Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Momolord

АЗ избрах БЪЛГАРИЯ/Затова ме Боли

Препоръчан отговор

току що, Merryl написа:

Мислиш ли, че аз съм в капана?!

Не , не мисли така. Ама защо да не подпали на някой фитила?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
току що, Merryl написа:

Мислиш ли, че аз съм в капана?! :D Все си мисля, че когато изтрезнеят и се прочетат, няма да се радват толкова на "бабаитлъка" си.

Да, омотала си се ,като пиле в кълчища, и не се усещаш, грам.

Редактирано от momolord (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, momolord написа:

Да, омотала си се като, пиле в кълчища и не се усещаш, грам.

Моите извинения ама отсреща е жена. Бъди джентълмен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом ми излизате с тезата, че тук не е раздел по психология, значи никога няма да се оправим. Точно психологията на българина е тази, която води до изводите в първоначалния пост. Но... Ваша работа. Вие сте разбирачите. :D

п.п. И го доказвате с всеки следващ пост. Единственото, което мога да призная е, че някои хора се оказаха по-прости и от това, което съм допускала.

Редактирано от Merryl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Merryl написа:

Мислиш ли, че аз съм в капана?! :D Все си мисля, че когато изтрезнеят и се прочетат, няма да се радват толкова на "бабаитлъка" си.

Да, защото ....

Spoiler

Често троловете имат за цел отклоняване на вниманието от основната тема и превръщането на конструктивното обсъждане в безкрайни спорове, в размяна на нападки, в дрязга. Един от основните използвани методи на троловете е нападателният стил – агресивното подмятане на клевети, компромати, слухове, задаване на въпроси не по темата, а по адрес на другите автори и публикувани мнения, и т.н.

Извинявам се че се намесих , просто тук има христоматийни примери за такива , за което ти наблегнах вниманието :) /може и да ти е интересно от психологическа гледна точка за анализ на такива/

Продължавайте, няма да преча :)

ps

Ето виждаш и по надолу пак се повтарят познатите им тролски похвати с една камара личностни заяжданици, обиди и гаменщина, все неща познати от тази тема и от тази .

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, miro20 написа:

Да, защото ....

Покажи скритото съдържание

Често троловете имат за цел отклоняване на вниманието от основната тема и превръщането на конструктивното обсъждане в безкрайни спорове, в размяна на нападки, в дрязга. Един от основните използвани методи на троловете е нападателният стил – агресивното подмятане на клевети, компромати, слухове, задаване на въпроси не по темата, а по адрес на другите автори и публикувани мнения, и т.н.

Извинявам се че се намесих , просто тук има христоматийни примери за такива , за което ти наблегнах вниманието :) /може и да ти е интересно от психологическа гледна точка за анализ на такива/

Продължавайте, няма да преча :)

То, кой ли Ти обръща внимание на Теб, вече...

Ти си бита карта, но продължаваш още на изкуствено дишане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я да видим до къде ще стигнете...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Миро! Къде в тази тема забелязваш трол и написан пост от трол, та продължаваш и тук, като в другите теми? Ти нямаш ли желание да се спреш накрая? Или докато американците не ти почукат на входната врата, няма да се откажеш?Бъди малко по умерен в драсканиците си.То че всеки пише каквото си иска е вярно, но все пак не коментираме твоя Пу и комунизма.

преди 4 минути, algor написа:

Я да видим до къде ще стигнете...

А аз те приканвам да обърнеш внимание и на Миро, не само да се изхвърляш! Дали си съгласен, ти ще кажеш.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, * СТЕФАН * написа:

А аз те приканвам да обърнеш внимание и на Миро, не само да се изхвърляш! Дали си съгласен, ти ще кажеш.

Обръща се внимание на всеки и то не само от мен, повярвай ми.
Престанете да се озлобявате към даден ник без да четете какво пише, на кой го пише и защо го пише.
Излагате се вече и то нееднократно в желанието си да докажете кой какъв е, колко е гаден и колко добре ще бъде за форума, ако въпросния ник не пише тук.

