Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Къде се намира GPS-ът на таблет Allview AX4 Nano Plus, тъй като не го намирам измежду вградените иконки?

560x470ax4nanoplus-poza-principala-negru.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А има ли го изобщо?... :)

Аз така се мъчих един час на подобен таблет да качвам навигация, и накрая - чакам, чакам, да определи мястото, пък то можело само през интернет ...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 30 минути, RudeBoy написа:

А има ли го изобщо?... :)

Аз така се мъчих един час на подобен таблет да качвам навигация, и накрая - чакам, чакам, да определи мястото, пък то можело само през интернет ...

На панела на самия таблет, под екрана е изписана тази функция... Таблетът е предложен в Мтел на мой комшия, възрастен човек, като лоялен клиент. И той се е навил да го вземе именно заради тази функция, а не я откриваме :х Има си постоянен нет на устройството, но нещо не виждам смисъл от това да има гравирано лого на GPS на панела, пък да трябва да го дърпаме от магазина на Гугъл?!

Редактирано от badsharki (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, badsharki написа:

На панела на самия таблет, под екрана е изписана тази функция... Таблетът е предложен в Мтел на мой комшия, възрастен човек, като лоялен клиент. И той се е навил да го вземе именно заради тази функция, а не я откриваме :х Има си постоянен нет на устройството, но нещо не виждам смисъл от това да има гравирано лого на GPS на панела, пък да трябва да го дърпаме от магазина на Гугъл?!

Контролния панел, Locations

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, capnemo написа:

Контролния панел, Locations

Утре ще го видя пак тоя таблет и ще пиша за резултата, благодаря много!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То GPS приемник не се дърпа от магазина на Гугъл :D . Това е хардуерна част, трябва да я има вградена в таблета. От Play Store можеш да си изтеглиш само някакъв софтуер, който да работи с нея.

И виж какво точно пише в "Locations".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

A-GPS ,може да се ползва и без мобилен интернет. Но за сметка на това се свързва със сателитите по бавно (до няколко минутки).

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току що, oic написа:

A-GPS ,може да се ползва и без мобилен интернет. Но за сметка на това се свързва със сателитите по бавно (до няколко минутки).

Минимално 6 минути. Това е цикъла на предаване на позициите на всичките сателити

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За предпочитане автора/ката да тества на открито, за по-бърза локация.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.