Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте искам да сменя приемника на Виваком с тия по новите където може да се връщат предавания.Та въпроса ми е как става това,трябва ли да се заплаща нещо.Б лагодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ivan1975 написа:

Здравейте искам да сменя приемника на Виваком с тия по новите където може да се връщат предавания.Та въпроса ми е как става това,трябва ли да се заплаща нещо.Б лагодаря предварително.

Нека титулята на услугата да се обади на 123.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Нека титулята на услугата да се обади на 123.

Титуляра почина може ли аз да се обадя.

да се представа за него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, ivan1975 написа:

Титуляра почина може ли аз да се обадя.

да се представа за него

Трябва да знаеш отговор на таен въпрос/таен отговор.  Ако титуляра е починал ще трябва да отидете в бизнес център, за да прехвърлите услугата на друго лице.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И още едно уточнение! Не си посочил какъв е приемника но съм сигурен, чее за сателитната им телевизия. Такъв какъвто искаш е за IPTV и ще трябва нов договор, като ще се наложи проверка на възможността за ползването на такава услуга!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, plamen74 написа:

И още едно уточнение! Не си посочил какъв е приемника но съм сигурен, чее за сателитната им телевизия. Такъв какъвто искаш е за IPTV и ще трябва нов договор, като ще се наложи проверка на възможността за ползването на такава услуга!

Не знам какъв е приемника мисля че е от тия най старите.Да към чиния е закачен приемника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, ivan1975 написа:

Не знам какъв е приемника мисля че е от тия най старите.Да към чиния е закачен приемника.

Отиди в бизнес център на Виваком. Там ще ти кажат каква е процедурата за прехвърляне на собствеността и какви документи ще ти трябват. Вече ще се види дали може да ти се смени приемника и дали може да ти се направи по-добра оферта. Така само гадаем. Още повече, че нямаш и договора пред теб.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.