Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте!

Някой знае ли какво става със сайта, защото са изтрили всичко? (z*munda.n*t)

Редактирано от svetoslav81 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, Филипов написа:

Я пак? Като са те изтрили и ти ли си изчезнал ?

Не, не. В смисъл няма ги нещата. Нито в каталози, нито никъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен си работи повече от перфектно. Какво точно не работи???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Я да видим. Сега току що направих снимка на раздел "Наука" ако е спирала замунда, то е било за кратко време. 15-20 минути. Ето, в момента е направена снимката а и долу вдясно се вижда времето и датата

Снимка002.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е спирала за кратко, защото сега и при мен е добре. Преди където да цъкнех изписваше "няма резултати". Седяха само 10-те най-сваляни торента. Все пак благодаря на отзовалите се. Темата може да се заключи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, svetoslav81 написа:

Най-вероятно е спирала за кратко, защото сега и при мен е добре. Преди където да цъкнех изписваше "няма резултати". Седяха само 10-те най-сваляни торента. Все пак благодаря на отзовалите се. Темата може да се заключи.

Пак някой се опитва да гътне сървъра. Дава да се изчака 5 минути и да се пробва пак. Всичко е наред, така че се успокой!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Пак някой се опитва да гътне сървъра. Дава да се изчака 5 минути и да се пробва пак. Всичко е наред, така че се успокой!!!

Аз не се бях притеснил, просто си търся документално филмче (от следващата ми тема) и влизам, гледам, рефрешвам и така си стоеше. В момента и торентите, последно дръпн. са объркани.

Редактирано от svetoslav81 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, svetoslav81 написа:

Аз не се бях притеснил, просто си търся документално филмче (от следващата ми тема) и влизам, гледам, рефрешвам и така си стоеше.

Нормално! При мен това се случва вече от времето откакто замунда се разцепи на две. Отвреме на време винаги има проблеми, но аз съм свикнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдаа - работи. :yanim: Когато беше пусната темата - не щеше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига с глупости от сорта на "*** се разцепи на две". Един поддържа едно, други поддържат друго, вървят на различни темпове и така. Хората си поддържат сайтовете, участват си в няколко такива тракери, като не намират нещо в един, търсят в друг и така. Винаги се случва подобно нещо с такива сайтове... Всеки може да създаде "имитация" като реално това си е съвсем различен сайт, предполагам с различно съдържание, екип и участници. Просто сайтовете имат общи черти. Няма голям торент тракер, при който подобно нещо да не се е случило, или да не предстои да се случи. Всеки, по всяко време, може да направи сайт с името на замунда, като никой няма да го спре, освен държавните служби, ако е на същата тематика и има същото съдържание. Това ще си бъдат различни сайтове. В случая не става дума за търговски обекти, компании и корпорации, за да има кражба. Единствено личните данни на потребителите са "откраднати" и доста свободно достъпни, в някои случаи, но всеки, с регистрацията си, се е съгласил, че никой не носи отговорност за личните му данни и да си има предвид, когато такова нещо се случи. Както и за всяко нещо в интернет, важи това... Неписани закони!

Редактирано от Blue Ray (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, jhoro написа:

Мдаа - работи. :yanim: Когато беше пусната темата - не щеше.

Ако беше влязъл доста по-рано в сайта, дори когато го бяха оправили, най-малкото щеше да видиш, че последно сваляните торенти бяха объркани с някакви, които са с по 0 сийдъра и 0 лийчъра, а не сега да подтикваш към фалшива тема. Ако това ми беше целта, нямаше да поискам заключване на темата и щях да си държа на проблема, но аз не съм такъв човек (просто за мен няма смисъл).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Blue Ray написа:

