Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден. Търся си нискобюджетен смартфон до 300лв. Спрял дъм се на Revo You. Вие какво ще ми предложите ? Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/xiaomi/redmi-3-p329985489/ 

Обаче ако ще пазаруваш от Китай, предложенията са много повече.

Редактирано от firestarter (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, firestarter написа:

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/xiaomi/redmi-3-p329985489/ 

Обаче ако ще пазаруваш от Китай, предложенията са много повече.

Не си заслужава да го купува от Бг търговец. Пък и вече има Xiaomi Redmi 3S, Snapdragon 430, 4100mAh Battery, Fingerprint ID, 2GB RAM, 16GB ROM, 5.0" Metal Body 

С DHL идва за около седмица излиза 135-140евро.

с безплатна доставка е 25 евро по евтин.

Китаеца дава година гаранция, точен е и апаратите са оригинални.При възникнал проблем се пуска диспут и обикновено спора завършва в полза на клиента. Плащането е защитено 50-60 дни. тоест имаш достатачно време за тестове за да прецениш оригинален ли е и покривали изискванията ти.

Ако обаче искаш Бг меню се налага отключване на бутлоудъра, флашване и т.н в стоковия ром няма български. Търговците обикновено инсталират някакъв ром с български но е някаква бета с кофти превод и пълна с бъгове.

Иначе ако не ти пречи да го ползваш на английски може да си караш с Глобалния ром.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един приятел ми похвали вчера WileyFox (но май ги няма на нашия пазар)

https://www.wileyfox.com/

Друг познат има OnePlus и е доволен от качеството спрямо цената: (но те идват и малко по-скъпи от 300 лв).

https://oneplus.net/bg/

Но да, аз също бих заложил на Xiaomi като доказало се име в този бранш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам Xiaomi Redmi3 от 5 месеца ... никакви забележки до сега нямам към апарата. Купих го от Китай и си има БГ.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що рискувах с нов търговец и поръчах златен (исках сребърен но...) 3gb ram 32gb rom Доставка с DHL 145 евро като търговеца дава купон за отстъпка от 20 долара. Утре ще разбера колко са ми дръпнали от сметката. 

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-3S-pro-prime-Mobile-Phone-Snapdragon-430-Octa-core-4100mAh-5-0-3GB/32686190321.html?spm=2114.01010208.3.1.08IX7Y&ws_ab_test=searchweb201556_7,searchweb201602_3_10037_10017_407_10033_406_10032,searchweb201603_8&btsid=17f12f19-a5af-4cfe-85a8-8c1c235201ec

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега П.е.т.ъ.р наистина си смел :) 

До автора на темата погледни и LeTV LeEco версиите, примерно LeTV LeEco 1s влиза в бюджета +-10 лева и е чудесен апарат поне според отзивите, за съжаление не съм имал допир до него.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, icekiller написа:

Колега П.е.т.ъ.р наистина си смел :) 

До автора на темата погледни и LeTV LeEco версиите, примерно LeTV LeEco 1s влиза в бюджета +-10 лева и е чудесен апарат поне според отзивите, за съжаление не съм имал допир до него.

Най много да се наложи да отворя диспут и да чакам седмица да ми върната парите. Скоро с една фитнес гривна се разправях върнаха ми всичко до стотинка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти същият от доверен търговец, който се е повече от доказал през годините, като гледам за същите пари.

В описанието на този "нов" търговец не видях изрично да е упоменато, че през DHL няма даплащаш нищо, което автоматично означава, че май ще тряба да доплатиш 20% ДДС, примерно TO си пише, че през DHL не се плаща нищо, явно той си има някакви договорки с тях и врътки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, icekiller написа:

Ето ти същият от доверен търговец, който се е повече от доказал през годините, като гледам за същите пари.

В описанието на този "нов" търговец не видях изрично да е упоменато, че през DHL няма даплащаш нищо, което автоматично означава, че май ще тряба да доплатиш 20% ДДС, примерно TO си пише, че през DHL не се плаща нищо, явно той си има някакви договорки с тях и врътки.

Когато е с DHL минава през Холандия или Англия за последната година имам около 30 поръчки от Алито а от ТО около 10 един път съм ходил на митница и се отървах бързо и евтино. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бегай от тва Рево. Получаваш нонейм китаец, брандиран с измислената марка Рево, нулева поддръжка, съмнително качество, ужасна батерия. За тия пари си вземи Huawei p8 lite, с остатъчна гаранция към бг търговец, или пък скачай на някое xiaomi, варианти бол...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също съм за лайт осмицата на хуауей, надвишава бюджета с 20-30 лева, но си заслужава. Ксайомито също не е за пренебрегване ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.07.2016 г. в 12:47, П.е.т.ъ.р написа:

Току що рискувах с нов търговец и поръчах златен (исках сребърен но...) 3gb ram 32gb rom Доставка с DHL 145 евро като търговеца дава купон за отстъпка от 20 долара. Утре ще разбера колко са ми дръпнали от сметката. 

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-3S-pro-prime-Mobile-Phone-Snapdragon-430-Octa-core-4100mAh-5-0-3GB/32686190321.html?spm=2114.01010208.3.1.08IX7Y&ws_ab_test=searchweb201556_7,searchweb201602_3_10037_10017_407_10033_406_10032,searchweb201603_8&btsid=17f12f19-a5af-4cfe-85a8-8c1c235201ec

Такааа търговеца лекооо се е редактирал и купона важи само при покупки за над 999 долара. Написал ми е лично съобщение на доста добър руски и се извинява за недуразумението. 

Отказах покупката но вероятно до края на седмицата ще поръчам МиМакс само, че той е доста над бюджета на автора.

Редактирано от П.е.т.ъ.р (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от callpchelp
      Телефона е използван, без драскотини и удари. Държан е във кейс и от закупуването му е е ваден от там. Работи отлично.

Вграден GPS
      Touch Screen
      SIM карта
      Микро SIM
      Процесорни ядра
      2 ядра
      Скорост на процесора
      1.2 GHz
      RAM
      512 MB
      Вътрешна памет
      4 GB
      Слот за карта 
      Да
      Пълно описание:

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/samsung/j100h-galaxy-j1-dual-p264531033/#opisanie
    • от callpchelp
      Закупен е Януари 2017 г. от Теленор. Още е в гаранция
      Запазен, има драскотина само една на самия протектор, екрана не е надраскан, защото протектора не е свалян още от закупуването на таблета. Използван е рядко, от голям човек за имейли, филми и интернет предимно.
      Операционна система Android
      Процесор

Тип процесор ARM Cortex A53
      Скороста на процесора 1.3 GHz
      Брой процесорни ядра 4 ядра
      Екран

Тип на дисплея Капацитивен
      Размер на екрана 8"
      Резолюция на екрана 1280 x 800
      Памет

RAM памет 1 GB
      Размер на вградената памет 16 GB
      Разширяема памет Да
      Уеб камери

Камера на предния панел Да
      Резолюция на предната камера 2 Mpx
      Камера на задния панел Да
      Резолюция на задната камера 5 Mpx
      Свързваемост

Трансфер на данни
      Wi-Fi
      GPS
      Bluetooth
      Извод за слушалки

Батерия
      Тип Батерия Li-Ion
      Капацитет на Батерията 4200 mAh

Още параметри

Вграден говорител Да
      Вграден микрофон Да

• от asdfj
      Привет.
      Телефона си работеше до днес когато изведнъж отказа да се  свързва към Wi-fi и реших че е забил и го рестартирах и изписва това на снимката и не знам какво да правя дали изобщо ако го занеса в сервиз може да се оправи?

• от NiGh7
      Здравейте,
      Дикретно на въпроса - как, ако мога, да възстановя изтрити снимки на S8 без ROOT, понеже телефона е все още в гаранция.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.