Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

АЗ избрах БЪЛГАРИЯ/Затова ме Боли

Препоръчан отговор

Тази тема ми заприлича на онази за Ванга. Защо ли така?

Тука се пишат някакви смешни неща за средна заплата,за минимална такава и ми се иска да питам откъде е тази информация?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 317
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Като татко Глист и синчето му, което питало, гледайки от дъто околния свят: " А защо живеем в тия ла**а?" и таткото отговаря мъдро: " Какво да правим, синко – Родина."

Това, което ще публикувам, не е мое, но го подкрепям с цялата си душа и сърце. Това е послание от едно прекрасно и интелигентно младо момиче, която е избрала да живее в България, колкото и да я б

В грешка си, твърдо искаме такива като него никога да не споделят от къде са, защото и на нас ни тръгва лошо име на измекяри и вируси живеещи от чуждо подаяние  - същите като циганите за тях имаше нас

Публикувани изображения

преди 1 час, simtech написа:

Заради хора като теб, които извръщат поглед на миналото, на наследството си, на традициите си, другите народи ни мислят и третират като измет. Защото мислят, че всички сме такива - родоотстъпници, сребролюбци, хора без ценности и без идеали, които правя всичко за пари, хора без народ и без корени.

Ти много яко си го подбрал канадския да му четеш морал.
Я кажи сега, за кво са ми род, народ и гнили корени, като си ми е добре при булката у Белгията ?

В родината няма пари бе !
Комунистите са ги конфискували за тях само да има по много пари, а за тези които не сме били никога комунисти или деца на комунисти на високи ръководни постове, не сме могли нищо да откраднем „легално“ чрез източване на фабрики и заводи.

Трябва да си голям идеалист за да търпиш да се гаврят с теб така новобогаташите комуноиди.

Те първо национализирали средствата за производство, жилища и земеделски земи след 1944г., а после след 1989г., разграбиха това което е било държавна собственост.

Да ти имам сбърканите ценности !

По твоята логика, ако си роден роб в Бразилия ( преди да го премахната робството там) е трябвало да си прекараш целия живот в робство, защото това там ти е родината и е щяло да бъде немислимо за теб, да избягаш в свободна страна, където няма робство. Понеже на теб робските ти корени са на върха на ценностната ти система.

За какво ми е този наш български народ, да мизерствам редом с него, като има по-богати народи, където те хранят даже и да не работиш ?

Мене никой не ме е питал дали съм съгласен да израствам в България. А още по-малко са ме питали дали съм съгласен да живея в комунистическа диктатура. В училище беше – чавдарчета, пионерчета и комсомолчета. Задължително за всички.

А сега в родината е задължително за огромното мнозинство да имат ниски доходи.

Е па аз не искам да слугувам на новобогаташи от комунистически произход, представи си.

И за да не му се случи това никога на моят син, не го уча на български.

Това се казва да си обичаш детето.

На синчето му обяснявам, че аз съм българин, а той е белгийче и като франкофонче ще може да живее в Белгия, Франция, Люксембург и Швейцария, без да има езикови проблеми. Възпитавам го на европейско съзнание, че е европеец с право да живее където си иска. Тука при мен границите с митници на тях просто ги няма повече. Пресичам ги с 90 км в час.

А пък ти си робувай на криворазбрани ценности и идеали, мили ми родибюбецо.

То си трябват и такиви хора като теб де, иначе всички ще са офейкали зад граница.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсят си повод да се дерат.........А според статистиките (поне) , все още сме в "златния" 1 милиард на планетата ! Другите какво да кажат ?......

Друг е въпросът , че когато кораба потъва , първи напускат плъховете......смрад акъл да ми дава - мерси !

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Белгиеца написа:

Грешка правиш, но никога не е късно. Започни да го учиш на арабски и на молитви към Аллаха, че Белгия с тия темпове на циганизация скоро време и шериат ще приемат. Тогава пак ще се наложи да напускаш кораба майка^^

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Белгиеца написа:

Ти много яко си го подбрал канадския да му четеш морал.
Я кажи сега, за кво са ми род, народ и гнили корени, като си ми е добре при булката у Белгията ?
...А пък ти си робувай на криворазбрани ценности и идеали, мили ми родибюбецо.То си трябват и такиви хора като теб де, иначе всички ще са офейкали зад граница.

