Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте!

Имам платен в сайт в Wordpress и проблемът е следният - посетител на сайта ми докладва, че от време на време му се показва админ лентата и възможност за редакция на постовете. Със сигурност не е възможно да е влязъл, защото през браузъра му никога не е влизано в сайта. Странното е, че досега му се е случило два пъти, като след 2-3 рефрешвания го е изкарвало и го е връщало към нормалния (посетителски) преглед на сайта.

Имате ли някакви предположения на какво може да се дължи проблемът - плъгини, некачествени настройки...?

Без име.png

Редактирано от DarkEmperor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това само ти може да знаеш. Коя е темата? Платена ли е или Free. Използваш ли Child тема. Има ли предупреждение, че някой плъгин няма да работи добре или че не се поддържа вече? Ако сайта ти има регистрация виж този потребител с какви права е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Емил Костов написа:

Това само ти може да знаеш. Коя е темата? Платена ли е или Free. Използваш ли Child тема. Има ли предупреждение, че някой плъгин няма да работи добре или че не се поддържа вече? Ако сайта ти има регистрация виж този потребител с какви права е.

Благодаря за насоките! Ако има развитие по въпроса, ще споделя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от David Andreev
      Здравейте, колеги. 
      Купих си онлайн магазин и после платих за тема, но в крайна сметка се оказа, че съпорта не могат да ми помогнат. 
      Визуализацията на мобилни устройства куца и ще се радвам, ако някой ми помогне...
       www.efekten.com
      Не на всеки телефон е така, но от моят се вижда така

Бих искал да променя изгледа, логото да се вижда изцяло и бутона в ляво да е малко по голям съответно и по центриран някак си... 
      Или логото на 1 ред и после другото
      Не знам кой е файла отговарящ за това... 
      Благодаря ви.
    • от Nikolcheff
      Добър ден, 
      Ситуацията е следната, имах 1050ti и ми излезна оферта за 1060, купих 1060-тката, сложих я, инсталирах драйвърите и и нямам nvidia control panel, пробвал съм няколко fix-а, но не помагат. Също така от microsoft store-а не мога да си го взема.
    • от Simona Yan
      Здравейте, извинявам се ако вече има такава тема...
      Искам да създам страничка от която мога да печеля пари тоест да има повече посещения.
      1. да помага на хора да си намерят работа тоест 2 раздела предлагащи и търсещи.Да сложа и реклами по-късно за да печеля пари.
      2.блог да пиша нещо и другите да пишат...
      3.имам много тетрадка с планове по различни предмети.Слагам подраздели бг,мат...и пиша плановете и учениците сега като гледам нищо не пишат ,а искат на готово...50ст на месец и така.
      Нямам друга идея за сега ще се радвам за мнението ви
    • от Jivko Alexandrov
      https://biggestnow.bg7.eu/ 
    • от Landser77
      Здравейте, искам да сваля един pdf фаил от сайт, когато кликна в дясно на прозорчето зарежда и след това ми дава грешка! 
      Моля ако някой може да го свали и да ми го прати това е сайта:
      https://parallelworlds-bg.blogspot.com/2014/01/blog-post_5.html?m=1
      Файла е най-отдолу преди коментара, ще съм адски благодарен ако някой го свали, трябва ми спешно! 
      Благодаря! 
  • Дарение

• Добави ново...