Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Сега имам виртуална от ЦКБ,
    но смятам да е сменя банката защото, при проблем с картата служителите незнаят какво да правят - некачествено обслужване

ползвам е на 2-4 месеца 1 път, което значи че не желая месечни такси - 2 лева при презареждане ме устройваше и само това бе таксата, и СМС известяването ми хареса че го има при покупка

проверих ДСК там няма такси, но трябва да имаш разплащателна сметка в ДСК с месечна такса от 1,45, което не ме устройва

За другите банки предлагащи тази карта, в сайтовете им има малко ифо.

А тук доста от вас май ползват такава карта, и затова искам алтернатива на търсеното от мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа - бягай от виртуална карта на ДСК. (изобщо от ДСК) Не веднъж съм писал, при проблем - от call центъра ме препращат в офис, а от офис в call център. Даже наскоро ми се беше наложило да си обновявам картата - ДСК Тийн. Като я попълвахме документите питахме служителката дали мога да си я взема сам без родител - отговора беше да. Но като отидох след 10 работни дни - висях час и половина на опашка и накрая ме отрязаха - трябвало родител.

Извод – В ДСК и служителите не знаят какво предлага банката.

А да, също картата е доста по-мизерна от тази на другите банки. Например, Maestro-то на баща ми от ОББ изглежда в пъти "по-елитно" от моята на ДСК. (в смисъл, не е изцяло плоска с напчатани букви, а си личи, че е направена и от по-хубави материали)

А и не мога да използвам виртуалната карта на ДСК в PayPal - отхвърля ми я. Пробвах и да използвам и 3D кода за защита, както и SMS потвърждаването - пак не ще, но гълта такса 2.50.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, niki292002 написа:

Честно да ти кажа - бягай от виртуална карта на ДСК. (изобщо от ДСК) Не веднъж съм писал, при проблем - от call центъра ме препращат в офис, а от офис в call център. Даже наскоро ми се беше наложило да си обновявам картата - ДСК Тийн. Като я попълвахме документите питахме служителката дали мога да си я взема сам без родител - отговора беше да. Но като отидох след 10 работни дни - висях час и половина на опашка и накрая ме отрязаха - трябвало родител.

Извод – В ДСК и служителите не знаят какво предлага банката.

А да, също картата е доста по-мизерна от тази на другите банки. Например, Maestro-то на баща ми от ОББ изглежда в пъти "по-елитно" от моята на ДСК. (в смисъл, не е изцяло плоска с напчатани букви, а си личи, че е направена и от по-хубави материали)

А и не мога да използвам виртуалната карта на ДСК в PayPal - отхвърля ми я. Пробвах и да използвам и 3D кода за защита, както и SMS потвърждаването - пак не ще, но гълта такса 2.50.

на ме т на ЦКБ ми изтеглиха вечерта колкото е таксата на банката и се обадих вечерта да е блокират и и никой незнае как да е разблокира за телефонни разговори дадох двапъти повече от колкото ми източиха - звъннете там, звъннете там

PayPal

по принцип не приема виртуалните

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, Без умствен капацитет написа:

на ме т на ЦКБ ми изтеглиха вечерта колкото е таксата на банката и се обадих вечерта да е блокират и и никой незнае как да е разблокира за телефонни разговори дадох двапъти повече от колкото ми източиха - звъннете там, звъннете там

PayPal

по принцип не приема виртуалните

Банкови карти (обикновено) след блокиране не се разблокират. А се издава нова карта

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.