Грешка. Родина не е равно на държава. "Робът се бори за свобода, а свободният - за съвършенство". Никъде не съм казал, че човек не може да търси възможности за реализация другаде, а това че не трябва да се срамува от националността си и да върви с гордо вдигната глава. В противен случай няма да получи уважение от околните. Никой не уважава мекотели, които не отстояват себе си.
Не на последно място, Спартак се е родил роб, но не е умрял така.
Аз не искам да се подлагам на по-богатите народи. А да работя с тях като равен.
Относно границите - граници няма. Влизат и върлуват всякакви. За това бежанци изнасилват в Германия, мачкат хора с камиони във Франция, колят в Англия и безчинстват чак в Скандинавия. А според мен граници трябва да има.
Утре не се знае теб и твойто франкофонче дали няма да ви изкормят, докато изнасилват жена ти пред очите ти. Във Франция негрите си създадоха автономия и дигат бунтове. А сега и талибаните. На фона на това ЕС въвеждал по-стриктен контрол на оръжията, за да нямат възможност обикновените грацдани да могат да се защитят.

преди 55 минути, nikssi написа:

Тука се пишат някакви смешни неща за средна заплата,за минимална такава и ми се иска да питам откъде е тази информация?

Статистики. Дадох и графика по-рано.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Белгиец, ако не беше България, теб нямаше да те има... сеш ли се? А България я има, заради робите останали тук и давали живота си в борбата с робството, а не заради  тези, дето са си били шута. Аз не те съдя за избора ти, но и ти недей да обясняваш на баща си, как се правят деца.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, язе написа:

Леко си му вкарал думи да ти кажа. Гордееш ли се с това? А "сребролюбци" си е изцяло измислена от теб. Не те ли е срам? С нищо не си по- различен от платения...

Ако ти посоча цитатите ще се извиниш ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай... Промених си поста почти веднага, но ти явно ме "хвана" в крачка. Не прочетох целия пост, че беше дългичък...

Та! Извинявай мило другарче, повече така няма да правя.;)

Редактирано от язе (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Юда продал душата си за 30 сребърника......и се обесил ! А под него сребърниците разпилени.....

Аз не избирам Родината си ! Аз я обичам !

Държава и управници са друго нещо . За това Историята ги сменя !

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, simtech написа:

Относно границите - граници няма. Влизат и върлуват всякакви. За това бежанци изнасилват в Германия, мачкат хора с камиони във Франция, колят в Англия и безчинстват чак в Скандинавия. А според мен граници трябва да има.
Утре не се знае теб и твойто франкофонче дали няма да ви изкормят, докато изнасилват жена ти пред очите ти. Във Франция негрите си създадоха автономия и дигат бунтове. А сега и талибаните. На фона на това ЕС въвеждал по-стриктен контрол на оръжията, за да нямат възможност обикновените грацдани да могат да се защитят.

Не са границите тези които пазят тези неща да не се случат а реда в държавата и спазването на закона от всички . Не е проблемът че идват бежанци в Европа - хора сме трябва да помагаме но ще влязат по законно установения начин и ще им бъде обяснено че тук има правила и закони различни от техните и ако не желаят да ги спазват по - добре да си подирят друго място защото неспазването води до сериозни последствия .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, by_chechi написа:

...Юда продал душата си за 30 сребърника......и се обесил ! А под него сребърниците разпилени.....

Аз не избирам Родината си ! Аз я обичам !

Имаме само една майка и нямаме никаква друга възможност, освен да я боготворим!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, язе написа:

Имаме само една майка и нямаме никаква друга възможност, освен да я боготворим!

Разбира се , всеки обича майка си но да живеят под нейна опека до старини остават само дебилите .

Редактирано от lsmurf (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, lsmurf написа:

Не са границите тези които пазят тези неща да не се случат а реда в държавата и спазването на закона от всички . Не е проблемът че идват бежанци в Европа - хора сме трябва да помагаме но ще влязат по законно установения начин и ще им бъде обяснено че тук има правила и закони различни от техните и ако не желаят да ги спазват по - добре да си подирят друго място защото неспазването води до сериозни последствия .

Май не можеш да проумееш простата истина, че редът се държи на етиката на хората. Без нея може да се вътвори тирания или тоталитаризъм, но не и истински ред. Тези хора идват тук не за да спазват правилата и с никакви убеждения и обяснения те няма да започнат да го спазват. За мен единственият вариант ние, гражданите, които не искаме да ни мачкат камиони и да валят върху нас куршуми, да сме защитени е просто да изгоним хората, които не искат да спазват реда и да не ги допускаме на наша територия.
Явно за Франция и Германия, Норвегия и Англия не са разбрали бежанците до какво води не спазването. Очевидно сериозни последствия за тези терористи, маскирани като бежанци не са нито гкоби, нито порицания, нито затвор. А само да им се отреже главата или да се застрелят като кучета - от друго такива хора не разбират, които мачкат хоеа с камиони и стрелят с калашници мирни не въоръжени граждани.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, simtech написа:

Грешка. Родина не е равно на държава.

