Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

"За" или "против" членството на България в ЕС и НАТО  

99 гласували потребители

1. 1. "За" или "против" членството на България в ЕС

2. 2. "За" или "против" членството на България в НАТО

Препоръчан отговор

Не грешиш...И Хард рока не беше табу....ама това е "друга тема"....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Тоя в някаква друга България е живял :)

Не е чакал на опашки , не са му трявбали връзки за плочи, сигурно  и за маратонки....  слушал е "усилено до дупка " свободна Европа, гласът на америка....

хехех

:) това само Людмила Живкова  и Тошко си го позволяваха....особенно да кара ауди ..... :):)

Някои други им спираха тока, за да не могат да извадят касетата от първите видеота с "горно изваждане"   с някои "западен филм" , преди да нахлуят в квартирата .....

Ама айде... отплеснахме се от темата... всеки път подобни теми залитат в митологията на умрелия соц, което е  отделна тема все пак ....

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikssi написа:

Ами слушахме и то на терасата и ряз до дупка. И свободна европа и гласът на америка...и това 74-80 година и никой не ни е тормозил.

Метронома май беше в четвъртък или греша? ;)

Да имаше хора които слушаха Свободна Европа и Гласът на Америка и никой не ги закачаше но те бяха тези с пагоните

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, lsmurf написа:

и никой не ги закачаше но те бяха тези с пагоните

... и техните роднини....:)

е как няма да реват сега за "доброто старо време' .... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, lsmurf написа:

Да имаше хора които слушаха Свободна Европа и Гласът на Америка и никой не ги закачаше но те бяха тези с пагоните

Айде бе...поредните тъпотии...а на този след твоя коментар съм му казал вече

Spoiler

За този твой коментар получаваш :smash:....Получавали са нещо което са заслужили......За невинно пратените в лагери-респект и съд за виновните...За манипулаторите и доносниците пратили ги-също....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, NIKISHARK написа:

Не грешиш...И Хард рока не беше табу....ама това е "друга тема"....

Какво ти табу, имаше си Ахат и секъв хеви метъл. А товя е вкуса на времето, какво е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, miro20 написа:

Не е чакал на опашки , не са му трявбали връзки за плочи, сигурно  и за маратонки....  слушал е "усилено до дупка " свободна Европа, гласът на америка....

Така е. Слушахме музика и забележките бяха от дотаджиите,че нарушавахме тишината не защото слушахме Пърпъл.

И ченгетата са ме затваряли и са ме стригали когато беше лова на дългокосите но не съм имал проблем за слушане на музика. Виж новините на свободна европа ги слушахме вечер на пейката . Ама ти едва ли си живял по това време та да знаеш това. Голишарче си пред мене да знаеш.

преди 13 минути, lsmurf написа:

Знаеш ли каква разнородна компания бяхме? Турчин,израелец,руснак и българин. Ама вие си чегъртайте и обяснявайте какво било , ама не на такива като мене.  75-та някои са били родени, аз тогава ходех на дискотеки и кръчми. :D

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, NIKISHARK написа:

Покажи скритото съдържание

За този твой коментар получаваш :smash:....Получавали са нещо което са заслужили......За невинно пратените в лагери-респект и съд за виновните...За манипулаторите и доносниците пратили ги-също....

Винаги когато човек каже истина която не ви устройва я обявявате за "тъпотия" . Нормален похват за трол.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, nikssi написа:

Ама ти едва ли си живял по това време та да знаеш това. Голишарче си пред мене да знаеш.

Айде спести си квалификациите. Много добре знам какво  е от ЛИЧНИ впечателения, така че не ми говори глупости :)

Много добре ти го казаха за пагоните, аз добавих  и за роднините.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, lsmurf написа:

Винаги когато човек каже истина която не ви устройва я обявявате за "тъпотия" . Нормален похват за трол.

Прочете ли поста на Никси,преди твоя???......и пак да си говорим за новоизлюпени....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, NIKISHARK написа:

Затвори скритото съдържание

Преместих си го .. нали знаеш...

Абе,  вашата  пагонна червена соц клика не беше ли ни блокирала ?? :):)

Като не искате да четете истината навряна ви в очите, защо просто не си ходите в познатите ви червено-путински места ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

lsmurf

Някак си не можем да повярваме,че това което сме изживяли не е било реално. Нали се сещаш,че отсяваме това,което не е било така.

За лагерите разбрах доста късно и бях потресен. И все още се стряскам като мина покрай Ловеч. Миналото трябва да се помни,трябва да се извадят поуки от него да не се случва повече. Но както вървим май натам сме се запътили. Този път ще са други. Докога така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Spoiler

Препоръчително е да Ви чета...иначе съвсем ще се оакате...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikssi написа:

lsmurf

Някак си не можем да повярваме,че това което сме изживяли не е било реално. Нали се сещаш,че отсяваме това,което не е било така.

За лагерите разбрах доста късно и бях потресен. И все още се стряскам като мина покрай Ловеч. Миналото трябва да се помни,трябва да се извадят поуки от него да не се случва повече. Но както вървим май натам сме се запътили. Този път ще са други. Докога така?

Добре де като не е било така аз в някаква паралелна реалност ли съм живял според теб. Няма защо да преувеличавам или преиначавам нещата казвам само това което съм видял с очите си защото тенденцията е някои неща от миналото ни да бъдат загладени за да бъдат забравени . Нямаше да имам нищо против и така да стане само че ако ги забравим твърде вероятно е след време да ги повторим . Затова споря а не от любов към спора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, lsmurf написа:

Нямаше да имам нищо против и така да стане само че ако ги забравим твърде вероятно е след време да ги повторим . Затова споря а не от любов към спора.

Съгласен съм,че не бива нищо да се забравя. Трябва да се поучим от грешките в миналото но виждам как се заражда един нов реваншизъм.

Колелото се повтаря. За съжаление. Затова и попитах докога с този реваншизъм? Докъде ще ни доведе това?

Плюса ми на поста ти е точно за това , че сме на едно мнение по-отношение на грешките.

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля че си прав за реваншизма. С изключение на някои супер крайни личности които нямат голямо влияние . Болшинството от българския народ е толерантно . Даже бих казал прекалено толерантно . Ако бяхме извършили поне лустрация като хората нямаше да сме на сегашното дередже. Но на нас ни дожаля. Какво толкова щеше да стане ако провалилите се ръководни кадри бяха пратени да си карат спокойно старините някъде на село. Наистина ли са толкова ценни и незаменими че без тях страната ще пропадне ? Ами оказа се тя пропадна и с тях даже ако питаш мен заради тях. Огледай се кои са сега по върховете чии синове и внуци са. Не ти ли се струва че са се обособили някакви болярски родове на които властта и привилегиите са по наследство. Прав си не трябва да има реваншизъм между нас но тези хора трябва да си отидат за да може страната да се съвземе. Добре е да го направим заедно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, lsmurf написа:

Огледай се кои са сега по върховете чии синове и внуци са. Не ти ли се струва че са се обособили някакви болярски родове на които властта и привилегиите са по наследство.

Аз многократно съм го казвал това. Многократно съм критикувал власти имащите в момента,които до вчера бяха в партийната върхушка и сега се пишат първи антикомунисти и първи радетели за евроатлантизъм.

Погледни в правителството,народното събрание , президенството кой кой е! Затова и ще ги критикувам и затова никога няма ги приема.

За мене те са някакви кариеристи и нищо повече. Кръвопийци смучещи кръвта на народа. Затова критикувам такива като Плевнелиев въпреки,че ти явно си го харесваш. Нали си против бившата номенклатура,защо ги подкрепяш тогава? Не казвам,че трябва да се подкрепят разни психично нездрави като Боленчо но пък тия,които знам още от онова време какви бяха и сега виждам какви се правят,че са ...ммм няма да стане тая работа.

Та така

ЗА  Европа - без НАТО и ЗА  Европейски въоръжени сили. За това бих гласувал. Но за съжаление второто явно няма да има успех. От години се правят опити и не та не. Не дават американците ей...и тука ги подкрепят въпреки,че САЩ не им дреме за Европа. За тях силна Европа означава загуба на влияние и парички.

преди 2 часа, lsmurf написа:

Не мисля че си прав за реваншизма.

Прочети мненията на някои тука (да не казвам кои,че ще подскачат пак като ужилени) и ще се убедиш,че съм прав.

Те партийните другари са на влас и пак ще са на власт,защото и медиите са с тях пък и хората вече се отучиха да отсяват плявата от зърното.

пп. Та кой предлагат от ГЕРБ за президент? Кой кой е ? Интересно нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, nikssi написа:

Не дават американците ей...и тука ги подкрепят въпреки,че САЩ не им дреме за Европа.

да бе.. все американците не давали... глупости.

Виж армиите на големите европейски държави и как се вземат решения за участие в дадени мисии, за участие в мисии на НАТО и т.н..  и дали сАЩ  "диктували"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направете един референдум и питайте хората, но преди или след това питайте за или против заплатите от 300 - 600 лв в провинцията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, MicraNT написа:

не си уточнил за кои руснаци става дума - тия наште от върхушката или онези, които ги държат във феодализма в русия. Ако става дума за Путин - чака и се надява да разклати санкциите, иначе мечока ще умре не от ракети, а от глад. 

Нашите видимо чакат да настъпи разлом, че да се спазарят и да продължат да крадат и тормозят обикновения българин на територията безнаказано. Който е против Нато е ЗА Пеевски и за кукловодите.

Щото САЩ си нямат маши у нас, та трябва да сме и за НАТО:D Егати логиката:)

преди 5 часа, lsmurf написа:

Значи съм бил с пагони – това не го знаех:D А пък при роднините ми до 10-то коляно няма такива от ДС и майка ми, и баща ми бяха безпартийни.

Редактирано от karadzha (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

да бе.. все американците не давали... глупости.

Виж армиите на големите европейски държави и как се вземат решения за участие в дадени мисии, за участие в мисии на НАТО и т.н..  и дали сАЩ  "диктували"

Да, бе, не диктуват. Много си забавен като се правиш, че падаш от Луната.

Няма още такова нещо, което САЩ да не се опитат да наложат на ЕС. То не бяха совалки на Обама в опит да наложи ТИП ли е, ТТИП ли е. А какво остава за НАТО – на страните от ЕС много им трябва да ограждат Русия с натовски бази.

Ха сега да чуем твоите велики аргументи против последното:) (Още отсега си ти ги знам, ама да видим):)

Редактирано от karadzha (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, karadzha написа:

на страните от ЕС много им трябва да ограждат Русия с натовски бази.

А не, швепс. Даже късно се сетиха да я оградят. На лудите руснаци, зад бодливата тел им е мястото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, Реджеп Иведик написа:

А не, швепс. Даже късно се сетиха да я оградят. На лудите руснаци, зад бодливата тел им е мястото.

Много ти се иска:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, karadzha написа:

Щото САЩ си нямат маши у нас, та трябва да сме и за НАТО:D Егати логиката:)

Значи съм бил с пагони – това не го знаех:D А пък при роднините ми до 10-то коляно няма такива от ДС и майка ми, и баща ми бяха безпартийни.

Ти май си живял в някаква обособена свободна зона където е имало пълна свобода и е нямало държавна сигурност. :) 

Не разбираш ли че отричайки факти които всички многооо добре знаем че съществуваха само дразниш хората и ги настройваш повече анти. Познавам лично хора които са пратени в Бела вода на лагер - сигурно пионерски :) - за слушане на Радио Гласът на Америка. Имам приятел който е служил като войник в специална част за заглушаване на въпросните станции.

Отново се отклоняваме от темата ако искаш можем да продължим спора в съответната му тема.

Редактирано от lsmurf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, miro20 написа:

Преместих си го .. нали знаеш...

Абе,  вашата  пагонна червена соц клика не беше ли ни блокирала ?? :):)

Като не искате да четете истината навряна ви в очите, защо просто не си ходите в познатите ви червено-путински места ?

Кофти ли ти е, че си капка лъжа в морето от истина, а?

Истината я знаем, много по-добре от теб. А твоята истина е завоалирана лъжа, скрита зад дървена философия.

Редактирано от momolord (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Х. Трифонова
      ЕТО КАКВИ ГИ ВЪРШАТ САЩ -/НАЙ - АГРЕСИВНАТА ДЪРЖАВА В СВЕТА/ ОКОЛО НАС И У НАС, БЕЗ ДА СЕ СРАМУВАТИ ПРИТЕСНЯВАТ, НЕОБЕЗПОКОЯВАНИ ОТ НИКОЙ! РУСКИ ГЕНЕРАЛ: РАКЕТНИТЕ ПУСКОВИ УСТАНОВКИ НА САЩ В РУМЪНИЯ И БЪЛГАРИЯ НЕ СА ОТБРАНИТЕЛНИ, А НАПАДАТЕЛНИ ОРЪЖИЯ  -«Те не могат да се нарекат отбранителни оръжия.» Тези многоцелеви крилати ракети с висока точност могат да атакуват както наземни, така и надводни цели. Разполагането им в Румъния е от полза за САЩ от стратегическа гледна точка. Оттам те могат да застрашат Юга на Русия и дори на Турция, която сега напуска орбитата на американското влияние. Тази седмица в САЩ беше публикуван доклад, изготвен от аналитичния център на RAND Corporation, поръчан от Пентагона. В него, по-специално, се предлага спешно разполагане на съвременни системи за противовъздушна отбрана в Румъния и България, разширяване на зоната на корабните учения на НАТО, както и подпомагане на Украйна и Грузия в развитието на военния им потенциал.
      Нюз Фронт. Сега сме колония на Запада, който взема младежите ни, златото ни, унищожава животните, за да станем пазар на техните стоки. 
      Русия няма да ни нападне, защото си има много земя, вода, суровини, злато, уран.
      А США се натиска да воюва с РФ, но с чужди ръце и от чужда територия. Но този път и те ще измрат, което е малко облекчение. И когато планът Ран - Ът ни фалира...    
      тюрките ще ни завладеят по мирен път. Това е дело на западняците, които са си колонизатори. Крият голяма част от откраднатите пари от България и българския народ в ОАЕ и затова постоянно ходят там – за да ги наглеждат. Маскират визитите си като „официални посещения“ за търсене на инвестиции.
      Защо американците не бяха на Луната: къде всъщност летеше Аполон 13?
      НО Кога си тъп и кога САЩ са ти приятели – винаги ядеш бахур-а!
      А У НАС - МЪРТВИТЕ ДУШИ И НЕНАВЪРШИЛИТЕ ИЗБОРНА ВЪЗРАСТ СА НАД МИЛИОН ????
      Ето какво правят нормалните народи- Унгарският парламент поправи конституцията: "Чуждо население" не може да се установява в страната
      Подготвят ни за НОВ и още по-голям грабеж!
      През 2020 г. идва икономическа криза, предупреждават икономисти
      363 лева ще е линията на бедност догодина. Близо 1,7 милион семейства остават под тази линия. Петър Ганев от Института за пазарна икономика каза пред Нова телевизия, че новото увеличение от 15 лева през 2020 г. няма да промени много.
      Най-високите заплати са в София, Варна, Средногорието, Пловдив, големите градове. Най-ниски са заплатите в Северозапада. В южната част на България има центрове, които привличат работна ръка. Половината Северна България губи хора, защото няма център, който да привлича хора за работа. Обезлюдяването ще продължи според Ганев.
       Някои населени места ще се превърнат във вилни зони. Ако има индустрия, това може да генерира работни места по думите му. Според него има подем в икономиката, но той все още е малък.
      Нужен ни е по-продължителен период на икономически подем. Има индикации за предстояща икономическа криза, стана ясно още от думите на Петър Ганев. Възможно е да навлезем в криза през 2020 г. 
      Вдигнаха заплати и пенсии. После се чудиха как да си ги вземат. Вдигнаха цените на енергоресурсите БЕЗ НИКАКВА причина!
      От няколко дена излизат по медиите ВСЯКАКВИ „експерти“ и „анализатори“ да обясняват какво ще се случи с петрола и икономиката в Света и РБ. Тези глав....., жените си не могат да оправят седнали да ръсят мисли от екрана.
      Днес обаче вожда им от Банкя заговори че вижда рецесия от една година. Явно беше забравил че вчера говореше за ръст на икономиката с 3%.
      Дрън дрън ярина. Днес разбрах че ще вдигат ЦЕНАТА на горивата. Що бе? Ами дронове гръмнали завод в СА. И кво като го гръмнали?  От три години СА и Русия имат договор за увеличаване на добив на нефт в РФ! Така Русия помага на СА да не пада цената на петрола.
      Проблема е че бюджета на СА е сметнат на 78 долара за барел. Руснаците са вързали бюджета на 45 долара за барел. Преди два часа ЦБ на Русия обяви че петрола ще поевтинее до 55 долара, и ще стигне около 50 долара за барел в следващите две години. Китай намали веднага вноса на суров петрол. Това и бе причината на обед петрола да падне с над 5%.
      Нашите пишман анализатори обясняват как САЩ ще компенсират пазара със собствен петрол. Обаче не казват че АМЕРИКАНСКИЯ застоял петрол, е с концентрация на сяра 5000% над необходимото! Което означава че няма на кой да го пробутат. Винаги съм писала че в Кремъл ВСИЧКО се пресмята до милиметър. ЦБ на Русия НИКОГА не говори с .... си за разлика от евро спекулантите. Ясно че ЦБ на Русия малко се презастрахова, но после ще има награди – танци, парфюми, премии и така на татък. Не случайно Елвира  върти сериозни схеми с печалби в МИЛИАРДИ. И всичко това под носовете на световните измамници. Не случайно Путин я назначи и я пази като зеница на окото си. Н......на   бърка в .... на американците 
      с боксова ръкавица през месец два. Не случайно ЦРУ ако я докопа ще я дере жива.
      Хари Труман, сенатор и бъдещ президент, залага основите на „студената война“: 
      „Ако ние видим, че побеждава Германия, следва да помагаме на Русия,
      а като видим, че печели Русия, трябва да помагаме на Германия 
      и по такъв начин те да се избиват взаимно колкото се може повече…“
      така работят..Банкстерите 
    • от Анита Х. Трифонова
      За теб Българийо днес плача - авторово поезия А.Х.Т. sekirata cekupama
    • от Анита Христова Трифонова
      Българийо, сълзите си изтрий , срамът измий - авторово поезия песен  музика текст изпълнение А.Х.Т. sekirata cekupama
      Независимост - голяма лъжа за България - авторово поезия А.Х.Т.sekirata cekupama
      https://www.vbox7.com/play:ca2e99f47c

Съединение на Източна Румелия с Княжество България 06 септември 2019 заря Пловдив

• Дарение

• Добави ново...