Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, трябва ми помощ за осъществяване на надстройка със захранване и видео карта на следната конфигурация:

DELL OptiPlex 990 MiniTower, Intel Core i5 2500 3300Mhz 6MB, 8192MB DDR3, 320 GB

Желанието ми е компютъра да се използва за гейминг. Старото захранване е 260 вата, PCI E слота е с 68 вата. Теоретично може да се сложи и някоя 750ца на нвидия, без изискване на допълнителен 6 пинов конектор, но не знам колко надеждно и удачно би било? Към момента, според мен изглежда реалистично  да сложа nVidia 750/950 с подходящо горно захранване. Бюджетът е мах 400 лв.  Моля за вашите конкретни предложения. Ако се налага да се ходи в конкретен магазин лично - от Бургас съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде поне препоръка за читаво захранване за 50 - 70 лв, че не ги разбирам и ще се набутам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиша за да дам отговор и се надявам и други хора да се включат. EVGA Захранване 430W Active PFC, 100-W1-0430-KR 85лв

И едно по-евтино избрано от сайта на никем, но не знам нищо за тази марка, явно имат претенции но дали с това, как е изпълнено захранването, ги покриват на практика не знам. Ако някой знае да пише.

RAIDMAX-XT-500W-RX-500XT 62лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Избрани продукти:

Име на продукта Бр. Ед. цена Общо
PALIT GTX950 STORMX 2G GD5 1 340.39 лв. 340.39 лв.
Zalman 400W ZM400-LE 1 61.80 лв. 61.80 лв.
Междинна стойност: 402.20 лв. с ДДС, натрупани отстъпки: 6.81 лв.
Обща стойност: 395.39 лв. с ДДС

Щом е за горен монтаж значи кутията е права. Това е примерно предложение което е съвместимо и ново и което също ще ти върши добра работа! Но след малко може и да се включи още някой и да предложи различен от този вариант.

Примерно не е лошо да се потърси нещо и втора ръка! Например видео карта, пък захранването нека си е ново. След малко може да видиш сбор от по скъпо захранване и видео втора ръка, което също е добър вариант!

Редактирано от goodly (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за препоръките, за захранването горе-долу се ориентирах. Някакви предложения за видеокарта (може и втора употреба)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, adasha написа:

Благодаря за препоръките, за захранването горе-долу се ориентирах. Някакви предложения за видеокарта (може и втора употреба)?

Чакаш за rx 460/470 !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той хубаво ще чака, ама дали ще може да отдели 400/50лв за видео карта ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...