Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ined

Стрелба в Анкара, военни опитват преврат

Препоръчан отговор

Гост
публикувано (редактирано)

Картечни гнезда и пехотни мини по границата!!! Стреляне на месо срещу ислямисти, турци, бежанци и дори гарги, които долитат от Турция!!!

Крайно време е всички религии, заедно с атеистите да започнат свещенна война срещу исляма! Крайно време е да се хване оръжие или перо и да се разгласи вестта, че не ще се случи ново Косово Поле, а ново Поатие! Стига толкова безпомощност и превръщане на невинни атеисти и християни в жертвен агнец на религиозната жестокост на ислямистите!
Дайте да набираме финансови помощи, с които да си купим наемен убиец, който да ликвидира Ер Доган!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ostavime написа:

Малко оффтопик, но да попитам само нещо. 

Морфей А, Синбат и т.н. пише ли още тук? 

Много рядко , защо питаш?

П.С В тази тема съм писал ако това имаш предвид...

Редактирано от Sinbad_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно ми беше да чуя мнението ти, но накратко, в 2-3 реда за случващото се. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ostavime написа:

Интересно ми беше да чуя мнението ти, но накратко, в 2-3 реда за случващото се. 

Погледни назад, мисля страница 3 или 4, а може и 5 ... някъде там..

П.С Честно казано с комплексари да дебатираш не си е работа, затова и рядко пиша..Отделно и други неща... те така.. живот..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК, ще потърся

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, ostavime написа:

ОК, ще потърся

Погледни профила ми, там показва последните постове :))))) .. Мислех че си админ, и знаеш :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 минути, Sinbad_ написа:

Погледни профила ми, там показва последните постове :))))) .. Мислех че си админ, и знаеш :P

Господинчо Синбат, видяхме какво правят разните мюсюлмани с Аллах Акбар на уста. Проблема е, че сте станали твърде доста в Европа и почвате да се опитвате да си налагате шариата. Искам да валят бомби и проблема да бъде решен с няколко масови гроба. В Сърбия навремто щяха сърбите да си оправят положението, но ООН се намеси. Дураци!
Аз не искам да се чудя постоянно дали някой мюсюлманин няма да каже Аллах Акбар и да ме застреля, докато си ям хамбургера или пия кафе. Не искам и някой да се опитва да мачка хора с камион.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, simtech написа:

Господинчо Синбат, видяхме какво правят разните мюсюлмани с Аллах Акбар на уста. Проблема е, че сте станали твърде доста в Европа и почвате да се опитвате да си налагате шариата. Искам да валят бомби и проблема да бъде решен с няколко масови гроба. В Сърбия навремто щяха сърбите да си оправят положението, но ООН се намеси. Дураци!
Аз не искам да се чудя постоянно дали някой мюсюлманин няма да каже Аллах Акбар и да ме застреля, докато си ям хамбургера или пия кафе. Не искам и някой да се опитва да мачка хора с камион.

Драги, ти нали нямаше пари за салам и леб, и се оплакваше че гладуваш, какви хамбургери нагъваш сега пък :))))))))

П.С Явно от там идват и комплексите ти, препоръчвам ти да хапваш турски дюнер, хем по качествено и калорично, хем по евтино :)))))

П.П.С А м/у другото нищо не виждаш, а слушаш само какво ти се говори по медиите, дето се вика, хем не си в час, но затова пък уж виждаш... Сляп си драги, сляп....но за сметка на това надъхан комплексар и злобар по исторически и най вече генетически социални  явно причини...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, Sinbad_ написа:

Драги, ти нали нямаше пари за салам и леб, и се оплакваше че гладуваш, какви хамбургери нагъваш сега пък

Вашата религия е една от най-долните и гадни религии. Най-много насилие се свързва с нея. И още повече - само вашата религия заплашва със смърт, ако се откажеш от нея. Веднъж мюсюлманин, цял живот такъв - ако искаш да имаш глава на раменете. НЕ, МЕРСИ. АМАН ОТ ислямисти!
Не искам ислямска европа! Не искам бюлетини в германия да внимавали как да се обличат момичетата от училищата до бежанските гета, да не ставали "недоразумения". Не исмам потулвания на изнасилвания. Не искам бунтове. И искам всички, които смятат карикатурите на Мохамед за повод за убийство да бъдат оставени да гният в сярна киселина някъде. Поставени вътре живи.
ВИЕ сте виновни! Няма нито един атеист, който днеска е излезнал с калашника или е взривил кола бомба! Няма нито един християнин! Има само мюсюлмани, всред които все повече са пристигащи терористи.
Който се чувства мюсюлманин, да бъде изгонен в кочината в близкият изток. Тамо, в Сирия, Идил, талибаните и другите. Защото това сте вие и толкова си можете, очевидно, нали? Направиха мюсюлманите свинщина в близкият изток, сега искате да направите шариат в европа?