А дали се изхвърлям е друга тема и ще я оставя без коментар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Престанете да се озлобявате към даден ник без да четете какво пише, на кой го пише и защо го пише.

Това за кои хора се отнася? Да виждаш или да си забелязвал че някой от форума е неспособен да чете. А защо го пише ли? Ами щото така му изнася.Никой не доказва какъв е от присъстващите. Единствен Миро иска постоянно да доказва това, в което сам си вярва. Нали казахте, че опонентите ви също имат право на мнение ? Или искате друго? Модераторския екип трябва в решенията си да е непристрастен ни към едните, ни към другите. Вие какво правите? Не ви ли прави впечатление, че от как са се появили няколко човека в раздел политика, отношенията на хората от форума коренно се промениха? Беше ли така до 2013 година? Можеш ли с ръка на сърце да отговориш, защото си отдавна тук .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Spoiler

А на вас не ви ли е странно ,че твърде много хора се отказват да пишат,и на твърде много хора им прави впечатление начина по който пише,този "ник" и езика който ползва...голяма част от който е в нарушение на 2.13? Или ще се "скриете" зад 2.14...обвинявайки,че не разбираме какво се пише и как?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишеш гнусотии Алгор например слюноотделянето! Мисля че можеш да бъдеш забавен!

Мен кой ме наблюдава? Кажи деееее!:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, momolord написа:

Хайде спри да ми цапаш темата, ако обичаш!

Ходи в оня раздел за козунаците, там Ти е мястото.

Да бе на жените им е мястото в кухнята и не могат да се месят в "дълбоко интелектуалните разговори на мъжете" .

Браво на това му се казва прогресивно мислене!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/notes/страница-на-българските-патриоти/защо-се-премълчават-престъпленията-на-комунизма-в-българия/392238960890136/

Макар тези данни да са много силно преувеличени и „захаросани” (например през 1988 г. едновременно жилище, вила и автомобил са притежавали не 90%, а едва 9%, при това не от всички българи, а само от българските домакинства!), дори да бяха верни, те не създадоха истинско равенство във възможностите и свобода на всеки човек поотделнои на хората заедно като общност.

Редактирано от turbox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, lsmurf написа:

Да бе на жените им е мястото в кухнята и не могат да се месят в "дълбоко интелектуалните разговори на мъжете" .

Браво на това му се казва прогресивно мислене!

Не, на жените не Им е мястото в кухнята, и никога не е било.

А темата за козунаците не е кухня.

Най-малкото, Тя е най-активната тема във форума, и в нея участвам и аз.

Тя ме е разбрала, какво съм искал да кажа, а Ти ако не си, ще обясня.

Когато усетиш, че не си прав, е хубаво да подвиеш леко опашлето и да замълчиш, или да се изнесеш към по-спокойни географски ширини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, momolord написа:

Не, на жените не Им е мястото в кухнята, и никога не е било.

А темата за козунаците не е кухня.

Най-малкото, Тя е най-активната тема във форума, и в нея участвам и аз.

Тя ме е разбрала, какво съм искал да кажа, а Ти ако не си, ще обясня.

Когато усетиш, че не си прав, е хубаво да подвиеш леко опашлето и да замълчиш, или да се изнесеш към по-спокойни географски ширини.

Кухнята ако не си разбра беше само символ . Мисля че добре си разбрал за какво точно ставаше дума ама не щеш да си признаеш трябваше пове да се извиниш на дамите за грубото си държание . Не казвам да си подвиеш опашлето а просто да се държиш като мъж и кавалер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Замълчах, не защото съм разбрала, че не съм права, а защото няма спор, а само тепане на място с лични обиди.

Замълчах, защото темата принципно е изчерпана и бяхте зациклили в занимание с един единствен потребител, когото обсъждахте на две страници.

Замълчах, защото когато се опитах да дам нова насока, за да продължим да мислим по темата все пак, но в друго русло - отговорът беше, че тук не е раздела за психология. Но... и това явно е част от народопсихологията ни. Българинът, дори когато не е наясно със собствените си мисли, се опитва да разяснява какво бил си помислил някой друг и защо е направил това, което е направил.

