Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Momolord

АЗ избрах БЪЛГАРИЯ/Затова ме Боли

Препоръчан отговор

А, това не съм разбрала. В такъв случай се извинявам само за първия ред от предния си пост. Нямаше цитат и тъй като поста беше веднага след моя, нормално да си помисля, че е коментар по него.

преди 3 минути, язе написа:

Най- вероятно,аз ще съм потърпевшия от тази ситуация...

Е, поне за "ситуацията" няма как да ме обвините.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерил, ще е хубаво да съдиш от своята камбанария и да не се мешаш в мъжки спорове.

Тоя бамбуча, отдавна дразни форума целенасочено и ако съм Мод, с кеф бих му резнал достъпа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм си на своята камбанария и поне на последната страница "мъжки спорове" не съм прочела. Кой е мод и кой и защо не е - не е моя работа и всеки може да си отговори сам. Би следвало поне това да е станало ясно, че не защитавам опонентите ви. Айде давайте малко по-широкоскроено и не толкова искрено и лично...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)
преди 6 минути, Merryl написа:

Аз съм си на своята камбанария и поне на последната страница "мъжки спорове" не съм прочела. Кой е мод и кой и защо не е - не е моя работа и всеки може да си отговори сам. Би следвало поне това да е станало ясно, че не защитавам опонентите ви. Айде давайте малко по-широкоскроено и не толкова искрено и лично...

Та и лично да е, какво лошо има?Всеки си има стил на писане и начин на изказване Мери! Аз , в последно време,(повече от половин година) след като не ми хареса някоя тема, направо я прескачам. А и няма нищо невярно, което е писано по тази тема. Явно коефициента ти на интелигентност е 5, докато моя е 4,5 , което значи, че те догонвам!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 41 минути, Merryl написа:

А, това не съм разбрала. В такъв случай се извинявам само за първия ред от предния си пост. Нямаше цитат и тъй като поста беше веднага след моя, нормално да си помисля, че е коментар по него.

Е, поне за "ситуацията" няма как да ме обвините.

Сдухания мод изака акото  и след това си го изтри...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо май от темата нищо не остана обърна се в лични нападки , разяснения и гонитба на различните. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, zemonti написа:

Ей, родоотстъпник, предател и страхливец! :wink12:

Махай се от тук, защото това е България (с типишното българско kal-data и още по-нашенското .com)!

Мммм аз до сега не съм дал повод да ме наричат родоотстъпник. Никога, абсолютно никога не съм правел сравнения между България и коя да е друга точка на света къде съм бил. Живея по чужбина вече почти 20 години и една лоша дума или лош паралел не съм направил с България. Аз и в нашенско си бях добре искам да поясня и може би предизвикателството и авантюризма наклониха везните а не финансовата страна. Всичките ми деца имат български имена, състезателната ми кола е с цветовете на българския флаг и смятам че това е достатъчно че навсякъде демонстрирам че съм от България и не се срамувам от къде съм. Че да се правя на по канадец или по белгиец от белгийците! Знам от къде съм тръгнал много добре, знам също 2 и 200! Носталгия не чувствам може би заради времето но винаги съм се чувствал българин къде и да се намирам. Е тука си мислят че сме били в бившия СССР и някъде ме препознават като руснак но нямам намерение да уча местните на география или история.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аааа. На този принципн и аз съм голям патриот и родолюбец:

Никога не съм криел от къде съм (макар, че често трябва да пояснявам къде е България). Това, че някой хейтър е извадил снимка от преди 5 години, където с децата купонясваме на тукашния национален празник не значи, че "по цял ден поствам снимки със знамето на квебек".

Не само, че съм довел родителите си в канада на не тежат на българската система, ами и моя фирма още ми плаща данъци и осигуровки в България.

Никога не използвам термини: "Булгаристан", "типично българско", "не народ, а мърша" и прочие, защото за мен България и българите са много над средното световно ниво и е възможно някой ден да стане спокойно райско място. Много от "родолюбците" които разправят, че са "избрали" България говорят много по-лоши неща за нея.

Изобщо, щом не трябва да ходя да окупирам някого заради нечии политически, или религиозни различия съм страхотен патриот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема не е кой къде живее и работи, проблема на така наречения "белгиец" е, че постоянно ни изтъква колко му е неприятно, че се е родил българин и колко се срамува от това.За това получи и необходимото внимание!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, язе написа:

обаче само неговите ла**а си трие, на другите не ще щото са му приятелчета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, язе написа:

Не Мерил, шефа беше алгор, който  открито защити "българите" и след моята забележка си изтри поста, и се направи на ни чул, ни видял... 

Добра вечер!
Моля за пояснение кой, какво, на кого и кога е изтрил, а най-вече аз.

Благодаря предварително!

преди 3 минути, haidukpikaso написа:

Добра вечер!
Моля за пояснение какво и кога съм си изтрил.

Благодаря предварително!

преди 1 час, язе написа:

Тук отново ще помоля за разяснение, че нещо не ми се връзва.
Ако, разбира се, аз съм "сдухания мод", а не някой друг.

преди 7 часа, mitosandov написа:

Само аз ли не виждам разлики между тази тема и темата за/против ЕС? Предполага се, че в нея ще коментират само хора избрали България, а не емигранти и хора избрали ЕС пред родината...

Предполага се, че абсолютно всеки може да пише абсолютно навсякъде, без значение пол, раса и вероизповедание.
Чл.1 на конституцията, добавен през 71-ва година ли искате да се вкара като правило във форума?
Няма как да стане това...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Merryl написа:

И въпреки, че звучи парадоксално, аз съм убедена лично за себе си, че той се кефи на цялото това плюене, защото го приема като негова успешна манипулация и получаване на внимание. 

Мерси за вниманието мадам.

преди 6 часа, mitosandov написа:

То хубаво е редно, ама да се излива таква помия от хора избрали разни канади и белгии срещу държавата ни, че била мизерна... След като те самите са от съучасниците да се сътвори тази мизерия сега отиват на чисто след като са се из*рали тук и започват да подиграват всички, които не са избягали като плъхове.

Че заплатите и пенсиите не са ли мизерни ?

То трябва акъл за да можеш да се наредиш добре във враждебна обстановка.
Най-лесно е да се криеш зад родолюбие, за да не си признаеш, че не можеш да постигнеш нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето! Как си знам. :D

Цитат

Проблема не е кой къде живее и работи, проблема на така наречения "белгиец" е, че постоянно ни изтъква колко му е неприятно, че се е родил българин и колко се срамува от това.За това получи и необходимото внимание!

Там е работата, че това не е проблем за него, а за тези, които се дразнят от факта. Сиреч ваш. Той като българин си получава съответните помощи в Белгия и съм сигурна, че за да муфти и докато го прави, въобще не се срамува, че е българин. После идва тук и се бие в гърдите, че е белгиец и като такъв, се слага сред онези, които ни помагат на нас в България.

Между другото доста хора са написали, че заради такива като него, в чужбина се срамуват да се нарекат българи. Значи и за това си има причини. Принципно е срамно човек да се срамува от произхода си, но в същото време, ако сме до Белгиеца в чужбина, и нас самите ще ни е срам да се наречем българи.

С две думи - човекът си е ОК с дебелоочието си, а проблема е на всички останали, които му се връзват.

Ето, дори на мен ми благодари. И като се замисли човек - ми да... Щом превърнахте темата в тема за него, прав е да си мисли, че всеки, който пише в темата, му е обърнал лично внимание. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Merryl написа:

Не, напротив.

Бъркаш се, където не Ти е работа.

Аз те разбирам добре, но в случая не помагаш с нищо за решаване на този проблем, а нагнетяваш атмосферата.

Съжалявам, но понякога трябва да замълчиш.

Мълчанието е злато, нали знаеш.

преди 25 минути, haidukpikaso написа:

ТИ също е най-добре да МЛЪКНЕШ, да не те почвам и ТЕБ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, momolord написа:

ТИ също е най-добре да МЛЪКНЕШ, да не те почвам и ТЕБ!

аууу влюбения Морски гларус дето ми пращаше снимчици с любов хаха аре бегай

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Съжалявам, но понякога трябва да замълчиш.

Айде да си пишеш по темата и да не се правиш на нещо, за което нямаш данни да си. Всячески се опитвам да подминавам подобни лични заяждания, но някои хора наистина не знаете кога да спрете.

Редактирано от Merryl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

аууу влюбения Морски гларус дето ми пращаше снимчици с любов хаха аре бегай

Хахах...

Мила моя, дори не знаеш в колко голяма грешка си.

Дори не подозираш, че те пробвах да видя колко далеч ще стигнеш в глупостта си.

Моля те, не се опитвай да ми лазиш по нервите, че не можеш да си представиш, какво те чака...

преди 3 минути, Merryl написа:

Айде да си пишеш по темата и да не се правиш на нещо, за което нямаш данни да си. Всячески се опитвам да подминавам подобни лични заяждания, но някои хора наистина не знаете кога да спрете.

Ами подминавай ги, и не се занимавай с Мен.

Редактирано от momolord (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Merryl написа:

Ето! Как си знам. :D

Там е работата, че това не е проблем за него, а за тези, които се дразнят от факта. Сиреч ваш.........

Според мен си се объркала, тук не е раздел психология.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз отдавна не се занимавам с теб. Може да се върнеш една страница назад и да си се самопрочетеш кой с кого се занимава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, Merryl написа:

Аз отдавна не се занимавам с теб. Може да се върнеш една страница назад и да си се самопрочетеш кой с кого се занимава.

Ами, какво Ми отговаряш тогава, А?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, M.Николов написа:

Според мен си се объркала, тук не е раздел психология.

Сериозно! И какво обсъждате в последните две страници... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Merryl написа:

Попадна им в капана :) честито :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, miro20 написа:

И Ти ли се буташ в А група?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Мислиш ли, че аз съм в капана?! :D Все си мисля, че когато изтрезнеят и се прочетат, няма да се радват толкова на "бабаитлъка" си.

Редактирано от Merryl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Merryl написа:

Сериозно! И какво обсъждате в последните две страници... :D

Хайде спри да ми цапаш темата, ако обичаш!

Ходи в оня раздел за козунаците, там Ти е мястото.

Редактирано от momolord (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...