преди 3 минути, Sinbad_ написа:

П.П.С А м/у другото нищо не виждаш, а слушаш само какво ти се говори по медиите, дето се вика, хем не си в час, но затова пък уж виждаш... Сляп си драги, сляп....но за сметка на това надъхан комплексар и злобар по исторически и най вече генетически социални  явно причини...

Не аз блъскам хора с камиони и изнасилвам ученички. Правят го бежанци, всичките от които МЮСЮЛМАНИ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм, не съм. :)))

Просто ми беше интересно какво пишеш или си писал, защото винаги си ги защитавал, но след последните събития исках да видя дали си писал нещо. Там нещата се променят ежедневно и все си мисля, че научаваме една малка част от реално случващото се. 

Това е. Особено, след като днес чета, че са наредили на 130 различни медии (радиа, сайтове, ТВ канали) да спрат да работят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Синбад е човек, който очевидно е ислямист и иска всички да умрем на бесилото и да бъдем изкормени, защото сме неверници. Той подкрепя Ер Доган и ислямизацията на Турция и света и е против свободата и светското. :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, ostavime написа:

Не съм, не съм. :)))

Просто ми беше интересно какво пишеш или си писал, защото винаги си ги защитавал, но след последните събития исках да видя дали си писал нещо. Там нещата се променят ежедневно и все си мисля, че научаваме една малка част от реално случващото се. 

Това е. Особено, след като днес чета, че са наредили на 130 различни медии (радиа, сайтове, ТВ канали) да спрат да работят. 

Извинявай, но кого винаги съм защитавал??

А това за спрените над 130 радиа и медии е поредните приказки от хиляда и една нощ.... Ако се включат блогове на някои си,или лични странички в интернет, може и да са над 130, но медии и радиа казано само е просто измишльотина....

Положението там си е достатъчно сериозно, и без разни комплекси, или правещи измислени сензационни новини да го нагнетяват и преувеличават...Особено българските... 

преди 10 минути, simtech написа:

....

Не аз блъскам хора с камиони и изнасилвам ученички. Правят го бежанци, всичките от които МЮСЮЛМАНИ!

Мдам, казах аз че си и глух и сляп, че и явно с умствени недостатъци, ама кой да чуе...

Какви бежанци с камиони бе смешко, това си беше местен французин , с френски паспорт, от бивщите им колонии, а не от Сирия или Ирак, или Афганстан, или Либия бежанец.... А уж изнасилените в Гемания, май се оказа че изобщо пак не са бежанци, а местните им от гетата, и дори натюрлих немци сред тях....

Айде бягай да си пиеш хапчетата, недей се излага повече... 

П.С А това дали точно религията им ги кара да го правят, че да наблягаш на това че са мюсюлмани, пак си в грешка... Тези са пионки точно в разни атеистични ръце поклонници на мамона, или парата да го кажем .. И не на последно място, глупоста убива повече, отколкото религията.... особено глупака ползващ религия за причина ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре. Не ми се спори. 

Дано се оправят там нещата. 

Редактирано от ostavime (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Sinbad_ написа:

А това за спрените над 130 радиа и медии е поредните приказки от хиляда и една нощ.... Ако се включат блогове на някои си,или лични странички в интернет, може и да са над 130, но медии и радиа казано само е просто измишльотина....

Телевизия CNN Turk съобщи новината и публикува подробен списък на закритите медии.

Не разбирам турски, така че някой може да копне подробния списък. Поне това което казват, няма нищо общо с "приказки от хиляда и дна нощ, блогове или нещо такова :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ostavime написа:

Добре, както и да е. Не ми се спори. 

Дано се оправят там нещата. 

Те ще се оправят, по един или друг начин, държавността ще си остане силна.. А че разни цървули тука ще продъжават да злобеят си е повече от ясно, особено такива изкарващи ме ислямист и велик привърженик на Ердоган :)))) И призоваващи службите да ме арестували и вкарали в кауша, хахахахаха... Мдаам, смях в залата...

П.С А и да, извинявам се, глобален модер си, а не админ :)))

преди 6 минути, miro20 написа:

Телевизия CNN Turk съобщи новината и публикува подробен списък на закритите медии.

Не разбирам турски, така че някой може да копне подробния списък. Поне това което казват, няма нищо общо с "приказки от хиляда и дна нощ, блогове или нещо такова :)

Ти първо дай линка, пък после искай превод..... Но понеже знам че няма подобна новина, ( прегледах им сайта ), ми е пределно ясно че поста ти е жалък опит за намеса, съгласно спуснатите от козяк директиви за лошата Турция в момента :))))))

П.С М/у другото за CNN Turk се говореше че е точно една от тези които ще пострадат понеже е точно проФащска и прогюленска, ама като гледам си дехства и не е закрита, и точно тя уж съобщавала за тези 130 закрити медии и радиа, хахаха.. Това трябва да е някакъв страшен фарс и парадокс.. не мислиш ли 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Не че нещо,ама да не очакваш сега САЩ и НАТО да започнат офанзива ,на страната на "умерената опозиция",подобна на тази в Сирия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, NIKISHARK написа:

Не че нещо,ама да не очакваш сега САЩ и НАТО да започнат офанзива ,на страната на "умерената опозиция",подобна на тази в Сирия?

Те вече почнаха, и директивите до сорсоидните е спусната ;)

А империята отвърна на удара с удар, почвайки все по гласно да изразява за връзките на опита за преврат с краварските служби и интереси задокеански... Така че сагата ще продължи, въпроса е докъде ще стигне....И от цялата работа аз се радвам че Турция и Русия започнаха да затоплят с бърза скорост отношенията, точно съгласно заветите на Ататтюрк, кйто беше казал, Русия ни е вечен приятел, и ние никога няма да воюваме с нея повече...Както и аз съм казвал, един съюз м/у руси и турци, ще обърка всички планове  на запада в лицето на ЕС , и особено в лицето на ФАЩ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Запознат съм..от тук-от там..Исках да чуя мнението на Миро...и как точно ще оправдае поведението на USA....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 44 минути, Sinbad_ написа:

...Какви бежанци с камиони бе смешко, това си беше местен французин ...А уж изнасилените в Гемания, май се оказа че изобщо пак не са бежанци....
...П.С А това дали точно религията им ги кара да го правят, че да наблягаш на това че са мюсюлмани, пак си в грешка... Тези са пионки точно в разни атеистични ръце поклонници на мамона, или парата да го кажем .. И не на последно място, глупоста убива повече, отколкото религията.... особено глупака ползващ религия за причина...

Виновни са бежанците, които вкарват радикализъм. И ако в случая с камиона не беше бежанец, то отново беше ислямист. Изнасилвачите пък са бежанци. Ислямистите са виновни за подронване на светските устои на Европа.
Не ме интересуват теории за това кой на кого бил пионка. Аз съм атеист и не съм тръгнал с камиона или калашника. А от ИДИЛ мръсните долни ислямистчета изнасилват жени и убиват хора. И щом хора от Европа отиват там, явно ракът на исляма е докопал ръце до Европа. Трябват крайни и ясни мерки. Никакви повече права за исляма, никакви повече джамии, никакви повече религиозни училища. Или светски традиции, втълпявани от рано или екскурция до ИДИЛ - сам избирай.
Трябват спешни мерки срещу исляма в Европа. Ислямът е рак, назадничава, покварена и извратена религия. Успее ли ислямът да се наложи в Европа, идва краят на света и цивилизацията. Ислямът не иска напредък и наука, достатъчно му е да тъне в собствените си изпражнения и междуособици.

