Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за ESET NOD32/Smart Security - част 3

Препоръчан отговор

Деинсталирай, и пробвай отново. Може, да се е омазало нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Пробвай с ремонт - при стартиране на деинсталатора (Добавяне/премахване на програми) може да се избере.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от 3 дена вече се опитвам да изтрия тази програма, но поради незнайни причини нищо не се получава. Първо "изтрих" програмата с Revo Uninstaller Pro, но за последните файлове останали след сканирането ми програмата ми съобщи, че ще се изтрият след рестартирване на компютъра. Така и не стана. Антивирусната ми тотално се скапа и не работят никакви щитове, но продължава да се води като процес и да стои отдоло в лентата за задачите като малка иконка. Дърпа ресурси, а не прави нищо. Пробвах и с някакъв ESET Uninstaller, който намерих след известно време ровене в интернет, но уви нищо не помогна. Откри ми продуктите, които бяха инсталирани, но ми даде грешка и трябваше да го затворя няколко пъти подред.

Извинявам се ако темата не е в правилния раздел и моля да бъде преместена. Не можах да намеря по-удачно място, но мисля че може да третираме програмата като някакъв вирус. Не прави нищо, а дърпа системни ресурси.

Благодаря предварително на всеки отзовал се!

Редактирано от ExterminatorTM (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от 3 дена вече се опитвам да изтрия тази програма, но поради незнайни причини нищо не се получава. Първо "изтрих" програмата с Revo Uninstaller Pro, но за последните файлове останали след сканирането ми програмата ми съобщи, че ще се изтрият след рестартирване на компютъра. Така и не стана. Антивирусната ми тотално се скапа и не работят никакви щитове, но продължава да се води като процес и да стои отдоло в лентата за задачите като малка иконка. Дърпа ресурси, а не прави нищо. Пробвах и с някакъв ESET Uninstaller, който намерих след известно време ровене в интернет, но уви нищо не помогна. Откри ми продуктите, които бяха инсталирани, но ми даде грешка и трябваше да го затворя няколко пъти подред.

Извинявам се ако темата не е в правилния раздел и моля да бъде преместена. Не можах да намеря по-удачно място, но мисля че може да третираме програмата като някакъв вирус. Не прави нищо, а дърпа системни ресурси.

И за почти 300 поста не прочетохте ли правилата на форума? Темата НЕ Е за този раздел. Освен това има специална тема за продукта. И вашата се добавя към нея!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.kaldata.com/forums/topic/105380-всичко-за-eset-nod32smart-security-част-2/?p=1855731

Редактирано от NIKISHARK (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свали това. Стартирай компютъра в safe mode, и стартирай файла. Следваш инструкциите, и ще премахнеш НОД32.

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свали това. Стартирай компютъра в safe mode, и стартирай файла. Следваш инструкциите, и ще премахнеш НОД32.

Точно с това пробах, но не и в Safe mode. Как да го пусна ?

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно с това пробах, но не и в Safe mode. Как да го пусна ?

http://windows.microsoft.com/bg-bg/windows/start-computer-safe-mode#start-computer-safe-mode=windows-7Или провери из нета, за твоя модел компютър. Или спри самозащитата на антивирусната, после HIPS и защитата в реално време. След това, натискаш бутона Уиндоус+R, и пишеш msconfig. От втория прозорец, избираш safe mode /или беше safe boot/, и рестартираш. След това, пак по същия начин, но махаш отметката. За да ти се зареди нормално Уиндоуса.

http://kb.eset.com/esetkb/index?page=content&id=SOLN2289

Редактирано от ghostBG86 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От времето на версия 2.51-2.7  не съм слагал версия на ESET NOD32 за повече от седмица....имам неприятни спомени от тази антивирусна.Последната версия(8.0.304.1 Final) обаче много приятно ме изненада,и понеже моя интернет доставчик ми предлага безплатно ползване,ще я задържа още известно време в комбинация с Комодо.Знам че не е препоръчително да имам два антивируса,затова държа Комодовския изключен...Не забелязвам забавяне на системата или проблем със сърфирането...а детекцията и блокирането на зловредни адреси ме изненада най-много....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От времето на версия 2.51-2.7  не съм слагал версия на ESET NOD32 за повече от седмица....имам неприятни спомени от тази антивирусна.Последната версия(8.0.304.1 Final) обаче много приятно ме изненада,и понеже моя интернет доставчик ми предлага безплатно ползване,ще я задържа още известно време в комбинация с Комодо.Знам че не е препоръчително да имам два антивируса,затова държа Комодовския изключен...Не забелязвам забавяне на системата или проблем със сърфирането...а детекцията и блокирането на зловредни адреси ме изненада най-много....

Няма никакво забавяне, така си е. С тази антивирусна, компютъра ми зарежда за секунди. Май, успяха да създадът успешна версия. Много ми харесва опцията, да проверяваш файл с ESET Life Gride.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото официалния представител за Русия

http://www.esetnod32.ru/buy/actions/home/novogodnie-skidki/?utm_source=eset&utm_medium=banner&utm_content=from&utm_campaign=eset_main_newyear

предлагат промоционално (до 15 януари)Eset Smart Security с 2-годишен лиценз за 2155 рубли,което е около 62 лева...за сравнение при нас цената 107лв за година...

.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото официалния представител за Русия

http://www.esetnod32.ru/buy/actions/home/novogodnie-skidki/?utm_source=eset&utm_medium=banner&utm_content=from&utm_campaign=eset_main_newyear

предлагат промоционално (до 15 януари)Eset Smart Security с 2-годишен лиценз за 2155 рубли,което е около 62 лева...за сравнение при нас цената 107лв за година...

.

http://laptop.bg/antivirus_software-eset-eset_smart_security_8

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да. Ама не всички, сме на Виваком. :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цените на официалния представител за Бг.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цените на официалния представител за Бг.

Цените на официалния представител ги знаем. Но, можеш да си намериш, много по-евтино.

http://laptop.bg/antivirus_softwareНОД32 за 29 лв. Смарт секюрити, за 59 лв. Аз едно време от Мултирама, си купувах за 29 лв антивирусната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да да. Конкретно за laptop.bg, цената е такава, ако закупиш лаптоп от тях. Но, това не пречи. Купувал съм, и всичко си е наред. Едно време, в Мултирама, пак бяха OEM версия. А ако не искаш, можеш да плащаш със SMS, по 4,8 на месец. Но е само за Антивируса.

Ето в Деком, Или при покупка на лаптоп/компютър, или при сервизна услуга. http://www.dekom.bg/?page=product_details&structure=Products&instanceID=12686&FCID=FC2eb215ef43aaa759a1f44eddafa4bc6c

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,надявам се на вашето компетентно мнение при избора на следните настройки за Есет:

-В този случай са включени всички оции за сканиране

7824450A.png

-В този е Изключена опцията за потенциално опасни приложения;

7824461h.png

-В този съм изключил всички:

7824474U.png

- А при тази настройка съм оставил само потенциално опасните

7824479r.png

Въпросът ми е :

-При положение че,имам Комодо като HIPS и Пясъчник,коя е най-удачната настройка?

и още един:-Има ли опция Есет за добавяне на стартирани процеси като изключение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом си с Комодо, и ползваш пясъчника, не виждам смисъл, да включваш въпросните опции на Есет. Ама не знам, дали не трябва да спреш HIPS на Есет. Да не стане мазало после. По другият въпрос, мисля че трябва да избереш обучаващ режим на HIPS. И в настройки на правилата, можеш да избираш много неща. Ама два HIPS-а, ми се виждат много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване