Премини към съдържанието
Kolew11

Какво да приготвя на приятелката ми за закуска?

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да направя закуска на приятелката ми, но да е нещо по-специално, романтично и ако може някакви идеи,съвети, предложения общо взето всичко ще ми е от полза само да отбележа, че тя като всяка жена не иска да е нещо мазно, калорично, също така не съм "мастър шеф" :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом не си мастър шеф, тоест си на моето ниво за да не се изложиш заложи на сигурно. Корнфлекс с нискокалорично мляко.

п.п. Ти малка закуска ли си ?
    Стига сте ги гевизили че после само се качват на главите ви и пускате теми в изповеди.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е не мога повече. Явно света е изтрещял тотално. Човек ти нормален ли си??? Извини ме че така те питам, но утре ще пуснеш тема как да "оправя" приятелката си. След като си с тази жена, толкоз ли не знаеш какво обича и какво не? Потресен съм тотално!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Въздържайте се от нецензурни изказвания 

Редактирано от Лин (преглед на промените)
    • Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

според мен нищо, да видим тя дали ще ти направи нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 минути, Емил Костов написа:

Е не мога повече. Явно света е изтрещял тотално. Човек ти нормален ли си??? Извини ме че така те питам, но утре ще пуснеш тема как да "оправя" приятелката си. След като си с тази жена, толкоз ли не знаеш какво обича и какво не? Потресен съм тотално!

Емо! Не се впечетлявай. Вие в този форум събирате само келешата из България. И после се надпреварвате, кой от Вас е по потресен! Не е за първи път, не е и за пети! Щото всеки имал право да пише каквото му скибне. От форум, който беше на първо място в България, стана най голямата детска градина. Но то ви подхожда!

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 17 минути, Емил Костов написа:

Тук не става въпрос дали я познавам просто това е единствения сайт с форум който следя и реших да попитам, исках да съм оригинален, ама бързате да плюете, :D няма да коментирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Купи и една софийска баница и кисело мляко за айрян, или и препечи филийки, гарнирани с масълце и боровинково сладко.

Можеш и едни яйца на очи с козе сирене да и приготвиш набързо, плюс розов домат за по-естетически вкус.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 32 минути, momolord написа:

Първо я на@би хубаво, след това и направи кафе и ти гарантирам, че няма да се сети за закуска.

Щом е решил със закуска да я впечатлява и задържа явно в това де го препоръчваш вече се е провалил.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 24 минути, BMW Маниак написа:

Щом е решил със закуска да я впечатлява и задържа явно в това де го препоръчваш вече се е провалил.

scarring-from-burns.jpg

Айде за да не е спам, направи един омлет със сирене и/или кашкавал и някакъв колбас, наденица все едно. Ако си толкова сакат го трансформирай в бъркани яйца.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, * СТЕФАН * написа:

Емо! Не се впечетлявай. Вие в този форум събирате само келешата из България. И после се надпреварвате, кой от Вас е по потресен! Не е за първи път, не е и за пети! Щото всеки имал право да пише каквото му скибне. От форум, който беше на първо място в България, стана най голямата детска градина. Но то ви подхожда!

то тема имаме ама търсачката за нищо я нямат

преди 1 час, Kolew11 написа:

Тук не става въпрос дали я познавам просто това е единствения сайт с форум който следя и реших да попитам, исках да съм оригинален, ама бързате да плюете, :D няма да коментирам.

а търсачка да знаеш кво е случайно

аре пуснете теми и за баба си ко иска да закусва

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, momolord написа:

Първо я на@би хубаво, след това и направи кафе и ти гарантирам, че няма да се сети за закуска.

Наденички, бъркани айца и малко хляб в тостера и 3 в 1 всеки знае как се прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 28 минути, haidukpikaso написа:

то тема имаме ама търсачката за нищо я нямаа търсачка да знаеш кво е случайно

аре пуснете теми и за баба си ко иска да закусва

Стига си му се карала на човека ! Влюбен е.

Иначе щом не може да готви може да заложи и на рум сервиз.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 часа, Kolew11 написа:

Не те плюя, а те карам да се замислиш. Според теб след като не познаваме твоята приятелка и нейните вкусове как смяташ, че ти предложим нещо за закуска. 

преди 11 часа, * СТЕФАН * написа:

Форума няма вина. Сам знаеш защо е паднало нивото, а и виждаш кои теми са в класацията "горещи".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не мога, не се сдържам, напира ме северозападният ми манталитет... Неее, изпускам го - КРАЙ:

Връжи му една пандалка!

:D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 13 часа, Kolew11 написа:

Здравейте! Искам да направя закуска на приятелката ми, но да е нещо по-специално, романтично и ако може някакви идеи,съвети, предложения общо взето всичко ще ми е от полза само да отбележа, че тя като всяка жена не иска да е нещо мазно, калорично, също така не съм "мастър шеф" :D

Значи най-сладката закуска ще е следната.

Едно рофито яйце ( да не му е втвърден жълтъка ), прерязано и сложено в тия специалните вазички за яйца. Вътре в дъното на жълтъка пъхаш един златен пръстен или ако си достатъчно смел, може и златна годежна халка. Купуваш и от ония пръчици, дето са около 9 мм диаметър и дълги около 11 см и са кухи, продават ги с разни скъпи сиренета, ако се сещаш. Та една пръчица я забождаш в рофития жълтък и сервираш това в чинийка нарисувана с цветя. Съответно настояваш да си изтопи всичкия жълтък, за да лъсне златото което си сложил вътре.

И не им обръщай внимание на позастарялите момчета от сайта, на тях без виагра не им става вече, та ти завиждат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

doom.jpg

преди 50 минути, Белгиеца написа:

И не им обръщай внимание на позастарялите момчета от сайта, на тях без виагра не им става вече, та ти завиждат.

За това съм съгласен... :( Старост - нерадост...

=Бай ви Хой=

Редактирано от Бай Хой (преглед на промените)
    • Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 14 часа, * СТЕФАН * написа:

То си е така - гледам от много време се мъдри в топа една тема - "Земята е плоска" и има доста почитатели :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Бай Хой написа:

То си е така - гледам от много време се мъдри в топа една тема - "Земята е плоска" и има доста почитатели :)

Тази тема направо чупи всякакви тъпометри и глупометри. Продължавам да се учудвам как има хора, които я коментират. Да не говорим, че има и световно течение в защита на тази теза. Започвам да се плаша и да се чудя дали хората имат нещо в главите си.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 48 минути, Емил Костов написа:

Започвам да се плаша и да се чудя дали хората имат нещо в главите си.

Имат генетично заложени грешни алгоритми за правене на умозаключения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 18 часа, Белгиеца написа:

Имат генетично заложени грешни алгоритми за правене на умозаключения.

Не знам какво имат, но така ако се продължава нещата ще станат много зле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току що, Емил Костов написа:

Не знам какво имат, но така ако се продължава нещата ще станат много зле.

От туй по зле на къде ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току що, BMW Маниак написа:

От туй по зле на къде ?

Идея си нямаш даже колко по зле може да е! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.