Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Предстои ми покупка на таблет и бих искал да се консултирам с вас за избора.

Таблета ще се използва за браузване, гледане на клипове, скайп, леки игри

Таблета задължително трябва да разполага с IPS матрица и добър дисплей!

Ето и някои модели, на които съм се спрял: Lenovo IdeaTab 2 a8-50Acer iconia b1-850

Предпочитам по-качествени марки, като asus,lenovo,acer,samsung и др.Не съм фен на нечуваните китайски марки :).Също така нямам възможност да купувам таблет от сайтове, които изискват дебитна карта или пейпал акаунт.

Очаквам вашите мнения за таблетите, които съм посочил, а също така и предложения за нещо по-добро.

Бюджет-до 250 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, bobi99 написа:

Предпочитам по-качествени марки, като asus,lenovo,acer,samsung и др.

За този бюджет са от боклук нагоре. Посочените от теб устройства са нискобюджетни с калпави SoC на MediaTek базови модификации като MT8163 и MT8161. Общо взето много слаби платформи и не знам как ''RudeBoy'' прецени, че модела на Acer си заслужава.:(

преди 42 минути, bobi99 написа:

Очаквам вашите мнения за таблетите, които съм посочил, а също така и предложения за нещо по-добро.

Няма как да ти предложа нещо по-добро за тези пари. Алтернативата е с бюджетен Интел Атом, което всъщност не е никаква алтернатива. Събери още 350-400 левчета, за да осмислиш разходите си за такъв вид стока. Ако държиш на таблет.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, XECUTIONER написа:

Общо взето много слаби платформи и не знам как ''RudeBoy'' прецени, че модела на Acer си заслужава.:(

Защото е по-добре от разни Prestigio, Diva, X-treme, и други подобни извращения, които се предлагат в рамките на бюджета.

Сам си казал, че за 250 лв е трудно да се вземе нещо хубаво. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.