Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да си купя монитор и компютър в едно. Ще се ползва предимно за работа - AutoCAD, интернет, също и някоя и друга програмка. Монитора да е над 19 инча. Бюджета е около 1000 лв.

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако имаш предвид нов няма да стане. Скъпи са и със слаб мобилен хардуер та все едно лаптоп си купуваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

@Roujin Z, здрасти. Идеята ми е да взема мобилен компютър с по голям монитор. А пък такива MSI-ки видях в един офис. Та си рекох че е добра идея... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вероятно ще е с Пентиум без видеокарта и малко рам както и бавнооборотно HDD. Тоест в офиса може и да им върши работа.

Ни рак, ни риба! Лаптопа ще е по-мобилен и с по-добър хардуер за същите пари ако се търси мобилност нещо което изключва твърде голям дисплей.

Ако пък не е от значение има десктопи. Това дето го мислиш няма да ти върши работа в нито едно отношение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, Roujin Z написа:

Вероятно ще е с Пентиум без видеокарта и малко рам както и бавнооборотно HDD. Тоест в офиса може и да им върши работа.

Ни рак, ни риба! Лаптопа ще е по-мобилен и с по-добър хардуер за същите пари ако се търси мобилност нещо което изключва твърде голям дисплей.

Ако пък не е от значение има десктопи. Това дето го мислиш няма да ти върши работа в нито едно отношение. 

Ясно, мерси, ще търся друг вариант. 

Редактирано от velony (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето ти един пример по-бюджета - http://www.plesio.bg/all-in-one-c-69981132/lenovo-all-in-one-thinkcentre-edge-e73z-p-313343.html

Ето и един над бюджета - http://nikem-bg.net/computer-components/ACER-AZ1-623_QTUBCI35005U/description.html

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисля, че е доволно за AutoCad 2010, и интернет. 

за ACER-чето имам в предвид, как мислиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За интернет и телефон е достатъчен за всичко останало по-скоро не. Няма да си купя малък TN дисплей като за 300 лв. има по-големи IPS а за 400 лв. ще си взема десктоп които ще е идея по-добър.

Тоест значително по-малко пари за по-добра машина която ще е и с по-голяма гаранция и някакво бъдеще. 

пс. За AutoCAD е желателно I3-6100 + 8GB не по-малко като е желателно и по-голям диагонал. 

Ейсъра ти е с I3-5005U което ще рече по-старо поколение I3 на 2GHz както и по-слаба графика. 4GB DDR3 и HDD на 5400 об.

Дисплея е TN с диагонал 21.5. Това НЕудоволствие ще ти струва 1 100 лв.  Мисля че трябва да имам опрян пистолет в главата за да извадя пари за подобно лайно с извинение.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, Roujin Z написа:

Няма да си купя малък TN дисплей като за 300 лв.

Тогава ти препоръчвам AIO с OS El Capitan 10.11 - ще останеш очарован.;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.