Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички

пускам тази тема защото искам да намеря фейсбука, скайпа или нещо друго на един човек чрез ип адреса му.  ние с него заедно играем в една игра и той постоянно ме нервира като пуска тъпи обиди... причината е че се бяхме скарали преди, но аз спрях а той не... вероятно става въпрос за някое селянче от сегашното поколение , и просто искам да знам има ли начин да установя някакъв контакт с него, за да му обясня да се спре..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Прекрати контакта с блокаж във въпросната игра. :D

Ама май целта ти е различна.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ами не мога, не сам "админ", а за предния отговор искам да кажа че няма как да е невъзможно, може би иска много занимавка но няма как да е невъзможно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ей не се спряхте с глупостите. Ти играта ли играеш или ще падаш на нивото на някакъв дето те обижда. Блокираш го или не му обръщаш внимание. Колегите горе са ти казали, че не може. Но дори и да стане кажи какво ще направиш ако му откриеш скайпа и фейсбука???

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 14 минути, Niki Norev написа:

питам дали може, не съм искал съвети :emoji_smiley-06:

А аз те карам да помислиш. Като му намериш скайп или ФБ какво ще стане???

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 29 минути, Niki Norev написа:

питам дали може, не съм искал съвети :emoji_smiley-06:

https://www.book.store.bg/p17837/mahalo-za-nachinaeshti-richard-uebstyr.html

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Струва ми се,че не го интересува Фейсбука а адреса, ма пробва се човека:))))

Даже и да се добереш до IP-то, какво??? Ще тръгнеш да го трепеш ли??? То, добре имаш IP, но ще трябва да разбереш и кой е доставчика, а доставчици много! Доставчика едва ли да ти даде адрес защото може да загази много жестоко! Може и грешка да стане по веригата! Има и куп други особенности, та.

Най общо - стой кротко!!! Не може!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

правиш си като мен женски профил и го зарибяваш и накрая го питаш;)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Все едно да намериш моя.Не се мъчи нямам акаунт в тая помийна яма.Нищо че е модерно.Навремето и пе****с.ията беше на мода,щом съм я пропуснал и тая ще пропусна.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз се съмнявам,че и IP му  има,повечето оператори не работят със статични IP  адреси,така при всяко стартиране на уйндоса получаваш автоматично IP,което е различно всеки път.За да имаш статичен адрес трябва изрично да го заявиш на оператора и пак не е сигурно,че ще стане.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 минути, Слави Маринов написа:

Аз се съмнявам,че и IP му  има,повечето оператори не работят със статични IP  адреси,така при всяко стартиране на уйндоса получаваш автоматично IP,което е различно всеки път.За да имаш статичен адрес трябва изрично да го заявиш на оператора и пак не е сигурно,че ще стане.  

да само че самия сървър на играта си има сайт където пише ип-то на всеки играч... както и да е щом не може няма проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз го знам, че е при рестарт на модема, при стартиране на PC не съм чувал, а и няма логика. Все тая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 19 минути, XYconstant написа:

Аз го знам, че е при рестарт на модема, при стартиране на PC не съм чувал, а и няма логика. Все тая.

Не знам възможно е и така да е,не съм навътре в тези неща,но има добавки за браузърите и въобще различен софтуер за промяна на IP адреса,плюс това не виждам как,ако не си някакъв админ във фейсбук как може да видиш зад дадено IP кой акаунт стой,така че и аз мисля,че е мисия невъзможна.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ама чакайте сега, нима има значение колко ип адреса има?? аз мисля че на всеки ип адрес има една и съща информация за потребитела, или греша ..

преди 14 часа, Васил А. написа:

Може и да е възможно :D 
    xccmfVK.jpg

Хаха знаех си, може ли линк към програмата :)

Редактирано от Niki Norev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако смятате, че тази операция е възможна, то трябва да ви забранят да се занимавате с компютри! 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сега, ако може и малко инфо за нея, как се работи и тн.? И телефон на биячи, ако може? Ех, за какви простотии се вживявате.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.