Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте пичове,

не знам дали тук е мястото където да пиша, имам проблем със свързването на саундбара и телевизора ми.

Телевизора е Самсунг UN55H8000 (мисля, че беше това модела), а саундбарът е HW-H7500 curved.

Проблемът: - всичко си беше ОК докато напоследък започна да прави проблеми и да не се свързва с телевизора. Когато не се свързва на екрана на саундбара изписва съобщение TV REQUEST и дотам... Пробвах какви ли не настройки, но нищо не помогна и накрая изключих от контакта и тв и саундбара и като го пуснах всичко си беше ОК. Тази сутрин отново изписа TV REQUEST когато го включих и не работеше. Някаква идея какво може да става? Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 1 час, bumblebee написа:

имам проблем със свързването на саундбара и телевизора ми.

Как си ги свързал?HDMI кабел трябва да използваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 минути, Димитър 59 написа:

Как си ги свързал?HDMI кабел трябва да използваш.

еми не съм ползвал HDMI просто си има кабел, който беше в комплекта и с него. Саундбара към суб-а е чрез bluetooth. 

Проблема е този TV REQUEST

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кабела, който дават, че върви в комплекта на саундбара е стереожак. TV REQUEST би трябвало да дава по HDMI или Bluetooth. Виж дали телевизора не поддържа безжична връзка с този саундбар.

Цитат

Using the Bluetooth POWER On function
    The Bluetooth POWER On function is available after you have successfully connected the Soundbar to a Bluetooth
    compatible TV using TV SoundConnect. When the Bluetooth POWER On function is ON, turning the connected TV on
    or off will turn the Soundbar's power on and off as well.
    1. Connect the TV to your Soundbar using the TV SoundConnect function.
    2. Press the Bluetooth POWER button on the Soundbar remote. BLUETOOTH POWER ON appears on the
    Soundbar's display.
    • BLUETOOTH POWER ON : The Soundbar turns on and off when you turn the TV on or off.
    • BLUETOOTH POWER OFF : The Soundbar only turns off when you turn the TV off.

Ако не поддържа тази функция ТВ, изключи я и би трябвало да нямаш проблеми.

Редактирано от darco (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от icaka9
        Привет хора! Искам да попитам хората с Galaxy A3 2017 за мнения(впечатления) относно работата на телефона, бързината му, качество на камера и видео, след време дали се забавя, дали забива....като цяло как се държи и ако може някой, който го има и го ползва да направи едно кратко видео дали на 720p или на 1080p без значение...2-3 минутки на светло и на тъмно(с лампа или лампички да светят в тъмното и силна музика....в дискотека или бар или клуб,концерт или у дома) това което искам да видя е дали от светлината на лампа в тъмното има такива подобни на саби отблясъци и блестене от светлината на лампата и също микрофона какво качество на звук вади на запис с силна музика от концерт или нещо от сорта....защото в момента съм с Iphone SE и това може да се каже, че е единственото нещо което ме спира да взема Galaxy-то.....много ще съм благодарен на човека, който може да ми направи тази услуга, защото не знам как и къде по друг начин мога да го тествам аз като го нямам.....Благодаря!
      • от Bai Toz
        Здравейте, имам следният проблем: Имам Samsung S5, който винаги си е работел безупречно. Закупен е от Германия и е вече 3 години с мен. Пристигнах в Дания преди 5 дена със самолет и като си пуснах телефона.. нямаше обхват, нито мобилни данни, нищо.. Рестартирах телефона и обхвата (роуминга (R)) и интернета проработиха... да но само за 2-3 минути като видях как обхвата изчезна  и ми изписа само спешни повиквания... и така си остана.. След всеки рестарт всичко тръгва в първите 2 минути, а след това отново се загубва... Пробвах и да проведа разговор веднага след рестарт докато имам обхват.. и всичко си работи дори разговорът беше 30 минути. Обаче веднага след като затворих обхвата и данните изчезнаха и до там. Помислих да не е от Telenor-а нещо, и сложих sim карта датска на един приятел, но с нея обхват изобщо и не тръгва, а си пише "само спешни повиквания" .  Не е от оператора, защото като сложа sim картата си на друг телефон си работи безпроблемно.. Моля ви кажете от какво може да е.. Благодаря
      • от milva0720 M
        Здравейте,
        Колебая се между следните телефони: Samsung A3, A5 и Huawei P10 Lite. Може и друг, но да е със сходни характеристики. Екран, не по-голям от 5,2 инча, по възможност с по-висока резолюция и Gorilla Glass (3/4). Добър процесор, напр. 8 ядрен 1,7 или 1,9, или  2 броя 4ядрен по 1,7 и 2,1, примерно. RAM най-малко 2  GB, вътрешна памет поне 16 GB, задна камера поне 12 MP, предна няма значение, батерия - не по-малка от 2300 мАч, с висок battery endurance. Android 7  или 6 със бъдещ ъпгрейд до 7. Сензор за пръстови отпечатъци. 4G.
        Huawei P10 Lite има голяма батерия, но нисък battery endurance според gsmarena.com. Максимален бюджет 600 лева.
        Ще се радвам ако можете да ми помогнете. Прикачвам няколко снимки от моите проучвания върху трите модела от заглавието.
        Благодаря предварително!

• от Nikolai Kotsev
        Здравейте банда.Тъй като съм абсолютно нежев в тази тема ще питам вас.
        Днес смених стария телевизор с нов http://www.samsung.com/uk/tvs/uhd-ku6000/UE40KU6000KXXU/ и нещо не мога да го накарам да се свърже с PC-то ми.Свързал съм го директно към видеокартата с HDMI кабела и не се появява.Приятел ми каза само че трябвало да включа HDMI кабела и щел да тръгне ама .... уви не тръгва.Изгледах сума ти щуротии в нета и нищо не става.Не мога да накарам компа ми да го намери като втори монитор.Компа ми е с PALIT GTX750TI Dual OS видеокарта с последната версия на драйвери.Дайте някаква идея как да го накарам да тръгне
      • от bumblebee
        Здравейте, 
        можете ли да ми кажете дали се е развалил телевизорът или  нещо е натиснато? Не съм бил у нас като е станало това, но........ телевизорът работи - менюта канали и тн., но картината я няма... ето пращам ви снимкa
        Моделът е SAMSUNG UE55HU7

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.