фон горе никак не пасва на пръв поглед.Там по-добре щеше да стои някаква картина като фон, загатваща дейноста.Ако пък сложиш друг цвят,полето е много голямо за този текст и трябва да намалиш височината.Също е хубаво на този текст да има някакви ефекти на буквите.Останалото може да се каже,че е задоволително направено.Само не ми допада големия размер на картата с местоположението.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Плюс: 
    - Правилно сте уцелил цветовете: черно и червено, плюс различни нюанси на сивото.

Неутрално:
    - Коригирайте си  печатните грешки. 
    - Показването на формата за контакти на всяка страница е излишно, нейното място е само на страницата за контакти.

Минус: 
    - Недостатъчно йерархия във визията на текста (заглавието може спокойно да е болднато - 36пк, в подзаглавието изброяването на марките е излишно, едно че не са всички, друго, че по-надолу ги има представени като лога).
    - Менюто е неправилно организирано. Наличието на отделна страница за "Добре дошли в сайта" и на друга "Начало" е излишно". Съдържанието им може да се обедини и да се избере по-краткото "Начало" (което е и много по-разпространено).
    - "Продукти" е най-важният раздел в целият сайт (освен един липсващ, но за това по-долу). Продуктите могат да бъдат показани с отделно, списъчно меню (основен раздел/подраздели) в ляво. Така посетителя ще види всичко, което се предлага, без да му се налага да броди по падащите менюта.
    - "За контакти" - отделното показване на телефона и мейла като подраздели е излишно, още повече, че те се съдържат в главния раздел "За контакти". По-добре съкратете "За контакти" на наложилото се "Контакти", сложете жълтия блок с гумата отгоре, в средата (като текст) поставете телефона и адреса и в дъното завършете с карта (която в момента липсва, но за сметка на това адреса е на английски език).
    - "Как да поръчам" - Ясно посочете (с текст, не само картинка) кой доставчик използвате.
    - "Услуги" - Тъй като услугата е само една, в  главното меню няма нужда от основен раздел/подраздел. Променете го на по-краткото "Ароматизатори".
    - Липсва меню "За нас" - няма име на фирма, Няма БУЛСТАТ, няма нищо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не се обиждай, ама и дъвка не бих си поръчал от сайт направен с тази услуга. Дали някоя търсачка ще те открие въобще, че съществуваш. Ако смяташ да развиваш някакъв бизнес, разкарай го това, купи си домейн и хостинг и намери някой да ти направи свестен сайт.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 25.06.2016 г. в 12:33, Емил Костов написа:

При мен се зарежда малко тромаво. Чист HTML, CSS ли е или готова тема с идващи CSS файлове?

Здравей, от готовите теми е , а за тромавото не знам при мен зарежда много бързо, даже пробвах и на таблета как зарежда също е добре, може би е било нещо моментно, свалил съм едно разширение и с него проверявам как е Alexa traffic

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току що, Stefan Chardakliev написа:

Здравей, от готовите теми е , а за тромавото не знам при мен зарежда много бързо, даже пробвах и на таблета как зарежда също е добре, може би е било нещо моментно, свалил съм едно разширение и с него проверявам как е Alexa traffic

Това е дизайн от миналия век. Може да е приемлив за малко магазинче. Но ако искате да привлича окото ще трябва да поразчупите нещата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 25.06.2016 г. в 15:09, eysan написа:

Не се обиждай, ама и дъвка не бих си поръчал от сайт направен с тази услуга. Дали някоя търсачка ще те открие въобще, че съществуваш. Ако смяташ да развиваш някакъв бизнес, разкарай го това, купи си домейн и хостинг и намери някой да ти направи свестен сайт.

Не няма проблем , за по нататък ще мисля за собствен домейн , ами интересно ето данни за трафика на сайта ,ще го имам в предвид и ще направя по нататък нещо професионално

alle.bg

Alexa Traffic Rank
    Traffic Rank in BG
    Sites Linking In
    Top queries driving
    traffic to alle.bg
    See how alle.bg
    looked in the past
    No Data
    Very Fast

(0.649 Seconds)
    91% of sites are slower
    Average Load Time

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 37 минути, capnemo написа:

Това е дизайн от миналия век. Може да е приемлив за малко магазинче. Но ако искате да привлича окото ще трябва да поразчупите нещата

Да  по професионално ще трябва да изглежда, за да отговаря на съвременните тенденции, съгласен съм , ще поразгледам как вървят тенденциите при други подобни сайтове със същата тематика, ако имате нещо в предвид няма да ви се сърдя:emoji_smiley-04:

Редактирано от Stefan Chardakliev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Stefan Chardakliev написа:

Не няма проблем , за по нататък ще мисля за собствен домейн , ами интересно ето данни за трафика на сайта ,ще го имам в предвид и ще направя по нататък нещо професионално

alle.bg

Alexa Traffic Rank
    Traffic Rank in BG
    Sites Linking In
    Top queries driving
    traffic to alle.bg
    See how alle.bg
    looked in the past
    No Data
    Very Fast

(0.649 Seconds)
    91% of sites are slower
    Average Load Time

Мисля, че тези данни засягат главния домейн, не твоя поддомейн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сега ,ако може да ми препоръчате , кадърен дизайнер на уебсайтове, ще съм ви много благодарен, искам да направи нещо подобно на тези сайтове http://www.accuravalves.com/ar25.php

http://bellright.en.made-in-china.com/product/ABXxQhNVAMkv/China-Bellright-Valve-Installation-Tool-Heavy-Duty-Valve-Stem-Tool.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В крайна сметка не ти трябва "кадърен дизайнер" препоръчвам ти да погледнеш някакви платени теми които не изискват никакво познание в кодирането( всичко е вградено тоест можеш да си го редактираш/добавиш) и в двата случая ще ти вземат пари :) не искам да правя реклама на сайтове така,че имаш супер голям избор в гуугъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 часа, Pythongrammer написа:

В крайна сметка не ти трябва "кадърен дизайнер" препоръчвам ти да погледнеш някакви платени теми които не изискват никакво познание в кодирането( всичко е вградено тоест можеш да си го редактираш/добавиш) и в двата случая ще ти вземат пари :) не искам да правя реклама на сайтове така,че имаш супер голям избор в гуугъл.

Благодаря , ще ги разгледам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Намерих във  themeforest , ама като не разбирам коя платформа да избера за е-магазин? коя е най- подходяща за нашите географски ширини, така да се изразя:emoji_smiley-04: има opencard, presta shop, Magento , и за всички има характеристика с кой браузър е съвместима, и са на различни цени!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Колко от клиентите ви биха търсили продуктите през интернет?

Това един локален магазин ли е или са на повече места?

Кой ще се грижи за обновяването на продуктите, описанието им и цените?

Какъв бюджет сте отделили за онлайн магазин?

Какъв е срока за пускане на онлайн магазин?

Защо искате да имате онлайн магазин - конкретни цели?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, desktop написа:

Колко от клиентите ви биха търсили продуктите през интернет?

Това един локален магазин ли е или са на повече места?

Кой ще се грижи за обновяването на продуктите, описанието им и цените?

Какъв бюджет сте отделили за онлайн магазин?

Какъв е срока за пускане на онлайн магазин?

Защо искате да имате онлайн магазин - конкретни цели?

1. Практически всеки който има достъп до нет 

2.Не разбирам, електронният магазин ще е на само едно място- сървър, локален

3.Естествено моя милост в началото, докато не стане нужда от втори човек.

Иска ми се истински магазин , да бъде направен специално за продукта който хората ще търсят. 

4.Възможно най- ниският с който мога да направя такъв е-магазин(не съм почитател на мегаломанията)

5.Докато не бъде завършен , зависи от поставените цели ,може и няколко месеца, всичко е относително

6.Целите за постигане са много.

Например:

- популяризиране на определен продукт 

- повишаване на продажбите

- достигане до повече хора(дори и извън рамките на БГ) и до  хора които се интересуват от определен продукт.

