Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

АЗ избрах БЪЛГАРИЯ/Затова ме Боли

Препоръчан отговор

току що, Merryl написа:

Мислиш ли, че аз съм в капана?!

Не , не мисли така. Ама защо да не подпали на някой фитила?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 317
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Като татко Глист и синчето му, което питало, гледайки от дъто околния свят: " А защо живеем в тия ла**а?" и таткото отговаря мъдро: " Какво да правим, синко – Родина."

Това, което ще публикувам, не е мое, но го подкрепям с цялата си душа и сърце. Това е послание от едно прекрасно и интелигентно младо момиче, която е избрала да живее в България, колкото и да я б

В грешка си, твърдо искаме такива като него никога да не споделят от къде са, защото и на нас ни тръгва лошо име на измекяри и вируси живеещи от чуждо подаяние  - същите като циганите за тях имаше нас

Публикувани изображения

публикувано (редактирано)
току що, Merryl написа:

Мислиш ли, че аз съм в капана?! :D Все си мисля, че когато изтрезнеят и се прочетат, няма да се радват толкова на "бабаитлъка" си.

Да, омотала си се ,като пиле в кълчища, и не се усещаш, грам.

Редактирано от momolord (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, momolord написа:

Да, омотала си се като, пиле в кълчища и не се усещаш, грам.

Моите извинения ама отсреща е жена. Бъди джентълмен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом ми излизате с тезата, че тук не е раздел по психология, значи никога няма да се оправим. Точно психологията на българина е тази, която води до изводите в първоначалния пост. Но... Ваша работа. Вие сте разбирачите. :D

п.п. И го доказвате с всеки следващ пост. Единственото, което мога да призная е, че някои хора се оказаха по-прости и от това, което съм допускала.

Редактирано от Merryl (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Merryl написа:

Мислиш ли, че аз съм в капана?! :D Все си мисля, че когато изтрезнеят и се прочетат, няма да се радват толкова на "бабаитлъка" си.

Да, защото ....

Spoiler

Често троловете имат за цел отклоняване на вниманието от основната тема и превръщането на конструктивното обсъждане в безкрайни спорове, в размяна на нападки, в дрязга. Един от основните използвани методи на троловете е нападателният стил – агресивното подмятане на клевети, компромати, слухове, задаване на въпроси не по темата, а по адрес на другите автори и публикувани мнения, и т.н.

Извинявам се че се намесих , просто тук има христоматийни примери за такива , за което ти наблегнах вниманието :) /може и да ти е интересно от психологическа гледна точка за анализ на такива/

Продължавайте, няма да преча :)

ps

Ето виждаш и по надолу пак се повтарят познатите им тролски похвати с една камара личностни заяжданици, обиди и гаменщина, все неща познати от тази тема и от тази .

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, miro20 написа:

Да, защото ....

Покажи скритото съдържание

Често троловете имат за цел отклоняване на вниманието от основната тема и превръщането на конструктивното обсъждане в безкрайни спорове, в размяна на нападки, в дрязга. Един от основните използвани методи на троловете е нападателният стил – агресивното подмятане на клевети, компромати, слухове, задаване на въпроси не по темата, а по адрес на другите автори и публикувани мнения, и т.н.

Извинявам се че се намесих , просто тук има христоматийни примери за такива , за което ти наблегнах вниманието :) /може и да ти е интересно от психологическа гледна точка за анализ на такива/

Продължавайте, няма да преча :)

То, кой ли Ти обръща внимание на Теб, вече...

Ти си бита карта, но продължаваш още на изкуствено дишане.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миро! Къде в тази тема забелязваш трол и написан пост от трол, та продължаваш и тук, като в другите теми? Ти нямаш ли желание да се спреш накрая? Или докато американците не ти почукат на входната врата, няма да се откажеш?Бъди малко по умерен в драсканиците си.То че всеки пише каквото си иска е вярно, но все пак не коментираме твоя Пу и комунизма.

преди 4 минути, algor написа:

Я да видим до къде ще стигнете...

А аз те приканвам да обърнеш внимание и на Миро, не само да се изхвърляш! Дали си съгласен, ти ще кажеш.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, * СТЕФАН * написа:

А аз те приканвам да обърнеш внимание и на Миро, не само да се изхвърляш! Дали си съгласен, ти ще кажеш.

Обръща се внимание на всеки и то не само от мен, повярвай ми.
Престанете да се озлобявате към даден ник без да четете какво пише, на кой го пише и защо го пише.
Излагате се вече и то нееднократно в желанието си да докажете кой какъв е, колко е гаден и колко добре ще бъде за форума, ако въпросния ник не пише тук.

А дали се изхвърлям е друга тема и ще я оставя без коментар.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Престанете да се озлобявате към даден ник без да четете какво пише, на кой го пише и защо го пише.

Това за кои хора се отнася? Да виждаш или да си забелязвал че някой от форума е неспособен да чете. А защо го пише ли? Ами щото така му изнася.Никой не доказва какъв е от присъстващите. Единствен Миро иска постоянно да доказва това, в което сам си вярва. Нали казахте, че опонентите ви също имат право на мнение ? Или искате друго? Модераторския екип трябва в решенията си да е непристрастен ни към едните, ни към другите. Вие какво правите? Не ви ли прави впечатление, че от как са се появили няколко човека в раздел политика, отношенията на хората от форума коренно се промениха? Беше ли така до 2013 година? Можеш ли с ръка на сърце да отговориш, защото си отдавна тук .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Spoiler

А на вас не ви ли е странно ,че твърде много хора се отказват да пишат,и на твърде много хора им прави впечатление начина по който пише,този "ник" и езика който ползва...голяма част от който е в нарушение на 2.13? Или ще се "скриете" зад 2.14...обвинявайки,че не разбираме какво се пише и как?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, momolord написа:

Хайде спри да ми цапаш темата, ако обичаш!

Ходи в оня раздел за козунаците, там Ти е мястото.

Да бе на жените им е мястото в кухнята и не могат да се месят в "дълбоко интелектуалните разговори на мъжете" .

Браво на това му се казва прогресивно мислене!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/notes/страница-на-българските-патриоти/защо-се-премълчават-престъпленията-на-комунизма-в-българия/392238960890136/

Макар тези данни да са много силно преувеличени и „захаросани” (например през 1988 г. едновременно жилище, вила и автомобил са притежавали не 90%, а едва 9%, при това не от всички българи, а само от българските домакинства!), дори да бяха верни, те не създадоха истинско равенство във възможностите и свобода на всеки човек поотделнои на хората заедно като общност.

Редактирано от turbox (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, lsmurf написа:

Да бе на жените им е мястото в кухнята и не могат да се месят в "дълбоко интелектуалните разговори на мъжете" .

Браво на това му се казва прогресивно мислене!

Не, на жените не Им е мястото в кухнята, и никога не е било.

А темата за козунаците не е кухня.

Най-малкото, Тя е най-активната тема във форума, и в нея участвам и аз.

Тя ме е разбрала, какво съм искал да кажа, а Ти ако не си, ще обясня.

Когато усетиш, че не си прав, е хубаво да подвиеш леко опашлето и да замълчиш, или да се изнесеш към по-спокойни географски ширини.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, momolord написа:

Не, на жените не Им е мястото в кухнята, и никога не е било.

А темата за козунаците не е кухня.

Най-малкото, Тя е най-активната тема във форума, и в нея участвам и аз.

Тя ме е разбрала, какво съм искал да кажа, а Ти ако не си, ще обясня.

Когато усетиш, че не си прав, е хубаво да подвиеш леко опашлето и да замълчиш, или да се изнесеш към по-спокойни географски ширини.

Кухнята ако не си разбра беше само символ . Мисля че добре си разбрал за какво точно ставаше дума ама не щеш да си признаеш трябваше пове да се извиниш на дамите за грубото си държание . Не казвам да си подвиеш опашлето а просто да се държиш като мъж и кавалер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Замълчах, не защото съм разбрала, че не съм права, а защото няма спор, а само тепане на място с лични обиди.

Замълчах, защото темата принципно е изчерпана и бяхте зациклили в занимание с един единствен потребител, когото обсъждахте на две страници.

Замълчах, защото когато се опитах да дам нова насока, за да продължим да мислим по темата все пак, но в друго русло - отговорът беше, че тук не е раздела за психология. Но... и това явно е част от народопсихологията ни. Българинът, дори когато не е наясно със собствените си мисли, се опитва да разяснява какво бил си помислил някой друг и защо е направил това, което е направил.

Ами още ли не е ясно, че точно психологията на българина е в дъното на всичко, което му се случва. И точно тази нетолерантност и примитивизъм като отношения в темата, го доказва.

Защо не помислите в тази насока.

И не всеки пост, в който човек излага личното си мнение, е заяждане с когото и да било, така че ако няма какво да се напише по същество, не си правете труда...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 19 минути, lsmurf написа:

Кухнята ако не си разбра беше само символ . Мисля че добре си разбрал за какво точно ставаше дума ама не щеш да си признаеш трябваше пове да се извиниш на дамите за грубото си държание . Не казвам да си подвиеш опашлето а просто да се държиш като мъж и кавалер.

Не съм бил груб, а по-скоро категоричен.

Ако Ти го приемаш за грубост, това си е твой проблем, не мой.

И бъди сигурен, че с жените, които познавам и обичам, се държа като мъж и кавалер.

преди 17 минути, Merryl написа:

Замълчах, не защото съм разбрала, че не съм права, а защото няма спор, а само тепане на място с лични обиди.

Замълчах, защото темата принципно е изчерпана и бяхте зациклили в занимание с един единствен потребител, когото обсъждахте на две страници.

Замълчах, защото когато се опитах да дам нова насока, за да продължим да мислим по темата все пак, но в друго русло - отговорът беше, че тук не е раздела за психология. Но... и това явно е част от народопсихологията ни. Българинът, дори когато не е наясно със собствените си мисли, се опитва да разяснява какво бил си помислил някой друг и защо е направил това, което е направил.

Ами още ли не е ясно, че точно психологията на българина е в дъното на всичко, което му се случва. И точно тази нетолерантност и примитивизъм като отношения в темата, го доказва.

Защо не помислите в тази насока.

И не всеки пост, в който човек излага личното си мнение, е заяждане с когото и да било, така че ако няма какво да се напише по същество, не си правете труда...

Я ми посочи поста, в който съм Те обидил?

И недей да ми обясняваш за психологията на българина, защото мога да Ти изнеса лекция на тема - Девиантното поведение на днешния българин, в частност на българската жена.

За мен, тоя спор с Теб е свършил. Ако все още се чувстваш засегната, ок, ще Ти се извиня, макар, че не смятам, че трябва.

Извинявай, Мерил.

Редактирано от momolord (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, Merryl написа:

Ти въобще разбираш ли какво пиша или си ланкаш на клавиатурата...

п.п. Въпросът ми е риторичен.

Малко съм разсеян, защото едновременно отговарям, говоря по телефона, пиша на още едно място и попълвам екселска таблица.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, momolord написа:

Малко съм разсеян, защото едновременно отговарям, говоря по телефона, пиша на още едно място и попълвам екселска таблица.

momolord - Президент!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, lsmurf написа:

Едва днес видях това .

https://neverojatno.wordpress.com/2014/12/02/putin/#comments

много поучително . Накара ме сериозно да се замисля.

Бъзиклийкс ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Нел написа:

Бъзиклийкс ли?

Да бе, любопитно е не само колко е близо до истината а и сериозните коментари отдолу. Въпреки огромния надпис Бъзиклийкс отгоре. Исках да го тествам дали някой ще се хване и тук но бързо бях разконспириран. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шаляляляляляляяяяя. Сихология няма, всихар съм.
А сегааа -  право да гласуват имат само тия, които са го заслужили. Тези, които са образовани, тези които внасят данъци в хазната, тези които ежедневно се сблъскват с действителността. Аз съм за образователен ценз и забрана за гласуване на хора, които живеят по-далече от Х години в  България. Няма как да даваш мнение, като си нямаш и понятие от текущата ситуация и за какво по-точно го даваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване