Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам лаптоп Acer 5551 който е от 2010 година. Лаптопа е с Windows XP и работи безупречно, без никакви проблеми,като нов.Имам проблем относно игрите, помня преди години как лаптопа в интернет и навсякъде работеше дори по-бавно от сега,но игри като Pro Evolution Soccer 2013 (а сега и 2010 издвам подкарвам),Call of Duty World at War, World of Warcraft играха прилично на High настройки,което може да си проличи, че мощноста на лаптопа изобщо не е слаба,преинсталиран е 2 пъти може би от тогава,но въпросът ми е защо сега немога да ги подкарам вече тези игри,дори на най-слабите настройки, Counter Strike 1.6 върви но мисля че е нормално тъй като е супер стара.Драйвърите са инсталирани и мисля,че всичко по лаптопа е инсталирано за работоспособноста му.Дайте мнения от какво може да е,пак подчертавам,че лаптопа върви като нов.Нито забива,нищо.Наскоро отново е преинсталиран почистен и т.н.И не загрява каквото и да съм играл досега по рано играх PeS 2010 въпреки че се мъчеше картината и леко забиваше, лаптопа беше студен което ме навяхва че нещо в софтуера куца..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ако има официално поддръжка на XP и си качил всички драйвъри и системата ти е чиста от вируси и прочие търси проблема по железата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, Daylight Dancer написа:

ако има официално поддръжка на XP и си качил всички драйвъри и системата ти е чиста от вируси и прочие търси проблема по железата.

Да,това всичко е направено.Може би просто годинките вече са му в повече нямам обяснение.. Просто ми е интересно защо така се получава,тъй като лаптопа върви все едно сега съм го купил...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, Daylight Dancer написа:

бичи дефрагмент, чисти временни файлове, виж здраве на харда, виж температури

Временни файлове ,хард и най-вече температури всичко е мед,когато купих лаптопа винаги съм го пазил и в самото начало си му купих подложка която незнам какво прави,но охлаждаше малко или много и когато е почнал да загрява повече и да се натоварва винаги съм спирал и не съм го натоварвал чак толкова,ако опира до това..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току що, Daylight Dancer написа:

това с подложката малко е лъжа обикновенно. Може да си му трябва профилактика.

Преди няма и месец заедно с преинсталацията също беше и почистен доколкото подложката незнам,но мисля че до известна степен върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.