Премини към съдържанието
YRYH sd

Препоръки за тонколони 2.0

Препоръчан отговор

Здравейте !

Заделил съм около 130-140лв за тонколони 2.0 и бих искал да ми препоръчате модел който за цената да свири прилично за тази цена :)

Спрял съм се на няколко модела Edifier r980t , r1280t , 1600t  както и Fenda r50 обаче нямам никаква информация за тези модели

ако някой има такива или знае нещо моля препоръчайте

Благодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ориентирал си се добре към моделите на Edifier в този ценови клас.

Един приятел си купи Edifier r980t и е доволен, вадят доста добър звук.

Edifier r1280t също са много добри колони, бих те посъветвал да разгледаш и Edifier X-600.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 17 часа, suba написа:

Производител: Genius 
    Модел: SP-HF 1800A

или Creative GigaWorks T20 Series II 

Ти сигурно се ебаваш. Къде сравняваш тия китайски пластмасарии с добре изработени тонколони от дървен материал?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ValentinoV
        Здравейте, моля за малко помощ. Не съм много много на ти с тези неща но искам да Ви попитам за съвет.
        Стартовия ми бюджет е към 700 лв . Искам да озвучавам малки събития , като партита на вила или малки събития в ресторант.
        Има ли шанс да се направи сетъп от активна или пасивни плюс усилвател за тази цена ?
        Ако може и да не криви , като се усили . А баса да се усеща
        Моля за съдействие и Вашите предложения. 
        Благодаря предварително !
      • от Petar Stoynov
        Здравейте.
        Искам да направя окабеляване на апартамент за колонки - ето тези http://www.logitech.com/en-us/product/speaker-system-z906 , но по първоначални сметки дължината на кабела идва по-голяма от тази, която се предлага стандартно с колонките. Бихте ли ми препоръчали какъв кабел да използвам - дължината на най-дългия идва около 15-16м. Трябва ли да бъде екраниран с нещо и какво да бъде сечението му?
        Гледах тук: http://bauhaus.bg/search?phrase=кабел+високоговорител 
        тук: https://vikiwat.com/za-tonkoloni.html 
        и тук:http://www.avitel-bg.com/kabli-intrkonekti-akssoari-cat32
        но изборът е голям, разликата в цените също...
        Приятел има същите тонколони, гледах им кабела - нищо особено не изглежда - не е дебел и нищо не пише по -него...:(

Благодаря предварително
      • от RAPAHOLICCSAHH
        Здравейте колеги!
        Имам нужда от малко помощ за избор на усилвател или ресивър,не знам как е по - точно.. Ще се използва предимно за музика и филми в домашни условия! Та въпроса ми е имам няколко тонколони  2бр. от тях са - PIONEER TS-G1732I , 2бр. SONY - S3A33 и още 2бр. няк'ви,но не ги знам к'ви,a и не пише нищо.. С какво да ги захраня що годе да ги усилвам поне на половина не знам (и не разбирам) предложете някакъв ресивър или нещо друго което да може да се включва към телевизор,телефон и лаптоп. (БЮДЖЕТ - 100/200лв.) Ето малко снимки на тонколоните за който говоря.. -
        PIONEER TS - G1732I <--
        Тези безименните!  <--
        SONY S3A33 <--
        БЛАГОДАРЯ ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВРЕМЕ!

• от HackerX
        Здравейте,
        Дано съм уцелил раздела. Питането ми е следното:
        Какво озвучение бихте ми предложили до 300, най-много ~400лв. Ще се ползват няколко източника - отначало компютър, после сигурно ще искам да вържа и LED телевизор ако си взема. В заглавието съм писал 2.0 или 2.1, тъй като компютърът и мястото за телевизора са в ъгъла на стаята и не знам могат ли да се разположат оптимално 5.1.
        До 300лв гледам тези: Logitech Z623 (2.1), Microlab H-200 (2.1) или Microlab SOLO7C (2.0)
      • от Недко
        Здравейте !

Имам един стар радиокасетофон AKAI, на който мисля, че са му остарели ремъчетата и други части в механиката, но електрониката му е здрава.
        Тонколоните успешно работят, захранвани от автокасетофон, радиото също работи.

Сега идеята ми е да стигна по-далеч,
        като го използвам за тонколони на лаптопа от подписа ми,
        и на още един лаптоп, DELL LATITUDE D600,
        но не съм наясно с около 3 въпроса :

1. Къде в касетофона да свържа кабелите, за да вкарам сигнала от лаптопа ?

2. Как да разбера дали параметрите на сигнала от лаптопа съответстват на съответните параметри в радиокасетофона ?

3. Нужно ли е още някакво преходно устройство между двата "уреда" )) с цел "примиряване" и съвместна работа в служба на човека ? 

Снимки от наличните входове/изходи на гърба и на предния панел на касетофона има тук :http://imgur.com/a/7xIBZ

Вътре виждам едни алуминиеви ребра, които, вероятно са към усилвателя. За да направя снимка на детайлите, ще трябва да развинтвам по-сериозно и засега го отложих.
        Ако получа мнение, че няма принципни технически пречки, тогава ще отделя повече внимание и ще продължа.

Моля за съвет или за линкове къде да прочета, ако вече е писано по подобна тема.

Благодаря ви !

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.