Стига с глупости от сорта на "*** се разцепи на две". Един поддържа едно, други поддържат друго, вървят на различни темпове и така. Хората си поддържат сайтовете, участват си в няколко такива тракери, като не намират нещо в един, търсят в друг и така. Винаги се случва подобно нещо с такива сайтове... Всеки може да създаде "имитация" като реално това си е съвсем различен сайт, предполагам с различно съдържание, екип и участници. Просто сайтовете имат общи черти. Няма голям торент тракер, при който подобно нещо да не се е случило, или да не предстои да се случи. Всеки, по всяко време, може да направи сайт с името на замунда, като никой няма да го спре, освен държавните служби, ако е на същата тематика и има същото съдържание. Това ще си бъдат различни сайтове. В случая не става дума за търговски обекти, компании и корпорации, за да има кражба. Единствено личните данни на потребителите са "откраднати" и доста свободно достъпни, в някои случаи, но всеки, с регистрацията си, се е съгласил, че никой не носи отговорност за личните му данни и да си има предвид, когато такова нещо се случи. Както и за всяко нещо в интернет, важи това... Неписани закони!

Ето тук бъркаш , много неща се изписаха за какво точно се случи и всички твърдят че един боклук от екипа открадна бекъп файловете защото имаха разногласия в екипа заради рекламите  и този който ги открадна си остана с Net ,останалите се прехвърлиха към .org

Редактирано от Azhen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха, това го знам, и? Станаха два различни сайта, като голяма част от съдържанието го има и при двата и доста общи неща имат... Освен чисто за потребителите, никой друг няма проблем, тъй като нищо от тези сайтове не е защитено с авторско право, освен качваните торенти и е нарушено там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, Blue Ray написа:

Аха, това го знам, и? Станаха два различни сайта, като голяма част от съдържанието го има и при двата и доста общи неща имат... Освен чисто за потребителите, никой друг няма проблем, тъй като нищо от тези сайтове не е защитено с авторско право, освен качваните торенти и е нарушено там.

Не е напълно така , в .org си има файлове които са ЗАЩИТЕНИ и не разрешават да се качват , в .net не знам.Другото е че качеството на торентите в .net e под всякаква критика , не се проверяват има много фалшиви торенти , не тегля от там откакто се разделиха на 2 , но много други познати продължават да го теглят и все ми се оплакват , това не работи , това не е става , става въпрос за игри предимно , единственото хубаво там поне според мен е че сериалите и филмите ги качват по-бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да де, но в крайна сметка това са два различни и отделни сайта, като се поддържат от различни лица. Такова нещо като "кражба" тук няма. През цялото си съществуване, двата сайта предлагат платено съдържание, безплатно, като нарушават абсолютно всички закони и условия, за интелектуалната собственост и авторското право. Такива нарушения правим и самите ние, като теглим и качваме такова съдържание, на практика така и ние сме не по-малко нарушители. Това си остава така, независимо какво се пише и говори. Колкото до двата сайта, представете си, че са с различни имена, както и не знаете историята с "кражбата"... Какво щяхте да си помислите? Единия екип копира другия в работата на сайта, или двата се стараят да изглеждат много еднакво... Има доста общи черти и съдържание, както и потребители, но това няма как да се избегне. В крайна сметка обаче, това са два различни сайта, със съвсем различни екип и ръководство. Дори даже единия от доста  време си е със сменено име. Но в крайна сметка, това не са защитени с авторски права материали, освен торентите, като те самите нарушават всички такива постановени права... Дори и умишлено да не се качват определени торенти, почти всичко там е незаконно, пиратско съдържание... Та мисълта ми е, че тук термини като "кражба" и "копиране" не съществуват! Ей сега мога да направя още една замунда, пък да ще някой да ме обвини в кражба или копиране...

Редактирано от Blue Ray (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам какво е станало но рядко вече влизам в маймунда взеха адски тъпи филми да качват по тв дават по класни и с бг превод и много намаляха сеедърите по 30 40 на нов торент което не е нормално май доста хора се отказаха от маймунда и се прехвърлиха в чужди тракери с по качествено съдържание .

преди 2 часа, Blue Ray написа:

Да де, но в крайна сметка това са два различни и отделни сайта, като се поддържат от различни лица. Такова нещо като "кражба" тук няма. През цялото си съществуване, двата сайта предлагат платено съдържание, безплатно, като нарушават абсолютно всички закони и условия, за интелектуалната собственост и авторското право. Такива нарушения правим и самите ние, като теглим и качваме такова съдържание, на практика така и ние сме не по-малко нарушители. Това си остава така, независимо какво се пише и говори. Колкото до двата сайта, представете си, че са с различни имена, както и не знаете историята с "кражбата"... Какво щяхте да си помислите? Единия екип копира другия в работата на сайта, или двата се стараят да изглеждат много еднакво... Има доста общи черти и съдържание, както и потребители, но това няма как да се избегне. В крайна сметка обаче, това са два различни сайта, със съвсем различни екип и ръководство. Дори даже единия от доста  време си е със сменено име. Но в крайна сметка, това не са защитени с авторски права материали, освен торентите, като те самите нарушават всички такива постановени права... Дори и умишлено да не се качват определени торенти, почти всичко там е незаконно, пиратско съдържание... Та мисълта ми е, че тук термини като "кражба" и "копиране" не съществуват! Ей сега мога да направя още една замунда, пък да ще някой да ме обвини в кражба или копиране...

това само в бг може да стане я си помисли защо пък да не стане с големи тракери като Iptoretns . scenceaccess , waffles / а кажи /

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, svetoslav81 написа:

Ако ...

Не знам къдете сърби или боли - ама не ме и интересува. Когато пусна темата, опитах да отворя сайта - не можах. Два часа по-късно пак опитах, успях и констатирах - пуснах моя пост.

Тези тракери в момента изобщо не ме интересуват - макар да имам регистрации в почти всички големи български и европейски такива. Много е просто:

• софтуер, безплатен си тегля директно от официалните сървъри (за Линукс);
  • филми - има достатъчно сайтове за гледане онлайн;
  • игри - даже не знам, как се ползват;

А btw - във въпросния сайт влизам по заобиколен начин, щото тук е блокиран директния път.
Пак сме по-добре от Германия - там сваляш ... и торента, и полицията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като съм писал 14 минути след започването на темата всичко работеше.

Колкото до другите неща - писано е многократно. Един, който имаше достъп до регистрациония E-mail открадна домейна и прехвърли сайта на нов сървър. А "зелката" остана на същия. С актуална база от хостинга.  Навсякъде масово се качват еднакви неща - дори и хешът съвпада съвсем целенасочено. Така че сваляте от всички пиъри, където го има съдържанието, не само от конкретния сайт. При условие, че в торент клиента ви е включено DHT / PEX.

Повечето свалят магнитно и тракерът не ги отчита и само си мислиш че ги няма.  Дори и нерядко при 0 може да се свали. Повечето световни тракери махнаха статистиките и торентите не се правят <Private>  - т.е. могат да се свалят магнитно и без тракер.

Колкото до авторските права, при нашите тракери те се уважават - има доста изтрити торенти след оплакване. И уговорка да не се качват торенти по време на киноразпространението. То качествени копия идват и след това - след излизане на Retail носител - BR / DVD. Преди това предимно "екранки" за нетърпеливите.

Рутракера преди да ги блокират за руско също уважаваха "правообладателите". Дори и по-големите си имаха специални CHA. - акаунти да махат директно. Но така и иначе се публикува хеш сумата - пак може да се сваля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.07.2016 г. в 7:16, Blue Ray написа:

Това си го казаха администраторите на Замунда. Дали са глупости това си зависи само от тях. Знам само, че в момента има 2 сайта. *** и ***.se. Във втората даже не съм се регистрирал. Учтиво ми изпратиха писмо, че имам създаден акаунт и голям рейтинг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 12 минути, svetoslav81 написа:

Ето ти нова снимка, че РАБОТИ. Какво толкова е станало не можем да те разберем. На всеки сайт и тракер може да се случи!

Снимка001.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, * СТЕФАН * написа:

Ето ти нова снимка, че РАБОТИ. Какво толкова е станало не можем да те разберем. На всеки сайт и тракер може да се случи!

Снимка001.jpg

Кака Дора :3 ,

Учуден съм че все още има хора които позволяват да им досаждат реклами.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 16 минути, Azhen написа:

Кака Дора :3 ,

Учуден съм че все още има хора които позволяват да им досаждат реклами.

На мен не ми пречат рекламите. Не се учудвайте друг път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...