Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Добър ден. Търся си нискобюджетен смартфон до 300лв. Спрял дъм се на Revo You. Вие какво ще ми предложите ? Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/xiaomi/redmi-3-p329985489/ 

Обаче ако ще пазаруваш от Китай, предложенията са много повече.

Редактирано от firestarter (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, firestarter написа:

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/xiaomi/redmi-3-p329985489/ 

Обаче ако ще пазаруваш от Китай, предложенията са много повече.

Не си заслужава да го купува от Бг търговец. Пък и вече има Xiaomi Redmi 3S, Snapdragon 430, 4100mAh Battery, Fingerprint ID, 2GB RAM, 16GB ROM, 5.0" Metal Body 

С DHL идва за около седмица излиза 135-140евро.

с безплатна доставка е 25 евро по евтин.

Китаеца дава година гаранция, точен е и апаратите са оригинални.При възникнал проблем се пуска диспут и обикновено спора завършва в полза на клиента. Плащането е защитено 50-60 дни. тоест имаш достатачно време за тестове за да прецениш оригинален ли е и покривали изискванията ти.

Ако обаче искаш Бг меню се налага отключване на бутлоудъра, флашване и т.н в стоковия ром няма български. Търговците обикновено инсталират някакъв ром с български но е някаква бета с кофти превод и пълна с бъгове.

Иначе ако не ти пречи да го ползваш на английски може да си караш с Глобалния ром.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един приятел ми похвали вчера WileyFox (но май ги няма на нашия пазар)

https://www.wileyfox.com/

Друг познат има OnePlus и е доволен от качеството спрямо цената: (но те идват и малко по-скъпи от 300 лв).

https://oneplus.net/bg/

Но да, аз също бих заложил на Xiaomi като доказало се име в този бранш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам Xiaomi Redmi3 от 5 месеца ... никакви забележки до сега нямам към апарата. Купих го от Китай и си има БГ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що рискувах с нов търговец и поръчах златен (исках сребърен но...) 3gb ram 32gb rom Доставка с DHL 145 евро като търговеца дава купон за отстъпка от 20 долара. Утре ще разбера колко са ми дръпнали от сметката. 

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-3S-pro-prime-Mobile-Phone-Snapdragon-430-Octa-core-4100mAh-5-0-3GB/32686190321.html?spm=2114.01010208.3.1.08IX7Y&ws_ab_test=searchweb201556_7,searchweb201602_3_10037_10017_407_10033_406_10032,searchweb201603_8&btsid=17f12f19-a5af-4cfe-85a8-8c1c235201ec

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега П.е.т.ъ.р наистина си смел :) 

До автора на темата погледни и LeTV LeEco версиите, примерно LeTV LeEco 1s влиза в бюджета +-10 лева и е чудесен апарат поне според отзивите, за съжаление не съм имал допир до него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, icekiller написа:

Колега П.е.т.ъ.р наистина си смел :) 

До автора на темата погледни и LeTV LeEco версиите, примерно LeTV LeEco 1s влиза в бюджета +-10 лева и е чудесен апарат поне според отзивите, за съжаление не съм имал допир до него.

Най много да се наложи да отворя диспут и да чакам седмица да ми върната парите. Скоро с една фитнес гривна се разправях върнаха ми всичко до стотинка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти същият от доверен търговец, който се е повече от доказал през годините, като гледам за същите пари.

В описанието на този "нов" търговец не видях изрично да е упоменато, че през DHL няма даплащаш нищо, което автоматично означава, че май ще тряба да доплатиш 20% ДДС, примерно TO си пише, че през DHL не се плаща нищо, явно той си има някакви договорки с тях и врътки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, icekiller написа:

Ето ти същият от доверен търговец, който се е повече от доказал през годините, като гледам за същите пари.

В описанието на този "нов" търговец не видях изрично да е упоменато, че през DHL няма даплащаш нищо, което автоматично означава, че май ще тряба да доплатиш 20% ДДС, примерно TO си пише, че през DHL не се плаща нищо, явно той си има някакви договорки с тях и врътки.

Когато е с DHL минава през Холандия или Англия за последната година имам около 30 поръчки от Алито а от ТО около 10 един път съм ходил на митница и се отървах бързо и евтино. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бегай от тва Рево. Получаваш нонейм китаец, брандиран с измислената марка Рево, нулева поддръжка, съмнително качество, ужасна батерия. За тия пари си вземи Huawei p8 lite, с остатъчна гаранция към бг търговец, или пък скачай на някое xiaomi, варианти бол...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също съм за лайт осмицата на хуауей, надвишава бюджета с 20-30 лева, но си заслужава. Ксайомито също не е за пренебрегване ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.07.2016 г. в 12:47, П.е.т.ъ.р написа:

Току що рискувах с нов търговец и поръчах златен (исках сребърен но...) 3gb ram 32gb rom Доставка с DHL 145 евро като търговеца дава купон за отстъпка от 20 долара. Утре ще разбера колко са ми дръпнали от сметката. 

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-3S-pro-prime-Mobile-Phone-Snapdragon-430-Octa-core-4100mAh-5-0-3GB/32686190321.html?spm=2114.01010208.3.1.08IX7Y&ws_ab_test=searchweb201556_7,searchweb201602_3_10037_10017_407_10033_406_10032,searchweb201603_8&btsid=17f12f19-a5af-4cfe-85a8-8c1c235201ec

Такааа търговеца лекооо се е редактирал и купона важи само при покупки за над 999 долара. Написал ми е лично съобщение на доста добър руски и се извинява за недуразумението. 

Отказах покупката но вероятно до края на седмицата ще поръчам МиМакс само, че той е доста над бюджета на автора.

Редактирано от П.е.т.ъ.р (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ndishev
      Здравейте. Сблъсках се с огромен проблем с подкарването на това чудо. 
      Прочетох всичко възможно статии кал да се ппдкара к Arena, zamumda, filmi2k и др.) Разбирасе всичко направих като по учебник и не тръгна нито една от добавките. 
      Някой може ли да каже алтернарива в която може да се гледат филми и сериали online. Разбирасе да е безплатно, че не ми се дават повече пари.  
    • от Svetlio88
      Здравейте!
      Препоръчайте смартфон до 300 лв. (това ми е абсолютния таван), който да е задължително с дисплей 5.5", тъй като големият дисплей е важен за мен.
      За момента се колебая между следните модели:
      1. Xiaomi Redmi Note 5А Prime 
      Операционна система: Android 7.1 Nougat
      Дисплей: 5.5" (1280x720) IPS
      Процесор: 8x Cortex-A53 (1.4 GHz)
      Оперативна памет: 3 GB
      Вградена памет: 32 GB
      Камера: 13 MP
      Добри параметри като за парите, които мога да отделя, но като кажа името на марката много хора ме гледат с недоумение
      2. Xiaomi Redmi Note 5А
      Операционна система: Android 7.0 Nougat
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.4 GHz)
      Оперативна памет: 2 GB
      Вградена памет: 16 GB
      Една идея по-евтина алтернатива на горния, компромис с параметрите.
      3. Meizu M3 Note
      Операционна система: Android 5.1.1
      Дисплей: 5.5" (1920x1080) LTPS IPS
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.8 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Оперативна памет: 3 GB
      Вградена памет: 32 GB
      Добри параметери като за парите си, но тази марка поне за мен е напълно непозната и се съмнявам в качеството, предвид ниската цена. 
      4.  Meizu U20
      Операционна система: Android 6.0
      Дисплей: 5.5" (1920x1080) LTPS IPS
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.8 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Сходна цена с горния, но по-малко памет?? Тук дилемата е по-малко памет и Андроид 6 при У20 срещу повече памет, но андроид 5.1.1 при М3 Ноут.
      5. HTC Desire 728G
      Операционна система: Android 5.1.1
      Дисплей: 5.5" (1280x720) Super LCD2
      Процесор: 8x Cortex-A53 (1.3 GHz)
      Оперативна памет: 1.5 GB
      Камера: 13 M
      По-популярна марка, за качество незнам. Това е телефон, който ми харесва най-много чисто визуално, особено варианта с белия панел. Бих се радвал ако разясните дали операционната система Android 5.1.1 е "минус" за този телефон спрямо Android 7.1 при Xiaomi. Първоначално се бях спрял на HTC, но бюджетните модели гледам са доста стари.
      6. HTC Desire 820
      Операционна система: Android 4.4.2
      Дисплей: 5.5" (1280x720) LCD
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.5 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Това е телефон, който наистина ми харесва много като дизайн. Но се замислям, защото самия модел май е старичък, а и Android 4.4.2 също, при наличие на 7 версия при други смартфони.
      7.  ASUS ZenFone Go ZB552KL
      Операционна система: Android 6.0
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.3 GHz)
      Като марка Асус я харесвам много и бих заложил на нея, независимо дали е за смартфон или лапоп. Този модел е по-ниска цена от всички гореизброени модели, разбира се това е и компромис с параметрите, но пък имам доверие в марката.
      Това са моделите, на които съм се спрял, но не се ограноичавам само до тях. Вероятно има и други подходящи модели и марки.
      Приоритет при избора ми е наличие на 5.5" дисплей и приемливо качество на материалите, от които е изработен. Първите модели предполагам са по-бюджетни и съмнителни поне за мен марки, но вероятно по-нови модели. Последните (HTC и Asus) са по-познати и класически модели, но вероятно по-стари. С различните версии на Андроид не съм запознат, така че разчитам на Вас  
      Благодаря предварително на всеки!
    • от Jesus Kostov
      Здравейте, преди седмица си изгубих телефона или са ми го откраднали, направо няква мистерия се получи, просто изчезна.. Веднага след това си влезнах в гугъл профила от друг телефон за да намеря телефона си и ми показва, че го локализира в един блок, веднага след което запалих колата и отидох на това място, потърсих отпред пред блока, скамейки, маси, пакринг място и т.н., а като се има напредвид, че аз изобщо не съм посещавал това място преди, вероятно някой ми го е откраднал и този някой живее в този блок, в който ми показва gps-а, но аз не мога да влезна във входа и да чукам на всеки апартамен и да ги питам дали са намирали телефон.. не че някой ще ми каже и да го е взел.
      Отидох в полицията, в 12:00 през ноща, в същия ден да съобщя за телефона, дори им показах къде ми го вади gps-а. Те ми казаха, че трябва да изчакам 7 дена и тогава да подам жалба и да донеса кутията на телефона, на тази кутия имало Imei код и чрез този код ще го проследят. Прибрах се аз и веднага започнах да търся как да го намеря с този Imei код по мой си начин, но явно няма как, защото това е защитена база дани. Дори търсих из deepweb-а и пак нищо. Таа ако имате някакви идеи как да го намеря, какво да пробвам, какво да правя ще ви бъда много благодарен, защото имам силно чувство, че ченгетата никва няма да я свършат, имам предвид, че не им се занимава с изгубени, откраднати и т.н. телефони ... (телефона е Xiaomi Mi A1)
    • от vpvelev
      Здравейте!
      Завърших първата си игра за Андроид. Казва се "Golden sand".
      Графиката не е лакирана и полирана, но смятам че геймплея е интересен и нивата не са никак лесни за преминаване.
      Вие сте в ролята на търсач и събирач на злато. След като го вземете, трябва да го поставите във вагонетка и след като се натоварят и трите вагонетки идва помощника ви и откарва златото във вашата банка.
      Трудността идва от там, че на всяко ново ниво, позицията на златото се определя по случаен начин. Същото се отнася и за началния старт на враговете ви. Освен това те нямат изкуствен интелект и се движат по непредсказуем начин, което ги прави много опасни.
       Пожелавам Ви приятни забавления с играта!
      Може да свалите играта от тук
    • от Диляна Койчева
      Здравейте! Имам сравнително малък, но досаден проблем, и не мога да разбера дали е в резултат от приложението месенджър или телефона ми. От известно време има опция за игри в приложението, за които се изискват ъпдейтнати версии на фейсбук и месенджър, както и актуализиран андроид версия 5.1 нагоре (познавам хора с 4.2, които имат опцията за игра). Притежавам Huawei G8, Андроид 5.1, приложенията ми са актуализирани, доколкото успях да проверя не съм забранявала неща из приложенията. Въпросната иконка с контролер я няма, при опит а отговаряне на покана за игра излиза надпис "Error. Sorry, this game can't be played right now." с два бутона Exit. Предварително благодаря ако някой знае нещо по въпроса, в интернет не намерих нищо полезно, М-тел също не помогнаха 

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.