Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , предстои ми избор на лаптоп (главно зареди мобилността) Натоварването на лаптопа ще бъде главно с програми и игри (Lineage 2 , World of tanks и подобни) За момента съм се спрял на http://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_E5_573-acer_aspire_e5_573g_NX_MVSEX_010_120gbssd . Някой може ли да сподели мнението си за тази машинка  ? :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

World of tanks точно с тази Nvidia карта = убиване на лаптоп от прегряване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от MrSexobeat94
      Здравейте приятели! Спрял съм се на таблет до 200лв с 10 инчов екран. От него се иска да сърфира с бърза скорост в интернет и да не забива докато гледам клипове и онлайн телевизия.Това са  трите модела в този ценови диапазон, които успях да намеря. На първия са му по-добри характеристиките , но прочетох и негативни мнения за него. Вие какво мислите, някои ако има такъв таблет или евентуално има представа дали отговорарят на критериите, нека сподели мнение. Благодаря!
      Vonino Magnet W10 , eSTAR Grand  , DIVA QC-1013G
    • от kolib4iata
      Здравейте.
      Най-вече ме интересува поддържа ли дъното SSD-то което съм избрал (NVMe).Ако има по-подходящо дъно моля предлагайте но ми обяснете защо тъй като не съм голям разбирач и всяка информация би била полезна.
      Дънна платка ASUS ROG STRIX Z370-H GAMING
      Intel Core i7-8700K Coffee Lake шестядрен
      2x8GB DDR4 3000MHz, Corsair Vengeance LPX CMK16GX4M2B3000C15
      Samsung SSD 960 EVO NVMe 250GB

Благодаря.
      П.П. дъно асрок и гигабаит няма да вземам по личен опит.
    • от 8bit
      Здравейте, накратко аз съм студент и пътувам доста (летя), до сега винаги съм ползвал тапи, за жалост евтини. Казаха ми, че на apple били доста добри, взех си ги но за жалост не са моят размер и пластмасата кара ушите ми да болят повече от търпимото (прекалено големи). Средно нося слушалки за не по-малко от 3 часа, понякога стигайки се до 6+. Може ли да ми препоръчате слушалки или тапи (не съм сигурен дали със слушалки ще ми е удобно да пътувам или евентуално да не ги прецакам без да искам въпреки, че си пазя техниката доста) до едно 100 лева (максимум 25 отгоре), като просто искам да са удобни за продължителна употреба (досега единствените, които са ми били неудобни са тези на apple, предполагам всички други са ми наред) и да имат бас (обичам си го, не мога без него) и качество на звука до колкото позволява този ценови клас. 
    • от sofianec
      Здравейте, 
      Имам въпрос, свързан с избора на поялник. Занимавам се от известно време с Arduino проект и често ми се налага да запоявам различни елементи и интегрални схеми (засега TH). Ползвам поялник Parkside от Lidl 40W.  Проблемът е, че е без терморегулация и постоянно работи на макс (понякога разтапя защитното покритие на платката). Човката постоянно се овъглява и престава да топи тинола, а като я зачистя с шкурката се изтънява и окислява. В училище се занимаваме с проектиране на PCB-та с OrCAD, а и ми е хоби да се занимавам с поправка на компютри. Ще ми се да си взема по - хубав поялник (станция) с терморегулатор. Заделил съм 150лв, но не съм решил каква. Искам да е с тънка човка, за да мога да сменям SMD елементи и интегрални схеми (например чип на Arduino Uno). Видях в Елимекс GORDAK 952 (китайска) даже има и пистолет за горещ въздух, но по форумите имаше хора, които се оплакваха, че давала фира със захранването (други казваха че нямали проблем с нея от 4-5 години). Чух че Weller били светило в тази област, но са им скъпи уредите. Някои препоръчваха техен поялник, закачен за китайска станция (например CT 936) заради качествената човка. Очертава се да използвам поялника все по - често. Пистолетът за горещ въздух е плюс, лесното разпояване. Моля някой ако има опит с тези или други поялници да ми каже какво да си взема и евентуално какъв пистолет за горещ въздух би ми свършил работа. Чувал съм за разпояване с вакуум помпа за калай, но никога не съм виждал, та ако някой има яснота по въпроса да сподели  А и какво ви е мнението за втората употреба от OLX?
      http://www.stbbg.com/?page_id=21&record_id=7347
      http://elimex.bg/product/121145/stantsia-za-zapoyavane-i-razpoyavane-952-gordak.html

Благодаря предварително!
    • от sanyo22
      Здравейте, колеги! Ще си купувам бас говорител Pioneer TS-W3003D4 и искам да питам какъв усилвател да си взема за нея. Искам пак да е Pioneer,  за да са комплект.  Плеърът ми е Pioneer DEH-1901UB. Благодарярително на всички!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.