Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Старото ми захранване (fortron hexa 400w) реши да гръмне след 2 години и половина.

Трябва ми ново захранване за amd 760k и карта radeon hd7730, която смятам да подменя с друга до 100W TDP макс след време.Бюджета е 60-100 лв.Ако може предлагайте от sky. Чудех се дали това става за нещо : http://www.deepcool.com/product/powersupply/2014-10/10_1049.shtml

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

SEASONIC SSR-430ST Bronze 

Това е най-доброто до 100 лв. в Скай а онова дето гледаш е възможно най-лошия избор.

Мощността няма връзка с надеждността на захранването отделно дори под товар консумацията ще е под 200W

все пак ще уточня че захранването което гледаш не е по-мощно ако си се подвел по-маркировката му.

Гаранцията също му е с 1 година по-малко.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, Roujin Z написа:

SEASONIC SSR-430ST Bronze 

Това е най-доброто до 100 лв. в Скай а онова дето гледаш е възможно най-лошия избор.

Мощността няма връзка с надеждността на захранването отделно дори под товар консумацията ще е под 200W

все пак ще уточня че захранването което гледаш не е по-мощно ако си се подвел по-маркировката му.

И аз така предположих..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Друг вариант в бюджета е 430W на EVGA, поне е 80+. Seasonic-а който е дал колегата има Bronze сертификат, и е много добър избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Евга имат и бронз на същата цена ($40) но няма кой да го зареди а и ще го пуснат по-скъпичко сигурно.

То и с това разликата в момента е само 3.50 лв. докато по-едно време беше над 10 лв.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.