Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Привет.

Имам нужда от пълноценна версия на Adobe LiveCycle Designer. Може Trial. Просто трябва да редактирам един pdf за който излиза съобщение, че може да бъде редактиран само с тази програма. Ако някой реши да помогне - нека бъде само с работещ линк, защото аз не намерих такъв. За информация: става въпрос за формуляр А4 от ТУК .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, * СТЕФАН * написа:

За това ли става въпрос? Ето линк: http://adobe-livecycle-designer-es4.software.informer.com/11.0/

Благодаря, но линкът води до пазаруване, а не до сваляне.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, 2249 написа:

Привет.

Имам нужда от пълноценна версия на Adobe LiveCycle Designer. Може Trial. Просто трябва да редактирам един pdf за който излиза съобщение, че може да бъде редактиран само с тази програма. Ако някой реши да помогне - нека бъде само с работещ линк, защото аз не намерих такъв. За информация: става въпрос за формуляр А4 от ТУК .

Това се попълва без проблем на Adobe Acrobat Reader X. Който е безплатен!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С попълването няма проблем. Аз искам да го редактирам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, 2249 написа:

С попълването няма проблем. Аз искам да го редактирам.

Не разбрах смисъла в редактирането. Този документ е даден като готова форма. И съм сигурен че пълната версия на Адоб Акробат ще го редактира без проблем

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разполагам с Adobe Acrobat XI Pro. При опит за редакция на бланката вади съобщение, че може да бъде редактирано само с LiveCycle. Аз искам да редактирам някои клетки, защото са ги направили с голям шрифт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, 2249 написа:

Разполагам с Adobe Acrobat XI Pro. При опит за редакция на бланката вади съобщение, че може да бъде редактирано само с LiveCycle. Аз искам да редактирам някои клетки, защото са ги направили с голям шрифт.

Или се задоволяваш с както е или се изръсваш няколко шапки пари за това корпоративно решение: http://www.adobe.com/bg/products/livecycle/modules.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, 2249 написа:

Реших, че мога да се докопам до trial версия.

Може (принципно). Свързваш се с отдел продажби (от името на голяма организация), обменяте си 20-30 писма с това за какво искате да ползвате продукта и получавате временна версия за тестове (като периода може да е от два месеца до година). И след това си я купувате :)

Продукта е насочен към корпорации и временна версия (с много голяма вероятност) не е достъпна за широката публика

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, 2249 написа:

Ползвам Adobe Acrobat 9 Pro и няма проблем с редакцията - LiveCycle си е вграден. Единствено предупреждава за липсващи фонтове.

img.php?file=d04845e6a954f922.jpg

Редактирано от ihm (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ihm написа:

Ползвам Adobe Acrobat 9 Pro и няма проблем с редакцията - LiveCycle си е вграден. Единствено предупреждава за липсващи фонтове.

img.php?file=d04845e6a954f922.jpg

Би ли показал снимка при опит за редакция на документ A4.pdf от линка от първия ми пост ? Т.е. искам да разбера дали въобще дава възможност за редакция. Във версия XI Pro има отделна възможност за създаване на форми /Adobe FormsCentral/, но не намирам такава за редакция ... Хайде и конкретен въпрос: момжеш ли да редактираш файл A4.pdf като промениш големината на използван шрифт в секцията за улица, или да изтриеш секция и да сложиш нова ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, 2249 написа:

Привет.

Имаш програмата ама на лични.

Успех.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При толкова алтернативи при това по-добри и по леки да плащаш за гигантските, тромави и скъпи програми на Adobe си е пълна лудост.

Пробвай Foxit phantom PDF.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Bubbles написа:

При толкова алтернативи при това по-добри и по леки да плащаш за гигантските, тромави и скъпи програми на Adobe си е пълна лудост.

Пробвай Foxit phantom PDF.

говорим за редактиране на форма, колко от алтернативите го могат?

И а какво са по-добри алтернативите?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Bubbles написа:

Програмата която съм дал го може, има и други начини все пак. :)

Кое може? Вие пробвахте ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редактира всичко включително вече написаното на съответния документ, стига същия да не е картинка, за тези случаи се редактира с редактор на изображения.

Редактирано от Bubbles (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Bubbles написа:

Редактира всичко включително вече написаното на съответния документ, стига същия да не е картинка, за тези случаи се редактира с редактор на изображения.

Нека го кажа отново. Не говорим за редактиране на документ, а за редактиране на форма в документ, активно съдържание.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, capnemo написа:

Нека го кажа отново. Не говорим за редактиране на документ, а за редактиране на форма в документ, активно съдържание.

Дам и аз затова говоря. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Bubbles написа:

Дам и аз затова говоря. :)

Бихте ли показали снимка на въпросния документ, но редактиран ? В случая искам да редактирам размера на шрифта в полето, където се въвежда името на улицата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само не знам дали съм уцелил мястото, ако да кажете какво и как точно искате да е изписано и ще го направя. :)

Edit : Ако целта ви е да промените размера на текста който се появява когато попълвате кое да е поле в бланката, то това само вие можете да си го напраите в момента на попълване. :)

3423.png

Редактирано от Bubbles (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, целта е да променя размера на текста, който аз въвеждам. В случая - с сините полета. Програмата, с която работите, може ли да направи това ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам може го, също можете да промените вида на шрифта ако считате това за необходимо, но както казах това вече трябва вие да си го направите, защото аз от тук няма как да го настроя предварително в документа. :)

Пример :

432423.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Bubbles написа:

Дам може го, също можете да промените вида на шрифта ако считате това за необходимо, но както казах това вече трябва вие да си го направите, защото аз от тук няма как да го настроя предварително в документа. :)

Пример :

Ето за това говорех. Тези параметри на формата се дефинират в дизайнера, не от клиента (попълващия). ЗНачи програмата, която предлагате не дава възможност за пълно редактиране на форми

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване