Премини към съдържанието
D101149

Флашка не се показва

Препоръчан отговор

Здравейте! Флашката я пробвах на два компютъра единият на windows7 другият на windows 8.1 и в двата случая флашката или се показва на късмет примерно от 20 пъти веднъж или пише, че не е разпознато или просто не се показва. Някой може ли да ми помогне да оправя този проблем с флашката? :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не! Флашката просто си е заминала. Отиваш в кошчето за боклук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По всички портове ли се държи така? В devmgmt.msc под някой USB Hub излиза ли с името си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, ExaFlop написа:

По всички портове ли се държи така? В devmgmt.msc под някой USB Hub излиза ли с името си?

Да, пробвах всички портове, но няма успех примерно ако пробвам 50 пъти ще се покаже 2-3 пъти.. В devmgmt.msc ми показва три USB контролера: Generic USB Hub;Intel(R) 3.0 Host Controller Adaptation Driver;USB Root Hub (xHCI), а аз също съм свързал три неща: мишка с USB; флашка за интернет и тази флашка, която не работи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А драйвър за  Intel(R) 3.0 Host Controller има ли интелски инсталиран или е на Майкрософт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Флашката си е заминала. Стига я слагай по компютрите, че ще изгориш някой порт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.