преди 26 минути, Sinbad_ написа:

...Русия ни е вечен приятел, и ние никога няма да воюваме с нея повече...Както и аз съм казвал, един съюз м/у руси и турци, ще обърка всички планове  на запада в лицето на ЕС , и особено в лицето на ФАЩ

Ти българин ли си или турчин? Ти български гражданин ли си или изменник? КЪФ СИ ТИ БЕ? Аз искам Русия да си пусне половината атомно въоръжение над турция. Колкото по-малко рязани пи*ки има, толкова по-малко проблеми и заплахи за светското ще има.
Русия била вечен приятел? Резаците не поробиха ли България и не избиха руснаци ли? Не извършиха геноцид ли?
ЕрДоган е шибан ислямист, който заслужава смъртна присъда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Специално за някои психясали вече на тема изслямизъм, и пенещи се от дори те не знаещи каква омраза ( някаква тотално първобитно атавистична на база обърканите им мозъци ) 

Ето за това Турция е и ще бъде велика, за разлика от други... ;) 

П.С.. Този клип може и да обясни на някои сорсоиди, че  любимите им гранатаджии на които служат ,не могат да си действат в Турция както си действат в близкия изток ..

П.П.С ако искат превод ще им го направя...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 минути, Sinbad_ написа:

Ето за това Турция е и ще бъде велика, за разлика от други... 
П.С.. Този клип може и да обясни на някои сорсоиди, че  любимите им гранатаджии на които служат ,не могат да си действат в Турция както си действат в близкия изток ..

Много се гордееш с това, че си ислямист? А Турция дето се опитва да действа в България и да прави автономия в Родопите, а?
Ти всъщност турчин ли си или българин, по дяволите? Не говориш за ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ, а за шибана турция?
Искаш ли да знаеш какво се доказа? Че в Турция светското беше надвито от ислямизма. Ще започне ориенталщина и жени с бурки. В момента в турция се извършват безчинства и срещу религиозни малцинства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, simtech написа:

....
Ти всъщност турчин ли си или българин, по дяволите? Не говориш за ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ, а за шибана турция?
....

Ама ти още и това ли не знаеш :)))))

Аз съм български турчин, тоест турчин роден в БГ..... България е моята родина, но Турция ми е  ana vatan .... Ако трябва да поясня тази дуалистина природа на примативит като теб, ще кажа просто така, да, аз съм роден в Бг, и обичам Бъгария, но също така, обичам и Турция, и ако трябва да правя избор м/у двете, то ще е нещо невъзможно за мен, но ако трябва да правя избор м/у такъв като теб, и който и да е непознат турчин, независимо откъде, Турция, БГ, други държави , то ще  избера тях... Ако обаче трябва да избирам м/у разумен българин и идиот турчин, то ще избера българина....

А м/у другото са ме питали навремето разни националистически настроени подобни на теб колеги, ако стане война М/у Турция и Бг, ти за кого ще си, отговарях им, първо това е малко вероятно, но ако агресора е Турция, аз ще си подам оставката, а ако е Бг пак ще си подам оставката и ще се боря на страната на Турция, Но амко е Бг срещу друга някоя страна то ще съм твърдо срещу другите за България, и те ще съжаляват че са се намесили с моята страна и нас в нея...... Та така драги ми смешко....

А тези които ме познаваха и знаеха кой и какво съм, никога не ми задаваха такива въпроси, на тях им беше ясно че в мен са и двете страни, и двата народа, и не бива да ме карат да правя този избор,защото е най трудния за мен изобщо....и защото обичам и двата народа ( с изкл'чение на идиотите , които за съжалени са повече май сред бегейците според моя житейски опит ) 

П.С По добре си сложи аватар на шут, по ще ти отива :)))))))))))))))))))))))))))))))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 минути, Sinbad_ написа:

...но ако агресора е Турция, аз ще си подам оставката, а ако е Бг пак ще си подам оставката и ще се боря на страната на Турция...

Няма дуалистична природа. Турция иска да анексира Родопите. Или си българин и ще си защитиш или си ислямист и предател. Избери си.
Явно си просто гадно предателче. Щом ако турция ни напада, ще подвиеш опашка. Но ако ние я нападнем, то ти ще ходиш да я защитаваш. Ти не си българин! Ти си двуличник с лоялност турция. Махай се!
ПРЕДАТЕЛ! ТИ  не си български турчин, о неразумни юроде! Ти си просто българин с турски етнически произход. Генетиката не те прави част от даден народ! Прави те личният ти избор и лоялност! Ти очевидно такава нямаш! АТОМНИ БОМБИ над Турция!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Sinbad_ написа:

Ти първо дай линка, пък после искай превод..... Но понеже знам че няма подобна новина, ( прегледах им сайта ), ми е пределно ясно че поста ти е жалък опит за намеса, съгласно спуснатите от козяк директиви за лошата Турция в момента :))))))

Успокой се драги. Гаменщината ти е напълно излишна.

Копирах изречението от "гласове" , което го има и на други места в нета, че СНН тюрк публикували този списък.

Няма как да знам дали го има или не, че да "изпълнявам  жалки опити за намеса и спуснати директиви" каквито и да са те. Не разбирам турски , затова  питам.

Така че престани с простотията си и обидите, особенно когато са напълно излишни, и можеш да отговориш с едно посто - да има го списъка , или - не няма списък.Точка.

преди 1 час, NIKISHARK написа:

Не знам. Нещата все още са в зародиш.

Но когато нещо мирише на диктатура, прилича на диктатура, има признаци на диктатура , то най вероятно това е диктатура :)

Ако това по някакъв начин пречи на свободата на медиите и хората , аз не одобрявам това. Предполагам и целия цивилизован свят.

Ти от кои си ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, simtech написа:

Няма дуалистична природа. Турция иска да анексира Родопите. Или си българин и ще си защитиш или си ислямист и предател. Избери си.
Явно си просто гадно предателче. Щом ако турция ни напада, ще подвиеш опашка. Но ако ние я нападнем, то ти ще ходиш да я защитаваш.
ПРЕДАТЕЛ! ТИ  не си български турчин, о неразумни юроде! Ти си просто българин с турски етнически произход. Генетиката не те прави част от даден народ! Прави те личният ти избор и лоялност! Ти очевидно такава нямаш! АТОМНИ БОМБИ над Турция!

Това възприятие, и разбиране е далече от умствените ти способности, така че не се пъни да разсъждаваш изобщо не само за моята особа, но и света и нейната политиката по добре ;)  Особено с мечтите за атомните бомби на руснаците срещу Турция :)))))))

П.С Ходи да хапнеш бургер по добре :)))) Препоръчвам двоен чийз бургер, с домашно направено кюфте, тука в Англия има на някои места такива, хубави са... Едни от малкото бургери които ми харесват, но се намират само по крайпътни барачки покрай пътища и отбивки за шофьори ;))))))) А не в големите вериги като Биг Мак и тем подобни  ( А макдоналдса е просто отврат, да те светна ;) ) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от maneken
      Здравейте, 
      следващата седмица трябва да отидем с половинката ми до Истанбул, ще сме там 3-4 дена и ме интересуват някокло неща. 
      Като за начало без да се размазваме от атракции и музей, да хапваме нормално и без пазаруване на дрехи, колко е обикновено бюджета на ден там в турски лири Нормален живот без разхищение!
      Ще пътуваме с автомобил и ме интересува за таксите по магистралата. Четох за техните стикери, но ми казват, че веднага след границата лъжели, че няма стикер за под 60 турски лири, а действителност имало за 35. Откъде купувате стикери и как става с две думи това приключение? ( Много от хората даже карали без такива стикери, защото бариерите били вдигнати или се вдигали някак си, но нещо не ми се рискува )
      Другото, което ме интересува, как седят нещата с храната. Не сме излишно претенциозни, хапваме всичко, а не само сьонга хахаха  Какви са цените ?
      Паркинги за няколко дена около Такзим ? Цена и местонахождение ? Смятаме да се движим с градския им транспорт.
      На границата какво е разрешено за внос към България ? Цигари няма да взимаме, но пък тютюн за наргиле бих се възползвам. Алкохол също не ни трябва! Подправки, чай, допускат ли се ? Локуми и такива неща ?

Ще отседнем в близост до парк Такзим. ( хотел Taksim Elite residence )
      С две думи каквото се сетите казвайте, ще съм Ви благодарен!

