Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся си добър лаптоп до 1 000 лева , който да държи поне 4-5 години без проблеми. Ще се използва за интернет филми , интернет и несериозни игри. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://ardes.bg/laptop/Acer-Aspire-E5-572G-56F2-69438:)

Дано да не са проблем 50 лева отгоре. Гледах го за 980 миналата седмица, ако се поразровиш може и да го намериш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Bulgaria8 написа:

https://ardes.bg/laptop/Acer-Aspire-E5-572G-56F2-69438:)

Дано да не са проблем 50 лева отгоре. Гледах го за 980 миналата седмица, ако се поразровиш може и да го намериш.

От към видео и процесор изглежда добре + 50 кинта за 8 gb ram и ми се вижда перфектен , но искам да видя и други коментари и предложения преди да взема твърдо решение. ; P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво имаш предвид " държи поне 4-5 години без проблеми " ако имаш предвид морално като техника този Acer не е лош но ако имаш предвид да издържи физически бих си взел това щом не е за игри: http://www.emag.bg/laptop-fujitsu-lifebook-a555-s-dvujadren-intel-core-i3-5005u-2-ghz-3-mb-cache-4-gb-bez-tvyrd-disk-intel-hd-graphics-5500-bez-os-cheren-fuj-not-a555-256ssd/pd/DSN822BBM/  не знам има ли го по-евтин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Can Oa написа:

какво имаш предвид " държи поне 4-5 години без проблеми " ако имаш предвид морално като техника този Acer не е лош но ако имаш предвид да издържи физически бих си взел това щом не е за игри: http://www.emag.bg/laptop-fujitsu-lifebook-a555-s-dvujadren-intel-core-i3-5005u-2-ghz-3-mb-cache-4-gb-bez-tvyrd-disk-intel-hd-graphics-5500-bez-os-cheren-fuj-not-a555-256ssd/pd/DSN822BBM/  не знам има ли го по-евтин.

Този,който си предложил,е с много по-слаби параметри,но пък е с 250 GB SSD. Сякаш бих заложил на първия.

Само ме притеснява,че Acer-a е с 2-вуядрен i5. ;/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Това за което ще се ползва няма големи изисквания към процесор и видеокарта(вградената ще е достатъчна)избери да е с добър дисплей и да е по-здрав като направа и материал.Този първия с този лъскав дисплей не е за приказка,ще става и за огледало да се оглеждаш в него.Напротив вторият е по-добър.

Редактирано от Слави Маринов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

То ако само параметрите са важни на един лаптоп всички щяха да разбират от това и нямаше да има такива теми :)

Щом не е за игри - гледаш първо дисплея да е матов , гледаш батерията , гледаш качеството на изработката и най-важното гледаш какви параметри са нужни за филми музика и  интернет.

Ако си мислиш че тая i5-ца ще гледаш по-добре филми или ще браузваш по-бързо с тоя умрял хард - си в голяма грешка а най- голямата е да се надяваш такава машина да издържи 5 години.

Едит: този даже без ССД май е по-добре http://vali.bg/?action=products&manufacturer=&group1=&group2=&group3=&group4=&article=26536

казваш на Вали да ти сложат 240/256 SSD още 4 рам и стария 500 хард да ти го сложат в една кутийка от 20лв да го ползваш като външен хард и пак излиза на същата цена.

Редактирано от Can Oa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Can Oa написа:

То ако само параметрите са важни на един лаптоп всички щяха да разбират от това и нямаше да има такива теми :)

Щом не е за игри - гледаш първо дисплея да е матов , гледаш батерията , гледаш качеството на изработката и най-важното гледаш какви параметри са нужни за филми музика и  интернет.

Ако си мислиш че тая i5-ца ще гледаш по-добре филми или ще браузваш по-бързо с тоя умрял хард - си в голяма грешка а най- голямата е да се надяваш такава машина да издържи 5 години.

Ок,съгласих се,но бих искал да и други такива.Дизайнът конкретно не ме радва много. ;п

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първия път като ги заредих тези модели и на мене дизайна ми се стори доста странен леко неприятен но след 2,3 дена всеки ден ги гледам всички лаптопи в магазина и ги чистя и fujitsu-to ми се струваше най-красивия. Но да на пръв поглед като го извадих от кашона си казах "малко е дървен" но после ми се промени мнението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че кво му е на дизайна,нормални изчистени форми.Гледай да е с хубав дисплей и ssd диск,ще усетиш много по-голямо бързодействие от това да е с ssd отколкото с нормален диск,отколкото да е с по- мощен процесор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване