Премини към съдържанието
サムライオートバイ

Качествен и силен wifi booster

Препоръчан отговор

Решил съм да си поръчам от този интернет магазин нещо което ми трябва за града, защото когато продължително време не спира дъжда и не мисля да *ба ми спира интернета. Искам да увелича сигнала защото е много дразнещо при онлайн игра да те киква постоянно. Трябва ми wifi booster Но не знам какво да избера. Нещо което мога да инсталирам ако има някакви настройки и от телефона или от лаптопа който е под линукс mint сега. От амазон съм решил да поръчам, но може да дадете и друг магазин ако е на добра цена. Amazon.co.uk: wifi booster

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Най-сигурния начин си остава кабела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, バシル написа:

Решил съм да си поръчам от този интернет магазин нещо което ми трябва за града, защото когато продължително време не спира дъжда и не мисля да *ба ми спира интернета. Искам да увелича сигнала защото е много дразнещо при онлайн игра да те киква постоянно. Трябва ми wifi booster Но не знам какво да избера. Нещо което мога да инсталирам ако има някакви настройки и от телефона или от лаптопа който е под линукс mint сега. От амазон съм решил да поръчам, но може да дадете и друг магазин ако е на добра цена. Amazon.co.uk: wifi booster

Вместо тези измишльотини за същите пари си вземи маршрутизатор 3 в 1. Примерно този - RT-N12+, но нещо в ингилийския Амазон много надценен. В България е 30-на лева. При него имаш по-голям диапазон полезни опции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пак няма да му работи. Просто кабел му е майката!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Access Point се ползва за тая работа, не измислени антенки и домашни рутери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 58 минути, simtech написа:

Access Point се ползва за тая работа, не измислени антенки и домашни рутери.

Няма да стане Simtech. На  него му трябва постоянна скорост, дори и минимална. Сигурно в района е пълно с безжични мрежи. Трябва да направи така, че до него да стига кабел или оптика!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Веднъж играх csgo по време на буря и ойде един порт на мтела суича в входа. Сърдиха се малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По принцип за bооster питах, защото интернета идва по модем към оператора. До моята стая е малко слаб сигнала и нямам право да слагам кой знае колко много големи модеми, кабели и т.н. В най-лошият случай ще увелича сигнала на всички в къщата която сме наели тук. Тя момичето в магазина ми предложи 2-3 модела ама са на по-висока цена от amazon и си викам, чакай да питам спецовете, но явно сте минали на бира вече. Утре пак ще питам и ще подходя по сериозно към въпроса. Приятна вечер и почивка на всички и мерси все пак че минахте да се изкажете, така да се изразя.

Това не ли е добро? netgear2700

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не съм използвал това устройство, но доколкото разучих, поддържа 802.11n:

- В сравнение с 802.11a и 802.11g, при този стандарт скоростта на данните е увеличена от 54 Mbit/s до 600 Mbit/s.
    - В затворени помещения обхвата е около 70 метра. За използване на открито е около 250 метра.
    - Чистотата на физическия слой (physical layer) е увеличена от 20 на 40 МHz;

Има само един Ethernet порт.

За инсталацията, виж този линк:
    http://kb.netgear.com/app/answers/detail/a_id/25532/~/how-to-install-the-ex2700-with-netgear-genie-(firmware-version-1.0.1.7-and?cid=wmt_netgear_organic

Добре е да свържеш рутера и това устройство с LAN кабел.

Тук има някакво ревю в youtube с разни коментари:
    https://www.youtube.com/watch?v=mc_YRu9U768

Редактирано от wmbep (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.