Премини към съдържанието
diki96

Входове и изходи на усилвател ( ТДА 2005)

Препоръчан отговор

Здравейте, имам една платка от радио за кола (нямам радиото, само усилвателчето), Изходите за 4-те говорителя са ми ясни, но входовете за захранващото  напрежение и за сигнала не мога да ги открия. Благодаря на всички за помощта ! :)  (прикачвам и снимки на платката) IMAG1466[1].jpg

IMAG1467[1].jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря Ви много, но "Bootstrap", "Vs" и "SVRR", не ми говорят нищо. Input1 и 2, предполагам са входовете за сигнала, съответно ляв (Input 1) и десен (Input 2), Output 1 и 2, е вече усиленият сигнал който се филтрира през кондензаторите. Това мисля, че е така. Не разбирам, за това ви пиша кое какво е в моята глава, за да ме поправите ако греша някъде. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 19 часа, diki96 написа:

Изходите за 4-те говорителя са ми ясни, но входовете за захранващото  напрежение и за сигнала не мога да ги открия.

Входовете са на белият куплунг с лентовия кабел. От него сигналите трябва да стигнат до съответните крачета 1 и 5 на ИС през резистори и кондензатори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.