• от ostavime
      Браво на тия пичове бе, някакъв лъч надежда в опорочената Европа. Просто ми е писнало от всички бежанци, турци, цигани... толерантност към всякаква паплач и т.н. Не искам да съм краен, но просто не ме кефят. Гадни са ми, простичко е. 
      А сега гледам (защото не ми остава много време да следя постоянно), че са върнали обратно в Германия и друг министър, който е дошъл на протеста. Много добре, много им се кефя. 
      Лошото обаче е, че ясно се вижда каква турска и като цяло мюсюлманска маса хора има в ЕС. 
    • от keytalol
      Здравейте 1во да се извиня ако не е мястото на тази тема в този раздел нов съм в форума ако съм объркал ще я изтрия и ще напиша на ново само кажете каде та ето го въпроса ми от Турция Истанбул може ли с чиния и апарат да гледам български телевизии като БТВ , НОВА ТВ и т.н и ако може да споделите как става номераБлагодаря предварително!!
    • от Aliya
      На България й е отредено да се присъедини към шариатско-ционистката коалиция, оглавена от Запада начело със САЩ, Турция, Катар и Саудитска Арабия, като това става особено очевидно по времето на миналото правителство на Бойко Борисов и неговият външен министър Николай Младенов. Това включване в оста на Ислямския радикализъм + Ционизма означава чисто и просто елиминиране на бългapския православен етнос и неговата Православна Църква. Промъква се информация, че България е в основата на договор още отпреди 20 години (впрочем, в пълно съзвучие с прословутия план Ран – Ът) между Турция и Запада (САЩ), който бeшe фopcиpaн прeз поcлeдните 3 години и в кoйто ca зaлoжeни следните договорки:
      - Ако Турция помогне на американският план за превземане на нефтените полета в Близкия Изток и Северна Африка, прикрит зад името Арабска пролет, то за награда на Турция ще й бъде позволено да си върне старите, от времето на Османската империя вилаети на Балканския полуостров, в което число сме и ние, плюс малка част от нефтените богатства на „освободените“ страни от Арабската пролет (Сирия и Ирак).
      Бонусът-България Турция ще получи като компенсация за териториите й, които ще се влеят в Нов Кюрдистан, подчинен на западните кукловоди. Според горепосочения договор на българския етнически гражданин е отредено да е обслужващ персонал за евреите, които вече са изкупили почти една трета от Северна България, а и не само, водени от вероятността, заложена в плана на световните кукловоди, Израел да не оцелее като държава в морето от мюсюлмани и израелският народ да бъде принесен като изкупителна жертва от ционистките си управители за пореден път. Това ще бъде направено с цел да се мобилизира и мотивира целия Близкоизточен арабски свят във войната на световните кукловоди срещу Русия и Китай.

Съгласно този пъклен политически план Южна България ще се отдели по косовски сценарий и ще се влее в територията на Турция, а на циганския етнос е отредена ролята на охранители на евреиските господари срещу българите чрез разпалване на постоянна междуетническа и междурелигиозна вражда между българите християни, циганите и българите мюсюлмани.
      Сведенията за този пъклен българоубиващ задкулисен план съвпадат напълно с предсказаното от Слава Севрюкова за Югоизточна България, която щяла да премине според пророчицата в турска административна единица в рамките на ЕС: „Не мислете, че земята, по която стъпвате, ще е все българска. Някога значителен къс болезнено ще се изтръгне от живата й жилава плът. Югоизточната (част). Това ще са нелеки изпитания. Страната ни ще е пред опасност от загуба на държавността. Ударът обаче няма да се приеме толкова страдалчески от народа, защото границите между държавите в ония години ще са размити. Ще бъдат направени и опити части от североизточна България да отидат към Турция.... Предстои наша територия да бъде „предадена“ на Турция. Докато Европа слисана умува какво да предприеме за осиротялата ни държава, някои политици ще бъдат съдени за поредната, може би най-страшна национална катастрофа. Мнозина ще заплатят с лихви греховете си.“
      Още преди години съм чула да се говори за апетитите на Израел към обезлюдена Странджа. Ако добавим към това и засиленото присъствие на Израелски инвеститори у нас, както и гласуваното под давление от президента улесняване на получаване на български паспорт от инвеститори с минимални вложения у нас, както и даването на българска земя на Израелското правителство срещу "високи технологии", предложено пак от президента; то пъзелът се нарежда точно според предписанията на договора.
      Историческата памет на българина обаче не е къса – и в никакъв случай не бива да бъде, особено сега, когато страната ни е бедна и уязвима, начоколена от чуждоземски гарвани с империалистки апетити за хегемония в нашия стратегически значим регион. Странно се повтарят събития от близкото ни минало, когато неотдавна политиците ни родни изведнъж решиха, че мюсюлманите българи ни пречат и трябва да ги изнесем навън, като стока за продан! А днес чужди и родни тайни служби работят подмолно за ислямизирането на България чрез разпространяване на вносния ислямистки радикализъм и религиозния фанатизъм, насаждани у нас с пари от чужди фондации, регистрирани официално в Холандия. Като едновременно с това се разпалва местният фашистки национализъм чрез псевдонационалистически партии: едновременно с медийното насаждане на въображаема ислямистка принадлежност на българите мюсюлмани, изведнъж страната ни бе залята от фалшиви патриотични организации на политически „националисти“, за които и мюсюлманите българи, и ромите, и македонците се оказаха политически врагове.
      А на някои професори соросиади от Нов български университет бе поставен задачата да обособят българите – мохамедани в отделен помашки етнос, от тях изфабрикуван в псевдонаучните им доклади, заплатени с пари от западноевропейски фондации.

