Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Momolord

АЗ избрах БЪЛГАРИЯ/Затова ме Боли

Препоръчан отговор

преди 1 час, Merryl написа:

Човек може да бъде пич без да се държи като простак.

Какво е това човек от женски род да е пич, че нещо явно съм слънчасъл от жегата днес и не го разбрах ?

преди 4 минути, nikssi написа:

След подобен пост вече си с диагноза.

А я па викам дека ти си си с диагноза и без подобен пост, добре си ама шъ съ опраиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключително свежа тема, с интерес ви чета!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Света върви към матриархат...щото "пичове"не останаха...stay on the line...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Белгиеца написа:

Човеците от хилядолетия са се преселвали и са заселили цялата планета.
На твоят измислен господчо и на последователите му не са им били ясни тези положения. Оня разпнатия евреин въобще не е знаел, че човеците сме произлезли всичките от племена населяващи африканските територии и после сме се пръснали по другите континенти.

Ако славяните и прабългарите са разсъждавали като тебе, те са нямали да дойдат да се настанят на балканския полуостров. И е нямало да се основе българска държава. Та ти си потомък на преселници, ама вместо да почиташ славянските богове, ти се кланяш пред икони на евреи. Християнството е било наложено от български цар посредством сечене на глави, на тези които са отказвали да се покръстят. Ако турците са били на същия акъл като българския цар, ти сега си щял да се търтиш да се молиш на килимче в джамия, вместо пред икони в църква. Да бе, в Босна една част от славянското им население са мюсюлмани, като нищо е било могло и ти сега да си такъв, щом като имаш потребност да вярваш на измишльотини.

От биологична гледна точка, това че се имаме за етнически българи, не значи абсолютно нищо. Щото такъв първоначален чист етнос просто никога не е имало. Ние на Балканите така яко сме измешани от какви ли не преселили се там или минали оттам, че сме егати сбир-чарк нацията. От страна на майка ти, като нищо можеш да имаш прабаба влахкиня ( румънка бе ) и прадядо византиец ( грък бе), който пък на свой ред да е бил потомък на роб от Персия. А от към баща ти, да си частично прабългарин, славянин и тракиец и даже малко и турчин ( например чрез изнасилване на някоя негова прабаба по време на робството). А пък жена ти може да има прадядо циганин или от германски произход ( от шопско например).

Аз съм със светла кожа от славянски тип, ама имаше един български президент и един премиер, бая матови.
Кво общо имам аз с тия двамата, а ?

Въобще не си приличаме по външност.

От къде на къде ще съм длъжен аз, да оставам да им робувам на тях и на техните приятелчета ?

Аз не съм частна собственост на мутрите комуноиди.

Като имам акъл да науча чужд език и като не са затворени границите като преди 1989г., когато стреляха на месо „достойните“ граничари подлоги на комунистическата диктатура, съм отишъл другаде на по-добро място ( което пък въобще не съм го избирал, случайно е станало).

Съселяните ми от родното ми село, ако разсъждават като тебе, може като нищо да ме обявят за предател, понеже майка ми е решила да се махне оттам и ни е завела в София.

Пак според твоята логика, всяко селянче което отказва да се занимава със селскостопанска дейност ( например комбайнер), ами ходи да се изучи да е компютърджия и остане да живее в град, също е недостоен предател, който страхливо е избягал от пепелта на нивите с жито.

Това да се съобразяваш с национални граници, служещи единствено богаташите да си имат осигурена евтина работна ръка, според мен е смешна работа. Също както е смешно да си взимаш за жена задължително нашенка, при положение че имаш богат избор на русокоси европейки ( рускини, чехкини, полякини, германки, холандки и т.н.).

Националните граници из Европа са пълни измишльотини, създадени от разни болни мозъци завоеватели на територии. Его у Белгията, пълна смехория, две различни народа, валонци и фламандци с коренно различни езици, ама били от една нация. Ами тоя сбир-чарк държава Швейцарията, там пък са три народа ( даже и четвърти има). Ами у Францата, там в остров Корсика си имат техен език, в Алзас ( Страсбург ) са си германци, Баските са още по-други, имат си фламандци даже и разни други, ама всички били французи. Ми хубаво, ама има хиляди французи в Англия и Германия и в Белгия, тия франсета пак са предатели според тебе. А да не говориме за жителите на САЩ и Канада, там пък направо всичките са недостойни страхливци и мързеливци отказващи да мизерстват по родните им места из Европа и пресели се отвъд океана.

Не, аз мисля че ти просто ми завиждаш, че съм се наредил добре, та заради това така злобееш, понеже ти е невъзможно да си толкова добре ( материално) като мен. Завиждаш ми бе, трябва да отидеш на психоаналитик, да си кажеш какво ти тежи на сърцето, да ти олекне човече. Че не е добро то така, да потискаш с години налегналите те фрустрации, предизвикани от всеобщата мизерия около тебе. Това родина, родолюбие и ала бала, са само измислени екзистенциални патерици, за хора нямащи избор и не можещи да се качат на самолетчето и да забравят кошмара на недоимъка. Един вид религия си е родолюбието.

Абе аз за извън земна бих се оженил и на друга планета бих отишъл, пък нашият национален герой си държи да си копа нивите на село, щото там се е бил пръкнал.

Твоят господчо що така ти забранява да посещаваш други галактики, а ?

Не ще да ти даде една летяща чиния, да отскочиш до планети около други звезди. Заробил те е да не напускаш слънчевата система никога. Лош бог си си избрал да знаеш.

Човече жаждата за материални блага съвсем ти е разбъркала ума , от една страна се опитваш да обясниш че това къде си се родил няма особено значение , с което съм склонен да се съглася от друга страна обявяваш Господ Бог за  "разпнатия евреин " само защото се е родил там. Говориш глупаво и неуважително за неща които са сакрални за останалите хора в дискусията а после смяташ че не те уважават защото ти завиждат. Не те уважават защото ти не уважаваш тях. В началото се опитвах да те оправдая с това че имаш право на собствен избор и преценка на нещата  . Но неуважителното ти отношение към избора на другите ме кара да променя преценката си. Каквото отношение имаш към останалите такова и ще получиш . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)
на 21.07.2016 г. в 21:30, algor написа:

Иди се прегледай при доктор - не е срамно.
Извън поста с предупреждението към колегата, който стои все още, нито съм мислил да пиша, нито съм писал пост в синьо и още повече не съм си трил мой пост от близо три години.

Остава ти наградата, че оная самотна бригадирка - челничка ти е харесала поста, ама то не е щото си написал нещо умно, а щото си тръгнал против омразен нейн юзер във форума.
Ай със здраве и по-малко нерви мятай тук, че да не вдигнеш кръвното или да не заприличаш на лайкналата те, която не ми е отговорила и тя.

Не съм отговорил, защото не съм посещавал форума. Ако поста наистина си стои, значи имам сериозен проблем със зрението и моля за извинение.

Не съм "тръгнал" срещу никой тук- все пак, това е форум а не ринг. Макар, че мнозина не правят разлика...

А лайкналата ме, по някаква случайност е най- харесвания потребител във форума. Все си мисля, че има защо...

Редактирано от язе (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, lsmurf написа:

Човече жаждата за материални блага съвсем ти е разбъркала ума ,...

Без материални блага животът е песен направо.
На 20-ти автоматичната ми скоростна кутия реши да прави стачка, та днес ходих да пазарувам с една чанта с две точилца. Егати кефа, разхождаш се на въздух и дърпаш багажа, също като бедняк. А каруцата още няма 60000 км. Ама ще я сменяме с нова. Тази сутрин рано рано се обаждах да ги разпитвам дали имат на склад модела който съм си харесал. Те белгийците правят цигански работи, имат на склад обикновено най-скъпите варианти на моделите, а ако не си балък да си съгласен да им даваш няколко хиляди пари повече, те карат да чакаш за доставката. Демек искат да си пазарувам без кола и да ги чакам да ми я доставят, мошениците му печалбари.

Аааааа ... и на всичкото отгоре пари искат за да ти дадат кола, без пари не дават.

Днес му викам на един от продавачите че съм много лош клиент и аз и жена ми, щото и двамата можем да я платим независимо един от друг, без да може той да ни продаде кредит, щото имаме готови пари и ще я платим в брой ( чрез банков превод де). А те много обичат да ти продадат кредит пък и да се застраховаш при тях още по-добре ще им стане. Ама ще им се размине и едното и другото, да продават кредити на тези които нямат спестени пари.

Значи щом като германската каруца се троши преди 60000 км, ще минаваме на френска ( ако се разберем с продавачите де, иначе може и друга да е).

Абе твоят господ пари дава ли ти да си купиш кола ?

Ако раздава мангизи, дай да ме запознаеш с него да ми даде и на мен една торба пълна с банкноти, да мирясам.

Щото аз съм по материалните блага, материалист човек неверник.

Не съм аз по духовното развитие и вярването на измишльотини.

Даже и когато ти си бил от БКП, аз не им вярвах на тяхната марксистко-ленинска идеология.

Не съм видял нито партиен секретар комунист, нито православен поп пари да раздават. Политиците кебапчета били раздвали и дребни пари, ама само в деня избори, после да ходиш да ровиш в кофите за боклук, ако нямаш пари.

Това родолюбието е някаква универсална болест, има я сред всички народи. И ескимосите си обичат студа и камиларите си обичат пустинята, все си има такиви които не искат да се местят на по-добро.

Аз например в Квебек не бих се заселил, щото е голям студ през зимата.

Ама тези които са родени там и те си обичат тяхната родина Квебек, нищо че ги затрупва яко сняг и се крият в метрото през зимата. Пък даже и не престават да се заселват нови имигранти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Към администрацията. Молба.

Прехвърлете ако обичате темата в подфорум "Автомобили" ." Белгийчето" без да иска е объркало подфорумите, но няма права за преместване на темата. Има една поговорка, но е българска: "Де го чукаш, де се пука". Та и твоят пост много прилича на поговорката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като знам с какъв зор събира 9200 лв баща ми, за да си купи нова Волга по времето на комунистическата диктатура, пък сега ние тука си купуваме каруци без зор, та май си е баш по темата дали да остане човек в родната мизерия.

Твоята българска пенсия колко е ?

Като измрем всички които сме закачили от онова проклето комунистическо време, тогава може и да се пооправи нещо в Б-я.

То и след турското робство са продължили да си живеят в страната, разни етнически българи сътрудничили с окупаторите, кво си мислиш. Не са се изнесли в Турция да ходят. После са измрели и техните потомци са си били нормални българчета, нямащи нищо общо с предишната турска власт. Та и подлогите на комунистическата съветска окупация като измрат, децата им ще са си нормални, неопетнени един вид. Ако не са офейкали на запад.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теб нищо не те боли понеже не си избрал България. Колко още трябва да ти четем самохвалствата и сквернословията? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Белгиеца написа:

Аз като знам с какъв зор събира 9200 лв баща ми, за да си купи нова Волга по времето на комунистическата диктатура, пък сега ние тука си купуваме каруци без зор, та май си е баш по темата дали да остане човек в родната мизерия.

Твоята българска пенсия колко е ?

Като измрем всички които сме закачили от онова проклето комунистическо време, тогава може и да се пооправи нещо в Б-я.

То и след турското робство са продължили да си живеят в страната, разни етнически българи сътрудничили с окупаторите, кво си мислиш. Не са се изнесли в Турция да ходят. После са измрели и техните потомци са си били нормални българчета, нямащи нищо общо с предишната турска власт. Та и подлогите на комунистическата съветска окупация като измрат, децата им ще са си нормални, неопетнени един вид. Ако не са офейкали на запад.

Човек разбери наистина че няма с какво да се похвалиш. Ако не съм прав кажи какво си дал на обществото за да караш каруците с които ми се перчиш. Няма лошо човек да избяга от мизерията но не и да отиде като теб на друго място да получава това което не му се полага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дал съм един качествен сперматозоид за зачеването на едно белгийче.

Това малко ли е ?

Редактирано от Белгиеца (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Белгиеца написа:

Дал съм един качествен спермагозоид за зачеването на едно белгийче.

Това малко ли е ?

Да ти е живо и здраво . Само се притеснявам как ще го възпита човек като теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, lsmurf написа:

Да ти е живо и здраво . Само се притеснявам как ще го възпита човек като теб.

човек, който се срамува от родината си, как ли възпитава

:lock:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 часа, Белгиеца написа:

Дал съм един качествен спермагозоид за зачеването на едно белгийче.

Това малко ли е ?

Ами за мен е нищо, защото съм българин и като такъв ме вълнува демографската картинка в България, а тази в Белгия ми е точно толкова интересна, колкото и тази в Бангладеш... да кажем. И ако ще си мерим сперматозоидите, то аз съмдал точно 2 пъти повече от теб качествени- за зачеването на две българчета. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, haidukpikaso написа:

човек, който се срамува от родината си, как ли възпитава

Ще го възпита да си гледа неговия личен интерес, за да му е добре на него, без да му пука особено за другите белгийци, те как ще са. Което лесно може да доведе до неплащане на данъци в Белгия, защото в Люксембург са по-ниски. Демек, вместо да се труди в неговата родина, да го прави в съседната, както правят и хиляди други белгийци и французи и германци.

Това да си роб на родината си, не е хубаво решение, от финансова гледна точка.

Една категория богати французи, пък се преместват в Белгия, щото им дерат яко кожата данъчните у Францата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За безродници като циганите не ми пука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, язе написа:

Ами за мен е нищо, защото съм българин и като такъв ме вълнува демографската картинка в България, а тази в Белгия ми е точно толкова интересна, колкото и тази в Бангладеш... да кажем. И ако ще си мерим сперматозоидите, то аз съмдал точно 2 пъти повече от теб качествени- за зачеването на две българчета. ;)

Е тука е мястото да споменем бай Хасан от Факултето който е направил 11 и като истински патриот ги е подарил на българската държава без право за осиновяване в чужбина.

Печели безапелационно . :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Белгиеца написа:

Ще го възпита да си гледа неговия личен интерес, за да му е добре на него, без да му пука особено за другите белгийци, те как ще са. Което лесно може да доведе до неплащане на данъци в Белгия, защото в Люксембург са по-ниски. Демек, вместо да се труди в неговата родина, да го прави в съседната, както правят и хиляди други белгийци и французи и германци.

Това да си роб на родината си, не е хубаво решение, от финансова гледна точка.

Една категория богати французи, пък се преместват в Белгия, щото им дерат яко кожата данъчните у Францата.

ясно, интересни "ценности"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Колко забавно и духовито. :)  Eдинствения проблем е, че бай Хасан е направил 11 циганчета, които се мислят за турци и няма да допринесат с нищо ами напротив, ще цоцат само... от моите 2 българчета, че и от белгийчето даже.

Страхотен гений- да дадеш като пример, размножаването на паразитите.;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, lsmurf написа:

Е тука е мястото да споменем бай Хасан от Факултето който е направил 11 и като истински патриот ги е подарил на българската държава без право за осиновяване в чужбина.

Печели безапелационно . :)

Правиш ли разлика между циганин и българин?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ncl написа:

Правиш ли разлика между циганин и българин?!

Не не правя по закон всички сме българи а и да ти кажа има доста цигани сред българите ако ме разбираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По закон всички сме български граждани. Разликата е много голяма. И има цигани сред българите - да, неизбежно е. Особено с политиката на ГЕРБ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ncl написа:

По закон всички сме български граждани. Разликата е много голяма. И има цигани сред българите - да, неизбежно е. Особено с политиката на ГЕРБ.

А че обясни ми разликата ако някой има българско самосъзнание и законът казва че е български гражданин ти ще му заявиш че е мургав и затова е циганин ли .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да си губя времето да обяснявам очевадни неща. Имам и по-приятни начини за почивка. Сипал съм си ракия, пуснал съм Юлия Ковальчук - Три танкиста (Праздничный концерт на Поклонной горе 2013) - YouTube и нямам абсолютно никакво намерение да споря за това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък за да остана по темата ще си пусна цигански напеви на Сарасате . И за да е още по реакционерско ще е в изпълнение на "краварят" евреин Ицхак Пърлман.

Редактирано от lsmurf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...