Премини към съдържанието
iAppleBeats

Странен въпрос за домашен любимец

Препоръчан отговор

Гледах в тубата (YouTube)[не е реклама] че отглеждат- тигър,лъв и т.н. Има ли някакъв шанс тука в България да се отглежда такава котка? За разрешително и т.н. Имам голям мерак да си отглеждам лъвче или тигърче, но най-вече ме е страх като порасне да не ми е*е мамата като ме изяде на една хапка ;д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 1 час, Ивайло Иванофф написа:

Гледах в тубата (YouTube)[не е реклама] че отглеждат- тигър,лъв и т.н. Има ли някакъв шанс тука в България да се отглежда такава котка? За разрешително и т.н. Имам голям мерак да си отглеждам лъвче или тигърче, но най-вече ме е страх като порасне да не ми е*е мамата като ме изяде на една хапка ;д

Че какво като те изяде? Нали и животинчето носи душа.Съветвам те да си вземеш слонче. Поне няма да те изяде. Най много да те...смачка.

Редактирано от * СТЕФАН * (преглед на промените)
    • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 46 минути, * СТЕФАН * написа:

Че какво като те изяде? Нали и животинчето носи душа.Съветвам те да си вземеш слонче. Поне няма да те изяде. Най много да те...смачка.

:D Ако е слонче няма да се побере в къщата :D И тъй де сериозно питам има ли някакъв начин? Ако е възможно въобще

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако, му осигуряваш по 25кг., месо всеки ден мисля,че поскоро ще те обича, а не да мисли да те яде.Но мисля,че в БГ е забранено да се отглеждат екзотични животни.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 часа, Ивайло Иванофф написа:

И тъй де сериозно питам има ли някакъв начин? Ако е възможно въобще

Не, няма никакъв начин. Защото е забранено !

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Което не става с пари, става с много пари. Докато Дамбовците си развяваха байряка никой не е го е правил на въпрос че гледат тигри.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 6/26/2016 в 3:33, Ивайло Иванофф написа:

По-добре си вземи маймунче - пак ще ти е*е мамата, но със сигурност няма да те изяде. :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Който иска да си има тигър/лъв у дома , да си отглежда котка ! :lol6:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 часа, Мойра написа:

По-добре си вземи маймунче - пак ще ти е*е мамата, но със сигурност няма да те изяде. :D

мда, те такава най-добре - нема го изяде

:D

eebe004d3dffcf4b.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.