Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

История на промените

Няма история на редакциите, която да бъде показана или този коментар е редактиран от модератор.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Tosho55
      https://plasico.bg/геймърски-монитор-aoc-24g2u-bk-238-ips-fhd-1920x1080-1-ms-144-hz-черен-106789.html Здравейте,мнение за този монитор заслужава ли си според вас? 144hz IPS 1ms поддържа фриисинк.
    • от Ivan Dumbaya
      Здравейте харесал съм си този монитор,който е ИПС 144 хз 24 инча AOC 24G2U само исках да ви попитам този сайт коректен ли е понеже дават монитора на необикновенно ниска цена спрямо пласико например(почти 100 лева) благодаря ви предварително https://techmag.bg/cart
    • от Ahmed Basha
      Здравейте искам да си купя монитор и съм се спрял между тези двата:Acer XF240H и BenQ Zowie xl2411p 
      Acer-a Има фриисинк,който ще ми бъде полезен с 1080-ката,но пък за сметка на това Зоуито е фликър-фрий,също така в Амазон има повече позитивни ревюта,та не мога да реша,ако може да ми помогнете с решението,ще съм много благодарен,благодаря предварително!  
    • от Angel Simeonov
      Здравейте,

Предусещайки риска да пропусна истерията около Черния Петък реших, че искам да си взема бюджетния монитор на мечтите ми от около 5 месеца.
      Принцесата се казва Acer Nitro VG240YPbiip, 23.8". Ситото ми беше нагласено главно спрямо следните характеристики:
      IPS матрица; 144Hz честота на опресняване; 1ms време за реакция; 24" Едва ли е вече тайна, че ще играя на него.
      Проблемът е там, че около две секунди след като взех решението се случи неизбежното и започнаха да ме ядат съмненията, че правя правилното нещо, съпътствани от крехките ми, опорочени детски спомени и чувството за срам, което ме обхваща когато пътувам за две спирки без билет в автобуса.
      Заради това реших да постъпя умно и културно и пих две ракии. След това седнах да Ви питам за Вашите съвети и опит - виждали ли сте такъв монитор, имате ли, имате ли по-добър, как мислите че би се представил срещу insert_monitor_name_here и така нататък. Опорна точка на дискусията е цената от 370 лева, за която го намерих. Мога да се самомотивирам и да бръкна най-много със 100 лева по-дълбоко ако предложението Ви е наистина сексапилно и осъзная колко съм бил заслепен.
      Знам, че 27-инчов модел може и да е по-добре, но бюрото ми не е много голямо и след покупката си ще имам два монитора. Въпреки това, последното от по-горния абзац важи - ако предложението Ви наистина си струва, бих дал около 600 лева за 27-инчова версия. Ще продам пералнята на съседите, те от 4 години са я изнесли и седи до входната им врата.

Благодаря Ви за отделеното време, внимание и поучение. Хубави празници, Весела Коледа, Весела Лечева и да сте живи и здрави.
      Ангел

• от Tosho55
      Здравейте,пиша понеже ми трябва препоръка за монитор,изискванията ми са следните да е около 24 инча,да има от 1 до 3 мс response time и по-възможност да е ИПС или ВА и да няма backlight bleed в смисъл на тъмни картинки да няма бяло осветяване,благодаря предварително!  Диапазона на цената е до 350 лева горе долу
  • Дарение

• Добави ново...