Премини към съдържанието
Pythongrammer

Мнение за World of Warcraft или просто свободна тема!

Препоръчан отговор

Здравейте :) от няколко месеца разцъквам в близард и ми беше интересно да пусна една тема тук и да ви попитам дали има хора (специално тук няма значение модове и т.н) които я разцъкват ? било то пиратка или retail . Имате ли някакво мнение за Легион която ще излиза 30 August. Общо взето може да коментираме много неща, било то дали играта умира с тези expansions или просто някакво мнение :)

Редактирано от Pythongrammer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако ще играеш WOW се регистрирай в сървъра на близард. Таксата е 20 лв не месец. После като станеш добър ще може да заработваш злато и да не плащаш за акаунта си. И бъди готов поне 1 година да се учиш на играта. Поне ще си заслужава времето. Всичко друго е пълен ТАШАК.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, Емил Костов написа:

Ако ще играеш WOW се регистрирай в сървъра на близард. Таксата е 20 лв не месец. После като станеш добър ще може да заработваш злато и да не плащаш за акаунта си. И бъди готов поне 1 година да се учиш на играта. Поне ще си заслужава времето. Всичко друго е пълен ТАШАК.

Да,да аз си играя там точно това казах,че е от няколко месеца :) остават ми 24 дена до края на game time-a и събирам in game gold за да мога да си купя токен понеже си взех легион-а обаче точно като я пуснат няма да мога да я пробвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всичко може да пробваш ако се регистрираш и си плащаш. 20 лева не са нищо на месец. И ти гарантирам, че ще се насладиш на игра!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблема на този етап е,че нямам карта и единственият вариянт да взимам време е през пулсар, там пък обаче предлагат за 2 месеца 50 лева :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 часа, Pythongrammer написа:

Проблема на този етап е,че нямам карта и единственият вариянт да взимам време е през пулсар, там пък обаче предлагат за 2 месеца 50 лева :( 

Ако имаш 18 години то можеш да си направиш виртуална карта от почти всяка каса на Easypay ,много е удобна ! за 6 месеца е картата но е много удобна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Azhen написа:

Ако имаш 18 години то можеш да си направиш виртуална карта от почти всяка каса на Easypay ,много е удобна ! за 6 месеца е картата но е много удобна.

17 :) но ще го обмислям,да мерси иначе за съвета ^_^

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Te нали издаваха дебитни карти на лица които са под 18, но над 16. Не може ли да се върже с интернет плащане тази карта и да си плаща игрите, а примерно родителите му да му дават пари или той да си ги изработва лятото.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

WOW е игра, към която има такова пристрастяване, че играещите я са като наркомани, които говорят само за нея. Изпадат в нейният си свят. Избягвай я. Прекалено много изгубено време в учене на правила и твърде малко игране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 часа, simtech написа:

WOW е игра, към която има такова пристрастяване, че играещите я са като наркомани, които говорят само за нея. Изпадат в нейният си свят. Избягвай я. Прекалено много изгубено време в учене на правила и твърде малко игране.

Ами аз като цяло прекарвам срашно малко време в УоУ нали гледам да върша нещо извън УоУ и само разпускам с нея, не я играя 24/7 понеже започва да ми става тъпа, не съм от пве играчите които имат по 20k achievements (тоест играят по цели дни и нощи за да ги фармят) :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За фармене не зная. Но ако копам, го правя в градинката си.(където има цветя, ягоди и т.н..)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

WoW играя може би от 2007 и мога да ти кажа че истинските експажъни който останаха те това са Vanilla,The Burning Crusade който сега си играя чат пат любителската и Lich King всичко друго нагоре е нещо детско за мен.Панди,Вълци и такива са за децата,предполагам не си чак толкова нов играч та да ти кажа пример с Cataclysm Druid 100k vs Paladin 100k и ми кажи кога ще се бутнат?А за по-горните експажъни няма да коментирам. Бързо ще включиш за какво ти говоря.Относно сървърите пари за игри няма да дам,ни най малко вече за WoW от началото съм си играл в подбрани пиратски сървърчета и с палец нагоре съм.Мога дори да кажа че ако бях в платеният Близард нямаше да изпитам такъв кеф и да науча толкова от играта най вече с отборната игра и колектив.Аз мога да ти кажа ,че като играч с много стаж в тази игра ако искаш да изпиташ тръпката в PvP и PvE това са версийте който по-рано ти изброих.И не WoW не може да те пристрасти всичко е  до човек, то ти ако си си нерд,то тогава никой не може да ти бъде виновен че цял ден цъкаш пред машината, какво ли не чувах и за DotA ,че едно време пикали в шишенца а аз когато я играх играх по 3,4 часа на ден ми беше достатъчно,а за WoW мога да кажа дори че е по-тъпа така де с времето ти става тъпа.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Stanislav GP
        здравейте наскоро си записах world of warcraft 3.3.5 и въпроса ми е някой може ли да ми каже как да започна почнах в един blizzlike сървър gamer districk  
      • от Swiftypoppin
        Сървъра който търся е малко по специален. Имам предвид с по висок рейт на хонора, защото в молтен няма как да облека няколко героя, защото трябва да направя около 10-15 бт-та за 1 част от геара. Така че ако някой знае такъв сървър нека сподели.

Весели празници на всички, пожелавам ви много здраве, щастие и любов.
      • от repset
        Здравейте, Имам проблем с 2(Wow & Lol) игри съмнението ми е че може да буде поради 1 и съща причина. Който знае какво да правя моля да помогне. Проблемът ми е с WoW e следният "cannot stream required archive data. please check the network connection" за съжеление немога да прикача фаил. Не разбирам зашто ми дава грешка
      • от djaivan
        Здравейте,претърсих сайто но не открих никакъв урок за банване на динамично ИП. Имам сървър на WoW,2.4.3 е,ползва MySQL Server s Database. Имам таблица "ipbans" в която,като поствя дадено ИП не може да влиза,но едно спамерче ми отрови нервите,Банвам го,след 2 мин. той влиза и ми се хили че не мога да го банна защото рестартвал модема,и е с ново ИП. Доставчика му е БТК.давам пример с как си е сменял ИП-то: 79.100.85.67 ,79.100.243.249 ,79.100.75.143.. Моля ако някой знае как да банна Доставчика му,,или по някакъв начин да му забраня да влиза,,нека каже,,или ако може админите да направят урок по тази тема,,Ще съм мн благодарен. Благодаря !!!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.