Премини към съдържанието
iAppleBeats

Странен въпрос за домашен любимец

Препоръчан отговор

Гледах в тубата (YouTube)[не е реклама] че отглеждат- тигър,лъв и т.н. Има ли някакъв шанс тука в България да се отглежда такава котка? За разрешително и т.н. Имам голям мерак да си отглеждам лъвче или тигърче, но най-вече ме е страх като порасне да не ми е*е мамата като ме изяде на една хапка ;д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост
преди 1 час, Ивайло Иванофф написа:

Гледах в тубата (YouTube)[не е реклама] че отглеждат- тигър,лъв и т.н. Има ли някакъв шанс тука в България да се отглежда такава котка? За разрешително и т.н. Имам голям мерак да си отглеждам лъвче или тигърче, но най-вече ме е страх като порасне да не ми е*е мамата като ме изяде на една хапка ;д

Че какво като те изяде? Нали и животинчето носи душа.Съветвам те да си вземеш слонче. Поне няма да те изяде. Най много да те...смачка.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, * СТЕФАН * написа:

Че какво като те изяде? Нали и животинчето носи душа.Съветвам те да си вземеш слонче. Поне няма да те изяде. Най много да те...смачка.

:D Ако е слонче няма да се побере в къщата :D И тъй де сериозно питам има ли някакъв начин? Ако е възможно въобще

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако, му осигуряваш по 25кг., месо всеки ден мисля,че поскоро ще те обича, а не да мисли да те яде.Но мисля,че в БГ е забранено да се отглеждат екзотични животни.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Ивайло Иванофф написа:

И тъй де сериозно питам има ли някакъв начин? Ако е възможно въобще

Не, няма никакъв начин. Защото е забранено !

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Което не става с пари, става с много пари. Докато Дамбовците си развяваха байряка никой не е го е правил на въпрос че гледат тигри.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6/26/2016 в 3:33, Ивайло Иванофф написа:

По-добре си вземи маймунче - пак ще ти е*е мамата, но със сигурност няма да те изяде. :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който иска да си има тигър/лъв у дома , да си отглежда котка ! :lol6:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Мойра написа:

По-добре си вземи маймунче - пак ще ти е*е мамата, но със сигурност няма да те изяде. :D

мда, те такава най-добре - нема го изяде

:D

eebe004d3dffcf4b.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.