Българският народ винаги е бил миролюбив и толерантен народ, който е уважавал себе си и своето народно единство – независимо от религия или цвят на кожата. Религиозната толерантност на българина е пословична и исторически доказана – и нито една политическа заигравка на властимеющите, нито дори 500 години турско иго, можаха да я задушат и да предизвикат братоубийствени междуособици между българите. А един народ, който отказва да се разедини и да играе по свирката на световните задкулисни интереси и техния любим похват „Разделяй и владей“, е заплаха за която и да е световна хегемонистична сила. Особено, когато този народ обитава изключително важен от стратегическа гледна точка район в близост до световните петролни залежи на североизток и югоизток. И особено когато тези залежи са нарочени за завладяване чрез военни и революционни кървави действия, добре планирани и умело режисирани зад Океана. Една силна и обединена България пречи на хората с апетити за световно господство над хора и природни залежи. Те имат нужда от една бедна, докарана до просешка тояга България, с разпокъсано и взаимно мразещо се население, с разединени територии на малцинственото разделение, които всеки чужд военен ботуш да може лесно да прегази и анексира, в случай на военни действия срещу Сирия и Иран, за да превърне България в свой военен плацдарм за водене на войни срещу Русия, Европа, Близкия изток.

Играта на завладяване на България вече е във финална фаза - най-напред монополите, а после още "инвеститори" от планината Цион, най-вече „инвестиращи“ подземните ни богатства и водата, че и земята ни с апетити да превземат „срещу високо технологии“, накрая може и да ни анексират (исторически примерът е налице – Палестина); а за да не се опъваме много, междувременно помашки етнос ще ни измислят, и радикален ислям ще ни засадят, и антициганска и антимакедонска истерия ще ни раздухат, та накрая да си останем сами и мразени от всички малцинства. За всеки случай и децата ни ще национализират и глобализират чрез институционализиране още от люлката. Пенсионерите ни ще изтребят от глад.
      В България мирише – на политическа нечистоплътност!
    • от Aliya
      През последните 10 години престъпленията от сексуално естество в Турция са се увеличили с 400%. И не само там.

Изнасилванията са ново явление в тази масовост - скочили са с 400% в новото време на Турция, което ще рече, че не се дължат на традиционния от векове ислям. От друга страна изнасилванията изключително много зачестиха и дори бяха заповядвани с официални „разрешения“ на турските и Ал-каида "бунтовници", нахлули в Сирия, както и на тези, вилнеещи в Египет, особено по отношение на християнските жени. Това е проамериканската и продемократична вариация на заповядан и внесен от вън „радикален ислямизъм“ made in USA, който няма нищо общо с исляма въобще.

Подобни изнасилвания изключително много зачестиха и в Индия например, където разпространението на проамериканската култура на вулгарно насилие и то най-вече срещу жените, залива младото поколение чрез Холивудски филми, видео и електронни игри. Не случайно и САЩ са заляти от изключителна вълна на насилие - масови убийства, групови изнасилвания.

Някой умишлено си играе с подсъзнателните възприятия на децата ни - за справка посетето Големия мол на Цариградско шосе и се запознайте с върколаци с грозни муцуни в човешки ръст, сложени на самия вход за възпитание на крехките детски душици. За да забравят децата ни, че са хора с души и сърца, и да започнат да се идентифицират само с агресивни върколаци и холивудски герои - убийци!

А когато поотраснат, да започнат да се държат като такива... да се наложи да бъдат озаптявани със Специализирани детски съдилища, с промиващи мозъците им лекарства и разбира се, с подкожни електронни чипове за тяхното дистанционно контролиране от Вездесъщата глобална власт.
  • Дарение

• Добави ново...