Абе това родината какво е и каква работа върши ?

Щото един даскал французин ни каза един път, че като ходи в южна Франция и въобще не се чувства в своята страна. Там франсетата са по-изпечени от слънцето ( по-матови и през зимата), говорят с акцент, архитектурата на къщите е друга, природата е друга и т.н. А пък даскалът е от района до белгийската граница, та е беличък и русичък даже.

Аз като гледам ония от македонията как се изкарват за нещо различно от мен, пък аз им разбирам какво говорят като пусна тяхна телевизия и ми става интересно що пък те си имат друга родина тия ? Аз съм роден в монтанско, не съм македонче, ама си им разбирам разваления български диалект.

Това понятие родина, ми е доста мъгляво на мен.
В държавицата Люксембург пък си говорят на люксембургски, нищо че са една шепа хора. И те родина си имат значи и различен език от немския. Голема работа са, ама децата им гледат немска телевизия и учат на немски в училище, щото с техния люксембургски са за никъде.

Ами руснаците като са се били за родината им, те па ония са с огромна родина. Коя част от нея точно обичат ? Щото в гр Сочи не е като в гр Санкт Петерсбург.

Не ми трябва родина на мен, трябва ми свобода да си живея където си искам, според наличните пари. За съжаление, сега сме „вързани“ да не се отдалечаваме от гр Люксембург, щото за нас златната мина е там. Ако стане някакъв срив на икономиката им и настане гладория при тях, еми ще им се отдалечим набързо и така. Където има оазис с изворче, там ми е родината, където е пустиня не ми го хвалете да го обичам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Белгиеца написа:

Където има оазис с изворче, там ми е родината, където е пустиня не ми го хвалете да го обичам.

Oчаквах такава сериозна меркантилност от някоя кифла, ама явно и ти си меркантилно човече, което иска винаги да хване на хляба мекото, ама никога да не се потруди за него. Ама кладенче, изворче, което някой друг го е направил и докарал, а ти само да се възползваш? И с какво си по-различен от циганите, които отиват да точат социалната система?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Puppet Master написа:

Тогава пак ще се наложи да напускаш кораба майка^^

Ще се преместим при Путкин, там нали държи здраво властта диктаторчето та такиви не пуска да нахлуват. Па жена ми и знае руски даже, та ще се оправим все някак си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.07.2016 г. в 11:20, Емил Костов написа:

И не знам защо след като на някой не му харесва България е решил да остане тук.

Защото някои хора просто нямаме избор по ред причини. Овчия ни народ има късмет, че ядрените бойни глави все още държат висока цена на черния пазар, инак до сега да съм пръснал дузина отгоре ни и да се приключва завинаги.

преди 6 часа, язе написа:

ако не беше България, теб нямаше да те има... сеш ли се

Ако можеше да избираме къде да се родим определено щях да пропусна булгаристан.

Редактирано от Beldin84 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, simtech написа:

Май не можеш да проумееш простата истина, че редът се държи на етиката на хората. Без нея може да се вътвори тирания или тоталитаризъм, но не и истински ред. Тези хора идват тук не за да спазват правилата и с никакви убеждения и обяснения те няма да започнат да го спазват. За мен единственият вариант ние, гражданите, които не искаме да ни мачкат камиони и да валят върху нас куршуми, да сме защитени е просто да изгоним хората, които не искат да спазват реда и да не ги допускаме на наша територия.
Явно за Франция и Германия, Норвегия и Англия не са разбрали бежанците до какво води не спазването. Очевидно сериозни последствия за тези терористи, маскирани като бежанци не са нито гкоби, нито порицания, нито затвор. А само да им се отреже главата или да се застрелят като кучета - от друго такива хора не разбират, които мачкат хоеа с камиони и стрелят с калашници мирни не въоръжени граждани.

Май съвсем си се объркал . Говориш за етика и за рязане на глави в един пост . Престани да пишеш глупости и помисли сериозно върху това кое от двете предпочиташ .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, lsmurf написа:

Май съвсем си се объркал . Говориш за етика и за рязане на глави в един пост . Престани да пишеш глупости и помисли сериозно върху това кое от двете предпочиташ .

