Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Понеже не съм големия IT специалист, а работя каквото и където намеря, та реших да попитам нещо странично:

Вие как разпускате след работа (освен ако не сте си превърнали хобито в работа)? Какво е нещото, което чакате с нетърпение след като се върнете от 8-часовия работен ден.

Кое е първото нещо, което правите, за да ви помогне да спрете да мислите за мястото, откъдето сте се върнали?

Аз лично сядам и отварям kaldata, тъй като от този сайт научавам много неща, които иначе в университета няма как да се научат! ;)

Лек ден на всички IT любители и нека Бог да ви помага в разрешаването на PC проблемите!

media_httpdatamineruk_gwrqh-scaled1000.png

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Едва ли са много хората със само 8 часов работен ден. При мен всичко е относително ,според това ,колко сили имам ,в какво настроение съм ,и какво е времето навън. След тежък работен ден ,обикновено нямам настроение да скитам насам-ната. По скоро с приятна компания вкъщи ,вкусна храна и секс преди лягане ,да се изразходват и последните останали сили ,а след това и сънят е добър. 
    Ако работния ден не е така изтощителен и след това идват почивни дни ,може да се помисли и за заведения или пътувания. Всичко е строго относително според ситуацията. 

Редактирано от Soviet Soldier (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз тръгвам по басейни или се качвам да отмарям в някое малко заведениице някъде по - високо в балкана! Чаша бира - какво повече! 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хапвам<>Малко на компа и лягам това е общо взето при мен реших че няма хора със който да излизам преди 3 години и така съм до сега или ще те използват и накрая ще захвърлят като парцал или ще те обиждат зад гърба ти за да разбираш от друг реших да си спестя такива хора 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 27.06.2016 г. в 15:13, The-Walk!nG-Dead написа:

Хапвам<>Малко на компа и лягам това е общо взето при мен реших че няма хора със който да излизам преди 3 години и така съм до сега или ще те използват и накрая ще захвърлят като парцал или ще те обиждат зад гърба ти за да разбираш от друг реших да си спестя такива хора 

Разбирам те! Майка ми казваше на времето да отсявам хората, както се отсяват златните камъчета от чакъла. Пожелавам ти да попадаш на повече златни камъчета или диаманти (които да шлифоваш ако желаеш)!

Моя късмет си е роден някъде там и ме чака - в момента може хипотетичната ми бъдеща жена да пере чорапи някъде из България! :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По цял ден съм пред компа, телевизора или зад книжка.

Надвечер с приятели на биричка:) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Понякога се вглъбявам с часове да слушам музикални албуми, както в момента в 3 през нощта.  А понякога просто лудвам посред нощи и излизам с колата да правя...глупости.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз напоследък започнах да се занимавам с фотография, тъй като взе да ми харесва да отразявам света по нестандартния начин, по който го виждам!

Сега например ще си снимам работното място в този затвор (наречен областна администрация) в опция "ЧЕРНО И БЯЛО"...  КРАСОТА!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Фитнес залата задължително, някоя игра зад компа, а за да си вдигна кръвното като падне, пиша тук. Аз с колата не лудувам, защото го правя зад PC. Мисля е по-безопасно не само за мен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.