Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Вчера един приятел който е малко извънземен седна на компа и го хакна :). По голям хакер от тоя дето не знае кво праи няма в това съм убеден. Дойде ми на гости и го оставих за 1 мин. без наблюдение и го видях да отваря Internet Explorer макар имаше google chrome, но нали ви казах той е извънземен и минавам през стаята и го гледам че му изкачат някви работи и той натиска кото дойде. Но нямах време да го видя имах си работа малко. Идвам след това, сядам и започнаха проблемите мишка + десен бутон, менюто се показва и изчезва за част от секундата, Отварям папки с един клик, и разбрах че съм зарезен, Отворих антивирусната и тя тъкмо ми извади съобщение за вирус. Пуснах да се сканира и извади това и още имаше два нещо свързани със скайп. Пък аз скайп не ползвам от няколко месеца, но го имам инсталиран. Сканирането свърши даже антивирусната не ми изкара съобщение за лог, и реших да изтрия вирусите от карантината Изскочи съобщение че иска рестарт за да се завърши изтриването. 4 рестарта ми го искаше това рестартиране. Както и да е малко се поуспокоиха нещата. Но не мисля че съм го премахнал на цяло. Забелязах сега че ми сече когато скролирам страници в нета, както и до като пиша!

http://imageshack.com/a/img922/5853/mMkVTd.jpg 

Win 8.1 64bit

Редактирано от goodly (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Първо-посетете тази тема:

И второ-много странен интерфейс на програмата за защита..Легална ли е?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Извинявам се, не обърнах внимание че има подфоруми, просто бързах и търсех бутона "Нова тема"

Ами да антивирусната е нод 32 от замунда. А до колкото интерфейса, просто съм му премахнал графичните приложения понеже няма смисъл една антивирусна да има хубав вид и дизайн!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Личното ми мнение е,че освен всичко друго,програмите за защита трябва да са свалени от официалния сайт,а не от торент сайтове.И Windows Defender изглежда много семпъл,ама ползата.....Има достатъчно безплатни антивирусни,които са за предпочитане пред кракнати такива.Манипулациите по антивирусната програма,трябва да са съобразени и с нивото на защита,която изисквате от тях...

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.