Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не съм PRO но ако има някой който разбира доста от играта нека пише да обменим опит и да разцъкаме за удоволствие! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

а разцъквал ли си билички - нареждаш стотинки в пръста и ги целиш и печелиш каквото улучиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На който му се играе Factorio по пиратски начин да ми пише на ЛС и не нарушавайте правилата :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе момчета.. Що не си свалите тетрис,като ви гледам какви игри играете,с него ще се преродите :shy11:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 53 минути, KOCKAR написа:

Абе момчета.. Що не си свалите тетрис,като ви гледам какви игри играете,с него ще се преродите :shy11:

Има една игра със страхотна графика и реалистичен геймплей - нарича се ЖИВОТ! ;)

=Бай ви Хой=

Редактирано от Бай Хой (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, Бай Хой написа:

Има една игра със страхотна графика и реалистичен геймплей - нарича се ЖИВОТ! ;)

=Бай ви Хой=

Абсолютно! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Беше ли нужно да се напрайте на интересни??? Wow да не би да е с убийствено яка графика пък толкова много хора я играят??? Или пък майнкрафт??? Аре да пишат хора които имат желание да разцъкват, писнало ми е от многознайковци....  Едно време сигурно сте играли игри с убийствено яки графики и т.н.

Редактирано от Еленко Борисов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 29 минути, Еленко Борисов написа:

Беше ли нужно да се напрайте на интересни??? Wow да не би да е с убийствено яка графика пък толкова много хора я играят??? Или пък майнкрафт??? Аре да пишат хора които имат желание да разцъкват, писнало ми е от многознайковци....  Едно време сигурно сте играли игри с убийствено яки графики и т.н.

Едно време сме играли на криеница, пръчка, не се сърди човече и бяхме по-социално настроени индивиди.

Събирахме се на протести, а не както сега да воюваме за идеи чрез "лайкове" във facebook-а , седейки си на топло пред мониторите!

А, забравих да кажа, че имаше и казарма, а сега може да си играеш на войници колкото си искаш, драги ми Еленко...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

сезона на джиджифките е - взимай два фулмастера един обикновен химикал и бягай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

сезона на джиджифките е - взимай два фулмастера един обикновен химикал и бягай

Ко рече???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 16 минути, Бай Хой написа:

Ко рече???

не си ли правел режеш 2-3 фулмастера да остане само тръбичката (ама от старите по здрава пластмаса) издялкваш един химикал от 10 ст , овиваш края с скоч да не ти убива , слагах една джижифка в тръбата избутваш е с химикала (бутало до към края на тръбичката , след това слагаш втора, пак е буташ и първата фърчи на около 10 метра от налягането - че и дори леко пукаше

пукало от флумастери

Редактирано от Без умствен капацитет (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, Без умствен капацитет написа:

не си ли правел режеш 2-3 фулмастера да остане само тръбичката (ама от старите по здрава пластмаса) издялкваш един химикал от 10 ст , овиваш края с скоч да не ти убива , слагах една джижифка в тръбата избутваш е с химикала (бутало до към края на тръбичката , след това слагаш втора, пак е буташ и първата фърчи на около 10 метра от налягането - че и дори леко пукаше

пукало от флумастери

Ще го пробвам на стари години! ;) 

Ето това са спомени! А не като сегашното поколение да стоят с кървясали зъркели пред монитора като зомбита. После защо не могат да спят през нощта - има си научно обяснение за вредното влияние от излъчването на монитора върху подрастващия организъм...!

Бай ви Хой го оставете... Той може да стои пред монитора, тъй като не е първа младост, а цигарите с мастиката са го доубили достатъчно...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Бай Хой написа:

Ще го пробвам на стари години! ;) 

Ето това са спомени! А не като сегашното поколение да стоят с кървясали зъркели пред монитора като зомбита. После защо не могат да спят през нощта - има си научно обяснение за вредното влияние от излъчването на монитора върху подрастващия организъм...!

Бай ви Хой го оставете... Той може да стои пред монитора, тъй като не е първа младост, а цигарите с мастиката са го доубили достатъчно...

Αх тази мастика мастика какви спомени остават от нея :emoji_smiley-01:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Айде да се продължи по темата и да спре да се изтъква казармата като висшe постижение в живота на отделния индивид, че да не оставам с погрешни впечатления от някои. В раздел "Игри" сме - пръчките и спомените от социалистическото детсво - другаде.

Редактирано от Sydie (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 часа, Sydie написа:

Айде да се продължи по темата и да спре да се изтъква казармата като висшо постижение в живота на отделния индивид, че да не оставам с погрешни впечатления от някои. В раздел "Игри" сме - пръчките и спомените от социалистическото детсво - другаде.

Със какви грешни впечатления да останеш бе братко това е форум не ти е нещо друго.. Мисля че всеки може да си пише каквото му е присърце стига да не прекалява в някои случаи а ние да сме прекалили?И не за друго ги пишем тия неща,а защото разбираш ли бай ти Еленко е решил да си избива комплексите не на теб ами точно нас,затова и изобщо не съм му цитирал коментара, защото от километри се надушва че е клавиатурен бияч затова то и без това като гледам 1 на милион е някои да се включи в темата за която Еленко е писал, не се притеснявай не му сме я развалили чак толкова. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да си избивам комплексите??? Компютърен бияч???? Ахахахахахахахаха "приятел" аз просто попитах дали някой иска да поиграем една стара готина игра.. Ако на вас не ви харесва защо коментирахте???? Вие веднага започнахте да ми говорите за играта живот не знам си кво, не знам си що...... Малко не ви разбирам. А да и преди да сте ми го казали. Да правя правописни и пунктуационни грешки и си го признавам ;) Вие ме наричайте както искате. 

П.С. Ако няма какво да кажете може да ме нападнете сега със това, че правя правописни и пунктуационни грешки. :P

преди 16 часа, Sydie написа:

Айде да се продължи по темата и да спре да се изтъква казармата като висшо постижение в живота на отделния индивид, че да не оставам с погрешни впечатления от някои. В раздел "Игри" сме - пръчките и спомените от социалистическото детсво - другаде.

Е хората явно не са им обърнали внимание другаде и сега се натискат тука..... :/ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.