Премини към съдържанието
simtech

Защо има толкова много кифли, а толкова малко металистки!? Защооо?! :D

Препоръчан отговор

Е, защо!? Кифлите са демоте. Много захар! И за кифлите!? :mad:
    Кифли, кифлички, закифлели, кифладжии - вън от темата@! Къш веднага! :D

За метълките

Редактирано от simtech (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Че какво им е лошо на кифлите? А за металистките ,имам познати такива ,хем грозни ,хем курви ,алкохолички ,наркоманки и какво ли още не. 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, Soviet Soldier написа:

Че какво им е лошо на кифлите? А за металистките ,имам познати такива ,хем грозни ,хем курви ,алкохолички ,наркоманки и какво ли още не. 

А защото кифлите, които хвърлят салфетки и се друсат с кока на фона на азис са нещо по-различно. И меркантилно се возят в лъскавите джипове на чичковци тъпкачи.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всеки с интересите си. Имам позната от богато семейство ,кифла ,красива ,не се занимава с наркотици и винаги склонна да се забавлява ,с xората които харесва. Това е много полезно да имаш подобни "приятели" след край на дълга връзка или нещо подобно. 

Поправи ме ,ако греша ,но мацка на токчета в секси рокличка е доста по-секси от металистка с дънки кубинки и тениска на AC/DC. 

Опа ,забравих да спомена ,че слуша рок ,даже сме ходили по рок концерти. Разбира се слуша и чалга ,ама то в днешно време ,в повечето заведение това пускат. Пък и от компанията на човек ,все има хора които слушат чалга. Аз лично не понасям чалга културата ,и не ми допада този тип музика ,но това е отделен въпрос. 

Редактирано от Soviet Soldier (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, Soviet Soldier написа:

Поправи ме ,ако греша ,но мацка на токчета в секси рокличка е доста по-секси от металистка с дънки кубинки и тениска на AC/DC. 

Не, не е. A и металистките винаги имат един поглед, който една глупава кифла не може да има никога. ;)

И явно имаш грешна представа за металистите и рокаджиите като хора. Промили са ти мозъка кифли и чалгари.Ето ти една

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какъв поглед? Секс ,наркотици и Rock & Roll? Как в тоя живот една нормална заклета металистка не срещнах? Спомням си преди 2 години на гарата в Русе две противни дебели металистки ми правеха разни сексуални намеци. Освен ,грозота ,простащина и вулгарен речник ,аз друго не видях. Какво те привлича в подобни създания? 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, Soviet Soldier написа:

Как в тоя живот една нормална заклета металистка не срещнах?

Фактът, че имам брада, а не мустака на милко калайджиев да ти говори нещо? Не си виждал нормални металисти? Ууу, ааа, музика на покварата. Бай Тошето хубаво биеше по каската, нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Слушам рок музика разбира се ,просто стереотипът на "металистка" не е приеман от мен ,като привлекателна жена. Ако трябва да съм честен ,най-много харесвам клупове с електронна музика. Ако го знаеш Bedroom Club в София - това за мен е приятно място. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Никой ли не слуша Wiz Khalifa? :D Миналото лято като ходих до Бургас и на светофара таксиметровия шофьор, когато видя металистка (изглеждаща като трав*стит) каза- това мъж ли е или жена? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да ти таковам и темата...Аз слушам всичко - метал, транс, чалга, тая сутрин народна музика, а понякога и класика. Не ви разбирам деленето на музиката. Има си хубава и лоша музика. Няма идеално хубав метал, нито идеално хубава чалга. Да кажем, 90% от това, което излиза на пазара е плява и то във всички стилове. Защо трябва да се ограничавам само до един стил, след като 90% от боклука, който се появява в 'тонационната среда, не става за слушане и единственото, което постига е да ме дразни и да ме накара да врътна станцията или да натисна стопа?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аман от пиянски теми...

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, algor написа:

Аман от пиянски теми...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Това е екзистенциален въпрос, който и мен винаги ме е мъчил - кифла ли да стана или метълка? Все още се чудя...я ми направи една анкета и квот каже народа. Или да събирам подписи за референдум за по- мащабно проучване...не е лесно..никак..кифла, метълка, кифла, метълка, кифла, метълка, онче, бонче...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 часа, simtech написа:

Е, защо!? Кифлите са демоте. Много захар! И за кифлите!? :mad:
    Кифли, кифлички, закифлели, кифладжии - вън от темата@! Къш веднага!

За метълкит

Симка аз що си мислех че ти слушаше само Jovana Pajic или на нея само олабваш жилата! Не знаех че си заклет металист а си мислех че те познавам.

Ето ти нещо добро за слушане кога се залепиш с голфу зад някой беемве и почнеш да го натискаш да ти прави път.
    https://www.youtube.com/results?search_query=crisix+ultra+thrash

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 часа, Soviet Soldier написа:

Моля?!:shock11:

Смея да твърдя, че момичетата и жените, които слушат рок и метъл в пъти превъзхождат кифлите по интелект и външност.

Поне тези, които познавам са такива.

Откакто се помня слушам рок, метъл, поп, класика и пр. но се отвръщавам от чалгата и почитателките и.

п.п. Слушай каквото обичаш, общувай с кифли, щом ги харесваш, пиши хвалебствия за тях, но се въздържай да обиждаш тези, които не се по вкуса ти.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Във всеки стил музика има по нещо хубаво. Като карам колата предпочитам да слушам:

Като седна на маса /на по ракийка/ предпочитам:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, andreygg написа:

Във всеки стил музика има по нещо хубаво. Като карам колата предпочитам да слушам:

Като седна на маса /на по ракийка/ предпочитам:

Сръбският поп фолк няма нищо общо с нашенската чалга.

По-уродлив стил от нея едва ли има по света!

п.п. Лошо ми става, когато видя малко българче да върти кючеци, припявайки цинични текстове! :(

Това е видяло от родителите си, това прави...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, Мойра написа:

п.п. Лошо ми става, когато видя малко българче да върти кючеци, припявайки цинични текстове!

Гади ми се. Освободихме се физическото от турско робство, само за да попаднем под ориенталско интелектуално робство век след това. Дори и в Ориента не се срещат отвратителните пошлости, които се намират в чалгата, но грубата такава. Те не могат да пеят бе.

преди 6 часа, dindi написа:

Това е екзистенциален въпрос, който и мен винаги ме е мъчил - кифла ли да стана или метълка? Все още се чудя...я ми направи една анкета и квот каже народа. Или да събирам подписи за референдум за по- мащабно проучване...не е лесно..никак..кифла, метълка, кифла, метълка, кифла, метълка, онче, бонче...

Проблема е решен. Всяка, която не е метълка по подразбиране е...? :D Темата може да е с комичен характер и на няколко спиртни напитки писана...или пък не...но си заставам твърдо зад мнението. Писнало ми е от меркантилни кифли, които само гледат чековата книжка, оплакват се и въртят гюбеци.  Ако искаш го разбирай така - "Останаха ли много истински жени или само кифли?" Защото отговорът на въпроса е, че съм се срещал с метълки и рокаджийки, които са къде-къде по-симпатични, нормални и земни от разни кифли с високо самочувствие и силиконов бюст.

преди 7 часа, Кико написа:

Не ви разбирам деленето на музиката. Има си хубава и лоша музика. Няма идеално хубав метал, нито идеално хубава чалга.

Няма само хубава музика във всеки стил, но мазната чалга с гюбеци е уникална музика. Една от малкото, от които ми се повдига.

преди 6 часа, BMW Маниак написа:

...Jovana Pajic...Ето ти нещо добро за слушане кога се залепиш с голфу зад някой беемве и почнеш да го натискаш да ти прави път.
    https://www.youtube.com/results?search_query=crisix+ultra+thrash

Първо, тя не пее чалга. Второ - ето ти по-хубава песен. Много траш настроен си, на мен в момента не ми е кеф. Дай нещо по-симфонично и такова..звучно..
    Дай да си говорим за пауър метъл, симфоничен метъл, хеви метъл, хард рок и дарк метъл, прогресив метъл? А може и просто за рок? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 часа, Мойра написа:

Моля?!:shock11:

Смея да твърдя, че момичетата и жените, които слушат рок и метъл в пъти превъзхождат кифлите по интелект и външност.

Поне тези, които познавам са такива.