И т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може да разгледаш e-commerce системи като Magento. Има много такива сайтове за правене на онлайн магазини. Не е най-професионалният начин да направиш онлайн магазин, но става ако искаш просто да продаваш стоката от реален магазин в интернет.

Редактирано от RJ45 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 23 часа, desktop написа:

Вашето бъдеще е в политиката, не в икономиката.:emoji_objects-07:   

Не виждам никакъв смисъл да спорим по  такива отвлечени понятия като бъдеще и минало, вие ме питате какви са целите , аз ви изброявам търся нещо конкретно  и то е направата на електронен магазин.

преди 22 часа, RJ45 написа:

Може да разгледаш e-commerce системи като Magento. Има много такива сайтове за правене на онлайн магазини. Не е най-професионалният начин да направиш онлайн магазин, но става ако искаш просто да продаваш стоката от реален магазин в интернет.

Благодаря много , ще хвърля един поглед

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В политиката се борави с понятия, в икономиката с цифри. За пример:

"Колко от клиентите ви биха търсили продуктите през интернет?  - 4 от 10 човека.
    Това един локален магазин ли е или са на повече места? 1 магазин.
    Кой ще се грижи за обновяването на продуктите, описанието им и цените? 1 човек.
    Какъв бюджет сте отделили за онлайн магазин? 0т 500 до 5 000 лева.
    Какъв е срока за пускане на онлайн магазин? 3 месеца.
    Защо искате да имате онлайн магазин - конкретни цели? 30% увеличаване на приходите."

Редактирано от desktop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще допълня само едно - ако искате да реализирате проект, винаги трябва да имате бюджет. Какво е бюджета - пари, които имате в банковата сметка или шкафа и сте готови да изхарчите за проекта, според плана за развитието му, без да вземате от него напр. защото детето е болно и независимо от моментните резултати.

Трябва да имате milestones, които да измерват развитието на проекта.

И, вместо да правите сайт, по-скоро отделете 2-3 месеца време, за да научите основите на това, как се прави бизнес.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, desktop написа:

В политиката се борави с понятия, в икономиката с цифри. За пример:

"Колко от клиентите ви биха търсили продуктите през интернет?  - 4 от 10 човека.
    Това един локален магазин ли е или са на повече места? 1 магазин.
    Кой ще се грижи за обновяването на продуктите, описанието им и цените? 1 човек.
    Какъв бюджет сте отделили за онлайн магазин? 0т 500 до 5 000 лева.
    Какъв е срока за пускане на онлайн магазин? 3 месеца.
    Защо искате да имате онлайн магазин - конкретни цели? 30% увеличаване на приходите."

преди 2 часа, Blago72 написа:

Ще допълня само едно - ако искате да реализирате проект, винаги трябва да имате бюджет. Какво е бюджета - пари, които имате в банковата сметка или шкафа и сте готови да изхарчите за проекта, според плана за развитието му, без да вземате от него напр. защото детето е болно и независимо от моментните резултати.

Трябва да имате milestones, които да измерват развитието на проекта.

И, вместо да правите сайт, по-скоро отделете 2-3 месеца време, за да научите основите на това, как се прави бизнес.

Това ми е ясно братле ,за  банкрол мениджмънта, темата е съвсем друга и тя е визия на сайт. Сигурно чичо  Гошо  от  горно надолнище дето ходи да продава на пазара в илиянци  е учил цял живот  икономика ? Недейте се взима толкова на сериозно , просто попитах нещо конкретно, ако ставаше  въпрос за икономика щях да пиша в друг форум , мисля , че вече научих каквото ми трябваше благодаря все пак за идеите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А, не, не се вземаме насериозно, от години гледам мача в онлайн бизнеса.

Вероятно ще бъдеш от умните, гениалните се учели от грешките на другите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вероятно е така , затова са станали толкова много умни хора , защото всеки се пази да не сгреши :wink12: и да не  направи някой гениален, хората са станали толкова стиснати 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.