Ами още ли не е ясно, че точно психологията на българина е в дъното на всичко, което му се случва. И точно тази нетолерантност и примитивизъм като отношения в темата, го доказва.

Защо не помислите в тази насока.

И не всеки пост, в който човек излага личното си мнение, е заяждане с когото и да било, така че ако няма какво да се напише по същество, не си правете труда...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, lsmurf написа:

Кухнята ако не си разбра беше само символ . Мисля че добре си разбрал за какво точно ставаше дума ама не щеш да си признаеш трябваше пове да се извиниш на дамите за грубото си държание . Не казвам да си подвиеш опашлето а просто да се държиш като мъж и кавалер.

Не съм бил груб, а по-скоро категоричен.

Ако Ти го приемаш за грубост, това си е твой проблем, не мой.

И бъди сигурен, че с жените, които познавам и обичам, се държа като мъж и кавалер.

преди 17 минути, Merryl написа:

Замълчах, не защото съм разбрала, че не съм права, а защото няма спор, а само тепане на място с лични обиди.

Замълчах, защото темата принципно е изчерпана и бяхте зациклили в занимание с един единствен потребител, когото обсъждахте на две страници.

Замълчах, защото когато се опитах да дам нова насока, за да продължим да мислим по темата все пак, но в друго русло - отговорът беше, че тук не е раздела за психология. Но... и това явно е част от народопсихологията ни. Българинът, дори когато не е наясно със собствените си мисли, се опитва да разяснява какво бил си помислил някой друг и защо е направил това, което е направил.

Ами още ли не е ясно, че точно психологията на българина е в дъното на всичко, което му се случва. И точно тази нетолерантност и примитивизъм като отношения в темата, го доказва.

Защо не помислите в тази насока.

И не всеки пост, в който човек излага личното си мнение, е заяждане с когото и да било, така че ако няма какво да се напише по същество, не си правете труда...

Я ми посочи поста, в който съм Те обидил?

И недей да ми обясняваш за психологията на българина, защото мога да Ти изнеса лекция на тема - Девиантното поведение на днешния българин, в частност на българската жена.

За мен, тоя спор с Теб е свършил. Ако все още се чувстваш засегната, ок, ще Ти се извиня, макар, че не смятам, че трябва.

Извинявай, Мерил.

Редактирано от momolord (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти въобще разбираш ли какво пиша или си ланкаш на клавиатурата...

п.п. Въпросът ми е риторичен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, Merryl написа:

Ти въобще разбираш ли какво пиша или си ланкаш на клавиатурата...

п.п. Въпросът ми е риторичен.

Малко съм разсеян, защото едновременно отговарям, говоря по телефона, пиша на още едно място и попълвам екселска таблица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, momolord написа:

Малко съм разсеян, защото едновременно отговарям, говоря по телефона, пиша на още едно място и попълвам екселска таблица.

momolord - Президент!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, lsmurf написа:

Едва днес видях това .

https://neverojatno.wordpress.com/2014/12/02/putin/#comments

много поучително . Накара ме сериозно да се замисля.

Бъзиклийкс ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Нел написа:

Бъзиклийкс ли?

Да бе, любопитно е не само колко е близо до истината а и сериозните коментари отдолу. Въпреки огромния надпис Бъзиклийкс отгоре. Исках да го тествам дали някой ще се хване и тук но бързо бях разконспириран. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Шаляляляляляляяяяя. Сихология няма, всихар съм.
А сегааа -  право да гласуват имат само тия, които са го заслужили. Тези, които са образовани, тези които внасят данъци в хазната, тези които ежедневно се сблъскват с действителността. Аз съм за образователен ценз и забрана за гласуване на хора, които живеят по-далече от Х години в  България. Няма как да даваш мнение, като си нямаш и понятие от текущата ситуация и за какво по-точно го даваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...