Когато не може с морковче се налага да ползваш тоягата. Хора, които идват, за да разрушат всичко, което си построил няма да се поколебаят или да размислят поради добрата ти дума. Ще се наложи да се защитиш с всички възможни средства. Не ми трябват нашественици-терористи. Не ми трябва живот в страх, че някой може да излезе с камиона да ме гази или да ме разстреля с калашника. Ако ще е така, настоявам да ми дадат и на мене възможност да нося оръжие, за да се пазя. До там стигаме, ако няма държава да вътворява ред и равноправие, независимо с каква сила, ако трябва и със смъртни присъди да държи мира. Оксиморон е това, но така се получава.
Ако бях аз, до сега да е затворена границата и да се стреля на месо. Който иска да получи убежище, има ГКПП-та. Това не е разграден двор всеки от където иска да минава и да прави каквото си иска. Бежанци, които незаконно минават границата за мене са хора, които крият нещо и са терористи или размирници.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, simtech написа:

Когато не може с морковче се налага да ползваш тоягата. Хора, които идват, за да разрушат всичко, което си построил няма да се поколебаят или да размислят поради добрата ти дума. Ще се наложи да се защитиш с всички възможни средства. Не ми трябват нашественици-терористи. Не ми трябва живот в страх, че някой може да излезе с камиона да ме гази или да ме разстреля с калашника. Ако ще е така, настоявам да ми дадат и на мене възможност да нося оръжие, за да се пазя. До там стигаме, ако няма държава да вътворява ред и равноправие, независимо с каква сила, ако трябва и със смъртни присъди да държи мира. Оксиморон е това, но така се получава.

Разбрах . Предпочиташ рязането на глави . Спирай тогава да говориш за морал и етика и се самозаключи някъде за да не би да дойде лошия терорист . Въоръжавай се и трепери . Недей да казваш че всички трябва да го правим.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, simtech написа:

И с какво си по-различен от циганите, които отиват да точат социалната система?

Ооооо, те братчедите са пълни с акъл бе, с тях не можем да се мерим.

За кво му е на Манго да си блъска главата да учи за инженер, след като е достатъчно да се премести на Запад и му дават повече пари социални помощи от заплатата на инженерче у Варна ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Белгиеца написа:

Абе това родината какво е и каква работа върши ?

Белгиеца, не го познавам човека, НО тук няма как, да не се съглася с него! Както и с предишния му пост за комунягите, осъществили дворцовото превратче и държащи населението на територията с име България в мизерия!

Браво на хората с подчертан "патриотизъм", ама нека да помислят по въпроса: може ли човек да си купи 1 хляб със патриотизъм, или му трябват пари?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Белгиеца написа:

За кво му е на Манго да си блъска главата да учи за инженер, след като е достатъчно да се премести на Запад и му дават повече пари социални помощи от заплатата на инженерче у Варна ?

Ама това само докато всички не почнат само да ядат, а никой да не работи, нали така? Тогава за тях ще свърши безплатното ядене, за теб очевидно всичко. Манго е умен паразит, нали така. Да си глист не ти трябва акъл. Ей за тва няма ядене без работа. Ако бях аз няма да има циганин, който получава социални помощи без обществено полезен труд. Да си ги изработи.

преди 11 минути, lsmurf написа:

Разбрах . Предпочиташ рязането на глави . Спирай тогава да говориш за морал и етика и се самозаключи някъде за да не би да дойде лошия терорист . Въоръжавай се и трепери . Недей да казваш че всички трябва да го правим.

Не, предпочитам да съм въоръжен и жив, отколкото да ме стрелят джихадисти с калашници в собствената ми родина, поради факта, че граничните власти и държавата не са могли да се справят адекватно с това, което им е работа - да пазят гражданите, да не допускат криминални и терористични елементи в страната и да пращат в затвора съществуващите такива. Не можеш да ми кажеш, че див ислямист с калашника има морал, когато каже "Аллах Акбааар, умрееетеее невернициии" и да твърдиш, че с добра дума ще се покае.

преди 8 минути, lsmurf написа:

Човече не разбираш ли че това е основната цел на тероризма да сее страх недоверие и разделение между хората.

Какво предлагаш? Да си живеем в свят на заблуда и делюзия, че всичко е наред, като всеки ден бежанци-терористи вербуват кадри в Европа и требят хора? Нямам недоверие в хората толкова, колкото в системата - че може да ни защити. Трябва железен контрол над преминаващите през нашата страна и в Европа хора. Навремето на нас ни искаха виза да си покажем носа където и да е било. А някакви хора, незнайно какви и от къде, твърдят че са си изгубили всичките от тях документите и били бежанци. Аз искам да бъдат проверени.
В момента западните правителства а парализирани, защото не могат да се справят с наплива и проблемите, които дойдоха. Защото техните граждани може да са примерни граждани, вно в един момент налкият им свят се разби. И те са неспособни да се справят със ситуацията и да вътворят ред.  Твърде са толерантни, от там и неефективни. За това и не могат да се справят с камиони, които мачкат хора и 20 човека от спец частите не могат да хванат един терорист. Че чак се чудух на френската обсада на джихадист, като можеха да му хвърлят една граната и да го ликвидират.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване