Премини към съдържанието
bmvtooo

Възможно ли е да се намери втора ръка матрица за Acer Q1VZC

Препоръчан отговор

Матрицата е за Acer Q1VZC 11.6" нетбук. Модела на матрицата е N116BGE -L42 

Търсих без резултат с гугъл из разни сайтове, olx, базар и т.н. но намирам само нови. Нетбука е на един колега и не му се дават толкова пари. Ако някой знае от къде може да се намери втора ръка поне на половин цена спрямо нова нека да напише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В ebay има за по 35$ с доставката и пише, че е нова. Не знам къде очакваш да намериш втора ръка за 30лв!!!! Още повече че тоя размер не е от популярните. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 17 минути, pconline написа:

В ebay има за по 35$ с доставката и пише, че е нова. Не знам къде очакваш да намериш втора ръка за 30лв!!!! Още повече че тоя размер не е от популярните. 

Като му предлагаш матрица поне обърни внимание каква трябва да е точно и каква е разликата между предложената от теб и тази която му трябва!
    Ако не си обърнал внимание то го направи за да няма недоразумения! Ще ти подскажа: Тази която ти му предлагаш е 30 пина, а на него му трябва такава 40 пина!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, pconline написа:

Не знам къде очакваш да намериш втора ръка за 30лв!!!!

Миналата седмица продадох матрица 14 инча от HP за 40лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 часа, plamen74 написа:

Като му предлагаш матрица поне обърни внимание каква трябва да е точно и каква е разликата между предложената от теб и тази която му трябва!
    Ако не си обърнал внимание то го направи за да няма недоразумения! Ще ти подскажа: Тази която ти му предлагаш е 30 пина, а на него му трябва такава 40 пина!!!

Да грешката е моя но това не променя толкова драстично цената ЦЪК, а и автора знае какво точно има пред него и ще види същото ли е или не. 

преди 10 часа, simtech написа:

Миналата седмица продадох матрица 14 инча от HP за 40лв.

преди 11 часа, pconline написа:

Още повече че тоя размер не е от популярните. 

и аз имам една купчина 14ки 4х3 дето и по 5 лв ше ги дам стига някой да ги поиска, но това не може да даде отправна точка за цената на 11,3 матрица. Нали? 

Въпросът на автора е " Възможно ли е да се намери втора ръка матрица за Acer Q1VZC " и отговора е, че е малко вероятно тука, понеже е леко екзотика и при такава цена на новата втората ръка леко се обезмисля. На линка който съм дал се вижда, че цената на употребявана в Германия е по-висока от на нова от Китай. След като нова в нашите сайтове се търгува за 110-120лв е нормално на добра втора ръка да и се търсят 55-60лв, още повече пазара не е заринат с тях, но след като толкова струва нова .....

Редактирано от pconline (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Предадох им линка и те ще си решат какво да правят. Благодаря.
    Сега пускам тема за моя проблем с Asus K53U

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.