Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте всички, имам сайт свързах го с AdNow за да печеля пари и честно казано съм доволен! Но досега не съм работил с AdNow и не знам парите автоматично ли се прехвърлят към PayPal акаунта ми или аз трябва да направя нещо и така да си ги взема, събрах повече от $20 ''минималния праг на плащане със PayPal'' но парите си стоят все още и още в AdNow. Пиша тук защото някой от  вас можеби е взимал пари от там и знае, ако е така да сподели!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

adnow.com не виждам да има форум...
    възможно е да е скам сайт. аз и мой човек от подобни 2 сайта се опарихме от техната дейност.
    моя човек дори "изгърме" със $15,който требвало да плати за ъпгрейд и да можел след това да тегли.
    виж и тази тема:

дано обаче успееш да си вземеш парите. успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 12 минути, gerro_1 написа:

adnow.com не виждам да има форум...
    възможно е да е скам сайт. аз и мой човек от подобни 2 сайта се опарихме от техната дейност.
    моя човек дори "изгърме" със $15,който требвало да плати за ъпгрейд и да можел след това да тегли.
    виж и тази тема:

дано обаче успееш да си вземеш парите. успех.

Не не колега никак не ми се вярва че AdNow е скам сайт, използват го много хора и са доволни. Лично на мене ми харесва малко повече и от AdSense макар че рекламите от AdNow не са много хубави но от AdNow ти дават шанс за да се докажеш а доколкото при AdSense там е много по трудно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Emanuil Qnkov написа:

Не не колега никак не ми се вярва че AdNow е скам сайт, използват го много хора и са доволни. Лично на мене ми харесва малко повече и от AdSense макар че рекламите от AdNow не са много хубави но от AdNow ти дават шанс за да се докажеш а доколкото при AdSense там е много по трудно!

Прочетете блога на Николай Томов преди да бъдете толкова сигурен . . . 

http://ptcpari.com/scam

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това не е PTC сайт за какъвто се говори във въпросния блог. От там блога губи полезността си в случая.

Към автора: Разгледай някъде из страниците дали не пише да плащат на еди си коя дата, примерно на първо число в месеца. Повечето компании с подобна дейност плащат веднъж месечно на предварително определена от тях дата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, XYconstant написа:

Това не е PTC сайт за какъвто се говори във въпросния блог. От там блога губи полезността си в случая.

Към автора: Разгледай някъде из страниците дали не пише да плащат на еди си коя дата, примерно на първо число в месеца. Повечето компании с подобна дейност плащат веднъж месечно на предварително определена от тях дата.

нека автора последва твоя съвет и евентуално след това сподели.
    па да видиме....дано поне си получи парите,както споменах в преден пост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, XYconstant написа:

Не знам да ли и този поставен конкретно въпрос, не е свързан с този РТС сайт

като по този начин губи "полезността си в случая":

https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=65868

Редактирано от Optium
    корекции в текста ! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е? Това не е признак за скам когато се оплачат 1-2-10-20 човека, а че може генерираният трафик да е противопоказен на правилата им. И все пак погледни за повече оплаквания и ако наистина има доста такива, то ще се наложи да се пренасочиш към друг сайт предлагащ същото нещо (пр. AdSense).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 14 часа, XYconstant написа:

Ето това пише колега: "Weekly Paypal payment may take up to 2 weeks.
    There is no delay of payments via wire/webmoney/payoneer." (Означава Седмично плащане PayPal може да отнеме до 2 седмици) Но вече мина 1 седмица пък да видим!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като им направиш оборота ще ти спрат кранчето таман за плащането! Те са си осигурили твоята аудитория, само дето няма да ти платят! Бизнеса е техен, а не твой! Схемата е такава, че печалбите идват само от новоизлюпени. След време няма кой да клика от твоя сайт, защото вече са кликали (ако въобще някой е кликал). При всички обстоятелства няма да си добре дошъл и аз не знам как може да се намират още хора, които огрозяват сайтовете си. Трябва да ме е бил кон в главата за да позволя отблъскване на аудиторията. Това да вярваш в Христос, в Аллах, в Буда не е фрапиращо, фрапиращо е последствията от празните надежи... :)

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 40 минути, Mlechko написа:

Като им направиш оборота ще ти спрат кранчето таман за плащането! Те са си осигурили твоята аудитория, само дето няма да ти платят! Бизнеса е техен, а не твой! Схемата е такава, че печалбите идват само от новоизлюпени. След време няма кой да клика от твоя сайт, защото вече са кликали (ако въобще някой е кликал). При всички обстоятелства няма да си добре дошъл и аз не знам как може да се намират още хора, които огрозяват сайтовете си. Трябва да ме е бил кон в главата за да позволя отблъскване на аудиторията. Това да вярваш в Христос, в Аллах, в Буда не е фрапиращо, фрапиращо е последствията от празните надежи... :)

Както виждам, сте наясно с нещата !

И тъй като съм пенсионер по болест, а пък и ЕГН-то ми започва с петица,

така че никой не ме ще на работа !

Ще ви бъда много благодарен ако ми посочите някой "pay-to-click" сайт,

където да взема някой лев /ако е възможно/, вместо да вися по пейките с клюкарите

или да си губя времето по кръчмите . . .!? 

Редактирано от Optium (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.