Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво да приготвя на приятелката ми за закуска?

Kolew11

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да направя закуска на приятелката ми, но да е нещо по-специално, романтично и ако може някакви идеи,съвети, предложения общо взето всичко ще ми е от полза само да отбележа, че тя като всяка жена не иска да е нещо мазно, калорично, също така не съм "мастър шеф" :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом не си мастър шеф, тоест си на моето ниво за да не се изложиш заложи на сигурно. Корнфлекс с нискокалорично мляко.

п.п. Ти малка закуска ли си ?
Стига сте ги гевизили че после само се качват на главите ви и пускате теми в изповеди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е не мога повече. Явно света е изтрещял тотално. Човек ти нормален ли си??? Извини ме че така те питам, но утре ще пуснеш тема как да "оправя" приятелката си. След като си с тази жена, толкоз ли не знаеш какво обича и какво не? Потресен съм тотално!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Емил Костов написа:

Е не мога повече. Явно света е изтрещял тотално. Човек ти нормален ли си??? Извини ме че така те питам, но утре ще пуснеш тема как да "оправя" приятелката си. След като си с тази жена, толкоз ли не знаеш какво обича и какво не? Потресен съм тотално!

Емо! Не се впечетлявай. Вие в този форум събирате само келешата из България. И после се надпреварвате, кой от Вас е по потресен! Не е за първи път, не е и за пети! Щото всеки имал право да пише каквото му скибне. От форум, който беше на първо място в България, стана най голямата детска градина. Но то ви подхожда!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Емил Костов написа:

Тук не става въпрос дали я познавам просто това е единствения сайт с форум който следя и реших да попитам, исках да съм оригинален, ама бързате да плюете, :D няма да коментирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купи и една софийска баница и кисело мляко за айрян, или и препечи филийки, гарнирани с масълце и боровинково сладко.

Можеш и едни яйца на очи с козе сирене да и приготвиш набързо, плюс розов домат за по-естетически вкус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, momolord написа:

Първо я на@би хубаво, след това и направи кафе и ти гарантирам, че няма да се сети за закуска.

Щом е решил със закуска да я впечатлява и задържа явно в това де го препоръчваш вече се е провалил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, BMW Маниак написа:

Щом е решил със закуска да я впечатлява и задържа явно в това де го препоръчваш вече се е провалил.

scarring-from-burns.jpg

Айде за да не е спам, направи един омлет със сирене и/или кашкавал и някакъв колбас, наденица все едно. Ако си толкова сакат го трансформирай в бъркани яйца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, * СТЕФАН * написа:

Емо! Не се впечетлявай. Вие в този форум събирате само келешата из България. И после се надпреварвате, кой от Вас е по потресен! Не е за първи път, не е и за пети! Щото всеки имал право да пише каквото му скибне. От форум, който беше на първо място в България, стана най голямата детска градина. Но то ви подхожда!

то тема имаме ама търсачката за нищо я нямат

преди 1 час, Kolew11 написа:

Тук не става въпрос дали я познавам просто това е единствения сайт с форум който следя и реших да попитам, исках да съм оригинален, ама бързате да плюете, :D няма да коментирам.

а търсачка да знаеш кво е случайно

аре пуснете теми и за баба си ко иска да закусва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, momolord написа:

Първо я на@би хубаво, след това и направи кафе и ти гарантирам, че няма да се сети за закуска.

Наденички, бъркани айца и малко хляб в тостера и 3 в 1 всеки знае как се прави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, haidukpikaso написа:

то тема имаме ама търсачката за нищо я нямаа търсачка да знаеш кво е случайно

аре пуснете теми и за баба си ко иска да закусва

Стига си му се карала на човека ! Влюбен е.

Иначе щом не може да готви може да заложи и на рум сервиз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Kolew11 написа:

Не те плюя, а те карам да се замислиш. Според теб след като не познаваме твоята приятелка и нейните вкусове как смяташ, че ти предложим нещо за закуска. 

преди 11 часа, * СТЕФАН * написа:

Форума няма вина. Сам знаеш защо е паднало нивото, а и виждаш кои теми са в класацията "горещи".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, Kolew11 написа:

Здравейте! Искам да направя закуска на приятелката ми, но да е нещо по-специално, романтично и ако може някакви идеи,съвети, предложения общо взето всичко ще ми е от полза само да отбележа, че тя като всяка жена не иска да е нещо мазно, калорично, също така не съм "мастър шеф" :D

Значи най-сладката закуска ще е следната.

Едно рофито яйце ( да не му е втвърден жълтъка ), прерязано и сложено в тия специалните вазички за яйца. Вътре в дъното на жълтъка пъхаш един златен пръстен или ако си достатъчно смел, може и златна годежна халка. Купуваш и от ония пръчици, дето са около 9 мм диаметър и дълги около 11 см и са кухи, продават ги с разни скъпи сиренета, ако се сещаш. Та една пръчица я забождаш в рофития жълтък и сервираш това в чинийка нарисувана с цветя. Съответно настояваш да си изтопи всичкия жълтък, за да лъсне златото което си сложил вътре.

И не им обръщай внимание на позастарялите момчета от сайта, на тях без виагра не им става вече, та ти завиждат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

doom.jpg

преди 50 минути, Белгиеца написа:

И не им обръщай внимание на позастарялите момчета от сайта, на тях без виагра не им става вече, та ти завиждат.

За това съм съгласен... :( Старост - нерадост...

=Бай ви Хой=

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, * СТЕФАН * написа:

То си е така - гледам от много време се мъдри в топа една тема - "Земята е плоска" и има доста почитатели :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Бай Хой написа:

То си е така - гледам от много време се мъдри в топа една тема - "Земята е плоска" и има доста почитатели :)

Тази тема направо чупи всякакви тъпометри и глупометри. Продължавам да се учудвам как има хора, които я коментират. Да не говорим, че има и световно течение в защита на тази теза. Започвам да се плаша и да се чудя дали хората имат нещо в главите си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Емил Костов написа:

Започвам да се плаша и да се чудя дали хората имат нещо в главите си.

Имат генетично заложени грешни алгоритми за правене на умозаключения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, Белгиеца написа:

Имат генетично заложени грешни алгоритми за правене на умозаключения.

Не знам какво имат, но така ако се продължава нещата ще станат много зле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току що, Емил Костов написа:

Не знам какво имат, но така ако се продължава нещата ще станат много зле.

От туй по зле на къде ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току що, BMW Маниак написа:

От туй по зле на къде ?

Идея си нямаш даже колко по зле може да е! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

па тва новата тема за спам ихууууу

:cheerleading2:

колкот повече толкоз повече казал Мечо Пух

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване