Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Смартфонът е A6000 и идва с андроид 4.4.4, а преди време го бях ъпгрейднал до 5.0.2, след това го върнах на 4.4.4, но напоследък дава много грешки и бъгове, предполагам защото версията е изтеглена от нета. Пробвах да ъпгрейдна до 5.0.2 отново, но ми дава грешка "your phone has not switched carriers cannot be installed". Как мога да го оправя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Оригинален ром ли искаш или нещо къстъм? Явно с този, с който си в момента, няма възможност за ъпдейт. Разгледай Тук - има доста неща, включително стоков ром.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Каквото и да сложа на sd картата ми дава същата грешка. Моля Ви някой да каже как да я коригирам, защото този софтуер е изключително много бъгав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Recovery-то работи ли ти както трябва? Питам щото чета за проблеми и с него при тоя модел. Ако си работи, сложи Bulgaria.ota.zip в главната директория на картата и го инсталирай през recovery. След това рестартитрай и направи системен ъпдейт. 

Тук е описан още по-лесен начин. Предполагам, човека е включил "location ota zips", в самия ъпдейт пакет.

Не гарантирам за успеха при горните съвети! Ако някой има опит с проблема от първа ръка - нека помогне. 

Редактирано от firestarter (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нещо има омазано в рома, който си сложил. Иди в някой сервиз да ти го оправят за 20-на лева.

Spoiler

от друг форум:

Цитат
    Набери ####6020# , избери България и пробвай пак... ако отново не стане ти остава варианта през рекавъри. Аз от там ъпдейтнах и нямам проблеми. 

Изтеглих си целия System.zip за 054, а не само фикса (който е ~140mb) и директно него флашнах.

От тук го дръпнах -> http://phonedl.ota.lenovomm.com/dls/v6/K...5_WCAA.zip

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.