Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

някои да има идея защо свети клавиш F8 на лаптопа и немога да го изгася.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ПЕШО П написа:

някои да има идея защо свети клавиш F8 на лаптопа и немога да го изгася.

Може ли една снимка да видим точно какво се вижда?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Fn+F8 включва и изключва микрофона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кристалната ми топка разправя, че това е някакъв лапткоп ама нещо се пъне и не ми казва какъв точно е модела. Явно топката на ined е по модерна щом даже му казва и за какво е диода на тая бамна въпреки че не се сещам да съм мяркал клавиш за включване и изключване на микрофон се си мисля че може би става дума за WiFi или пък за тъчпада или нумлок ....... 

Та докато не дадете малко повече инфо ей така ще си стреляме в тъмното.

И не е ясно дали можое да се загаси тоя диод или само си сменя цвета ....„

И що искате да е загасен аджеба, за да свети вероятно има защо! 

Редактирано от pconline (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

модела е HP ProBook 455 G1 .Wifi то е отделно нещо се прецака и не иска да зареди унд -са като пусна диагностика;да мисли„ започва яко  да грее а е пачистен какато трябва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, ПЕШО П написа:

започва яко  да грее а е пачистен какато трябва

А вентилатора духа ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все още не успявам да хвана врузката между това, че РС-то ви отказва да се стартира и желанието да накарате един диод да спре да свети. Управлението на вупросния диод най вероятно се осъщества от някое приложение под Windows, та докато не ви тръгне ОС не виждам особен смисул от борба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7/19/2016 в 13:36, pconline написа:

Все още не успявам да хвана врузката между това, че РС-то ви отказва да се стартира и желанието да накарате един диод да спре да свети. Управлението на вупросния диод най вероятно се осъщества от някое приложение под Windows, та докато не ви тръгне ОС не виждам особен смисул от борба.

Тук си противоречиш, нали се управлява от програма в Windows, защо ще е активирано без него ?

на 7/18/2016 в 20:04, ined написа:

Fn+F8 включва и изключва микрофона

Само дето в случея влкючва и изключва WiFi-a.

Ето няколко възможни варианта да се оправи - http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows8_1-hardware/f8-button-stucked-orange/b1ee2a74-6163-4262-a915-74fb693e435c?auth=1

На кратко - збозил си си WIndows-a. Или преинсталирай, или направи repare с инсталационен диск/флашка на същата весия Windows, която ползваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. Теми публикувани в грешен раздел се изтриват или местят без предупреждение.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.