Откакто се помня слушам рок, метъл, поп, класика и пр. но се отвръщавам от чалгата и почитателките и.

п.п. Слушай каквото обичаш, общувай с кифли, щом ги харесваш, пиши хвалебствия за тях, но се въздържай да обиждаш тези, които не се по вкуса ти.

Аз говоря за класическия стереотип "металистка". Реално и аз слушам рок музика ,но не бих си пуснал дълга коса и начинът им на обличане също не е по мой вкус. Особено тези дет металисти ,или там готик ,каквито се водят. Малко в повече ми идва всичко това. 

https://www.youtube.com/watch?v=1nO_P4BH4pA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, simtech написа:

Проблема е решен. Всяка, която не е метълка по подразбиране е...? :D Темата може да е с комичен характер и на няколко спиртни напитки писана...или пък не...но си заставам твърдо зад мнението. Писнало ми е от меркантилни кифли, които само гледат чековата книжка, оплакват се и въртят гюбеци.  Ако искаш го разбирай така - "Останаха ли много истински жени или само кифли?" Защото отговорът на въпроса е, че съм се срещал с метълки и рокаджийки, които са къде-къде по-симпатични, нормални и земни от разни кифли с високо самочувствие и силиконов бюст.

Ти си гледай от твоята камбанария, аз си гледам моята. Преди 5 дни ми мина делото за развод и след като оповестих новината ме засипаха с покани за кафенца. Бих се почувствала поласкана, ако поканите не бяха дошли от обвързани хора, чийто жени познавам. Та, да си поговорим за кой е стока и кой не е. Аре, преди да искате, се научете да давате.Щото и аз мога да пусна тема къде останаха истинските мъже и да рева.... До човек си е, и напоследък забелязвам, че консуматорската ни същност надделява. Една приятелка я зарязаха, щото гаджето й решило да спестява пари за колело. Смях, не смях - факт и то вчерашен.

Всичко мога да разбера, ама не мога да разбера как успя само два типа жени да категоризираш. Или си кифла или си метълка...толкоз. А не се сещаш, че някъде по средата може да е твоето момиче. Ама ти решаваш,

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кифлата и метълката са двете страни на една и съща монета.

п.п. Поредната умопомрачителна тема, която се приема толкова сериозно и набира скорост. :D

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Soviet Soldier написа:

Аз говоря за класическия стереотип "металистка". Реално и аз слушам рок музика ,но не бих си пуснал дълга коса и начинът им на обличане също не е по мой вкус.

Стереотипът е плашило, създадено от Бай Тошо. И ако толкова те е страх от металистки и по-твърда музика от Азис, чуй това. Писна ми от хора, които имат единствено мнение, че рокът и хеви метълът са някаква дандания - там викат и дерат с все глас и блъскат по тенджери.

преди 10 минути, dindi написа:

Аре, преди да искате, се научете да давате.Щото и аз мога да пусна тема къде останаха истинските мъже и да рева.... До човек си е, и напоследък забелязвам, че консуматорската ни същност надделява.

Динди, choose life.  На повъхностна кифла не бих дал и 5 пробити стотинки. Да говориш с кифла като е да говориш със стената. Истината е, че има толкова повъхностни хора, че няма на къде. И го забелязвам, че повечето днес са такива. И то най-вече сред почитателите на определен музикален стил с мазни гюбеци. На човек, който не възприема- "Шшш, алооуу, има ли тука някой вкъщи?" просто няма за какво да говоря, камо ли да дам нещо. Да те гледат тъпо и с празен поглед и да търси само в коя кола да се качи и къде какви работи да прави, за да може да отиде на почивчица, круизче...
    Няма само кифли и метълки. За целите на текущата дискусия бях го поставил така. А и с метълка човек може да си прекара далеч по-добре от кифла, която хвърля салфетки в чалготеката. А и метълките повече ме кефят. Жалко е, че толкова рядко се срещат. Поне не подражават на Цицослава. По-земни са, а не кур*енски като кифлите.

преди 6 минути, Merryl написа:

Кифлата и метълката са двете страни на една и съща монета.

А...ТИ какво избра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кви противници имало на чалгата и никога не слушат ''туй нящо'' - ти да видиш.

Чак ми иде да хрипам с ред сълзи и ред сополи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.