Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Добър ден ;) ето и проблема ми накратко : днес когато пуснах компа да стартира както обикновенно тръгна да си зарежда там стигна до екрана дето зарежда windows и след това черен екран :ohmy: изчаках няколко минути но нищо не стана изключих го директно от копчето пуснах го отново и ми излезе оня прозорец с надписи Start Windows in Safe Mode Start Windows in Save Mode With Network Start Normally ... цъкнах на Start Normally и всичко си зареди без проблем ;) Проверих дисковете дали имат нужда от дефрагментиране случайно,защото отдавна не бях правил това но на всички 3 диска резултата беше :Този диск няма нужда от дефрагментиране след това цъкнах на почистване на диск премахнах всички точки на възстановяване после реснах компа и отново си зареди нормално :) Въпроса ми е ? Коя може да е причината за този черен екран след зареждането на Windows ? Windows-a e XP ;) Някой ако знае нещо по въпроса да драсне коментарче :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално. Понякога Windows прави тези проблеми. И не е само Windows XP. Инсталирай си програмата HD Tunes и виж дали дисковете са ок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега изтегли HD TUNE и тествай харда за грешки ако са повече от 2 то скоро харда ще умре .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Нормално. Понякога Windows прави тези проблеми. И не е само Windows XP. Инсталирай си програмата HD Tunes и виж дали дисковете са ок.

За изтеглянето лесна работа ама проблема е,че никога не съм работил с такава програма може да ми е малко сложно на какъв принцип работи програмата какъв надпис трябва да търся Scan или Test или нещо подобно ? (съжалявам за глупавите въпроси но както казах за сефте ми е да работя с такава програма)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, xXx*Triple*xXx написа:

За изтеглянето лесна работа ама проблема е,че никога не съм работил с такава програма може да ми е малко сложно на какъв принцип работи програмата какъв надпис трябва да търся Scan или Test или нещо подобно ? (съжалявам за глупавите въпроси но както казах за сефте ми е да работя с такава програма)

Програмата е елементарна. Просто като я инсталираш веднага ще се ориентираш. Няма нищо сложно в нея 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, adersa написа:

Сега изтегли HD TUNE и тествай харда за грешки ако са повече от 2 то скоро харда ще умре .

Последните 3 думи не ме успокоиха кой знай колко много ама ще видя тази програма кво мога да направя ;)

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Програмата е елементарна. Просто като я инсталираш веднага ще се ориентираш. Няма нищо сложно в нея 

А вградената опция в Windows върши ли работа ?

без име.bmp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 5 минути, xXx*Triple*xXx написа:

Последните 3 думи не ме успокоиха кой знай колко много ама ще видя тази програма кво мога да направя ;)

А вградената опция в Windows върши ли работа ?

без име.bmp

Не знам. Аз нея не я използвам.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 10 минути, Емил Костов написа:

Емо - елементарна, елементарна - ако юзъра е по-елементарен, става кофти. Това е игра на думи - нищо лично.

преди 12 минути, xXx*Triple*xXx написа:

Изтегляш, инсталираш, стартираш. Когато се отвори прозорчето (на програмата) ще видиш нещо такова

screenshot.png   -  тук при натискане на "Start" ти диагностира работата.

Кликваш на таб-а "Error Scan" [ и "Start" - да не забравиш ]

scan1.gif

Сега сканира диска за грешки и ги маркира в червено.

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е елементарна е и клиентски ориентирана. Какво сложно има в нея?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, Емил Костов написа:

Е елементарна е и клиентски ориентирана. Какво сложно има в нея?

Забелязвам нещо странно в горния ъгъл под надписите File и Help ... трябва да се избере модела на харддиска ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, xXx*Triple*xXx написа:

Забелязвам нещо странно в горния ъгъл под надписите File и Help ... трябва да се избере модела на харддиска ? 

Гледай температурите и Status Health.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Minecraft TV Bulgaria
      Здравейте, при отваряне на Windows Defender излиза следното съобщение:  

• от Maluk toshko
      Добър ден! Разполагам с 2 лаптопа, единият е с windows 10, него си го ползвам всеки ден и един с windows 7. Как да ги свържа така, че картината от 10ката да се показва на 7мицата, а аз да си цъкам на 10ката..... Благодаря ви предварително!
    • от Йоан Симеонов
      Здравейте ,имам следния проблем с въздуха от началото на март 2020г. Като искам да си поема дълбоко въздух все едно има клапа, която много рядко се отваря и мога да си поема пълноценно ,все едно целия ми въздух го усещам под гърлото и неможе да влезе пълноценно ,много е кофти почвам да го мисля и се панирам доста ,правих си изследвания кръв,урина ,ходих на уши нос гърло да ми видят гърлото ,счетовидната жлеза си изследвах при белите дробове отделно всичко си изследвах и всичко ми е добре .. чух за една инжекция която е мускулна Флорестан за алергия биха ми я мускулно и точно за 2 дена се оправих ,и после пак ... много е гадно дайте съвет на някой случвало ли му се е нещо такова .. пробвах с валеряни да не е на нервна почва и не е .. на 21 години момче съм .. Прочети още на: Форум | ДРУГИ заболявания | Puls.bg - https://www.puls.bg/forum/50/topic/add
    • от Албена Ангелова Тодорова
      Здравейте! Трябва ми спешен съвет и се надявам да ми помогнете. Не става въпрос за мен, а за моя брат. След предупреждение са вдигнали колата му, която стои паркирана от 3 години пред  дома му, но не я кара. Трябавало е да плати около 200 лв, за да си я вземе от някакъв паркинк извън София и тъкмо да го направи, днес са му казали, че вече е отишла за скраб. Колата дори не е с махнати регистрационни номера. Не разбирам нищо от това, но все ми су струва, че това не е редно и искам да му помогна. 
    • от Vasil Donchev
      Здравейте при пускане компютъра изписва "preparing automatic repair" след това diagnostic your pc и после repairing disk errors!!! Изчаквам го и след като го изчакам ми дава да избера дали да изключа компютъра или други опции..  Ако може да ми помогнете... 
      Има и още един проблем като тръгвам да преинсталирам уиндолса не ми искарва мишката!?! 
  • Дарение

• Добави ново...