Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Тъй като има някакъв бъг и не мога да си отворя съобщенията и да пиша на лично с хора ще пиша тук не ми обръщайте внимание ---- > @Roujin Z моля да ми коригирате конфигурацията защото съм от друг компютър и не я запомних .. http://nikem-bg.net/cart/54300p1r54865p1r56293p1r48235p1r57206p1r56038p1r56332p1r56455p1rf.html  а тъй като монитора е с Freesync това означава ли че няма да ми трябва с нвидия видеокарта 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да няма как да ползваш тая функция но няма и причина да взимаш по-ниския клас монитор. Не ме разбирай погрешно разлика в изображението няма но MP68 излиза по-евтино от MP58.

Плюса на MP58 е че е по-голям с 0.8 инча тоест има смисъл при разлика от 10 лв. ако не са ти проблем. 

Виж захранването и дъното не са добър избор.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре може ли сега конфигурацията съжалявам за нахалството .. 

преди 3 минути, Roujin Z написа:

Да няма как да ползваш тая функция но няма и причина да взимаш по-ниския клас монитор. Не ме разбирай погрешно разлика в изображението няма но MP68 излиза по-евтино от MP58.

А има ли монитор който ще ми е полезен за зелена видеокарта ?

нямам достъп до съобщенията си и не мога да  взема конфигурацията  ! 

Редактирано от 100kila (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има но струват двойно и тройно ако говорим за нещо подобно - IPS с G-Sync.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

лол как двойно смисъл 500 лева ? ? 

а какво трябва да направя за да имам достъп до съобщенията ми ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Повече. Просто не са изгодни и ако намериш нещо за споменатата сума ще е TN вероятно. 

пс. Ето ти евтино дъно с PCI - http://nikem-bg.net/cart/56828p1r56585p1rf.html 

Варианта на Асус е ASUS H110M-C за 136 лв. но в Никем не е наличен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, Roujin Z написа:

Повече. Просто не са изгодни и ако намериш нещо за споменатата сума ще е TN вероятно. 

пс. Ето ти евтино дъно с PCI - http://nikem-bg.net/cart/56828p1r56585p1rf.html 

Варианта на Асус е ASUS H110M-C за 136 лв. но в Никем не е наличен.

можете ли да влезнете в съобщенията си и да ми измъкнете конфигурацията или и на вас е бъгнато или пък сте напуснали разговора ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На целия форум е бъгнато. Конфигурацията и така е добре просто замени дъното с едно от посочените ако ще се въртим около 120-30 лв.

За захранване може и това - http://nikem-bg.net/computer-components/PSU-SEASONIC-SSR-430ST--430W/description.html

Ако ще се дават 120-40 лв. има и по-добри избори но не и в Никем. Например това не е налично - http://nikem-bg.net/computer-components/XFX-TS-550W-GOLD-P1-550G-TS3X/description.html

От Варио може да се вземе това - http://www.vario.bg/xfx-pro-series-full-wired-edition-550w-p1-550s-xxb9 или това http://www.vario.bg/xfx-ts-gold-series-550w-p1-550g-ts3x

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Страх ме е 430 W мисля след време да овърклоквам видео картата  да видя дали ще издържи .. максимум 500 W 105 лева и дъното да е макс 130 лева .. 

преди 2 минути, Roujin Z написа:

На целия форум е бъгнато. Конфигурацията и така е добре просто замени дъното с едно от посочените ако ще се въртим около 120-30 лв.

За захранване може и това - http://nikem-bg.net/computer-components/PSU-SEASONIC-SSR-430ST--430W/description.html

Ако ще се дават 120-40 лв. има и по-добри избори но не и в Никем. Например това не е налично - http://nikem-bg.net/computer-components/XFX-TS-550W-GOLD-P1-550G-TS3X/description.html

A за какво ми е '' червен '' монитор за зелена видео карта ?? смисъл ще си има добро качество за gaming ли се лъжа или приказвам пълни глупости ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Картата е с ниска консумация та дори със сериозен клок включително на процесора под товар няма да превиши 300W.

Разбирай че захранването е далеч от претоварване. Ако все пак държиш на по-добро съм ти дал линкове. 

За 100 лв. няма да намериш качествено та какво остава за модулно 500W и тоя DC е пълен майтап.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

междудругото може и да предложиш части по евтини от други сайтове защото няма да ги взимам тези части от никем а от един търговец който се занимава само с това и ще ми ги сглоби 

ако искаш предложи по добри части от други сайтове :) г/у да не надвишава 1870 - 1900 лева .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Казах ти същите тия които си избрал но със сменено дъно и захранване.

По-евтино няма да ги намериш по-другите сайтове. Най-много да има разлика от лев-два понеже някой не си е обновил цените (зависят от курса на долара).

Виж по-скъпо лесно ще се намерят. ;)

пс. И избягвай посредници. Поръчай си частите лично да е на твое има гаранцията за всяка част пък после дай на някой 20 лв. да ти го сглоби щом не можеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

добре как да се убедя че 430w ще ми стигнат някак си .. ( малко съм объркан ) не искам да се случват лоши неща и затова .. но пък ментак не искам ... а на дъното Асрок какво му е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При положение че храни карти с много по-сериозна консумация не знам какво повече искаш? А съм ти дал линкове и за по-яки щом така искаш. Но хем да е качествено хем да е яко а да е за същите пари не става. 

Дъното няма PCI марката няма връзка. Дали ще е лан-карта, аудио или тунер хубаво е да предвидиш вероятността да ти потрябва такъв слот и да не се налага да сменяш цялото дъно заради него.

Парите за дъното са същите та не виждам проблем в това отношение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

това ли е за последно крайна конфигурация никакви други промени ?? http://nikem-bg.net/cart/56828p1r54865p1r56293p1r48235p1r57206p1r56038p1r55763p1r56901p1rf.html..

преди 32 минути, Roujin Z написа:

При положение че храни карти с много по-сериозна консумация не знам какво повече искаш? А съм ти дал линкове и за по-яки щом така искаш. Но хем да е качествено хем да е яко а да е за същите пари не става. 

Дъното няма PCI марката няма връзка. Дали ще е лан-карта, аудио или тунер хубаво е да предвидиш вероятността да ти потрябва такъв слот и да не се налага да сменяш цялото дъно заради него.

Парите за дъното са същите та не виждам проблем в това отношение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не искам да ви се меся в чата, но има ли някаква причина като се взима Freesync монитор да не е с карта на АМД. Дори и с някой кадър надолу (евентуално) картината и изживяването ще е по-добро. Или ги няма налични и не ви се чака?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам зелена видео защото ми по харесва но дали ще има монитори до 300лева с g sync ??

преди 1 час, Tommygun написа:

Не искам да ви се меся в чата, но има ли някаква причина като се взима Freesync монитор да не е с карта на АМД. Дори и с някой кадър надолу (евентуално) картината и изживяването ще е по-добро. Или ги няма налични и не ви се чака?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ти си знаеш,но ако не си запознат с динамичните честото на опресняване,40 кадъра на твоя монитор с АМД ще са по-гладки от 55 с Нвидиа. Иначе Gsync за 300,може би,но евро....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 часа, Tommygun написа:

Ти си знаеш,но ако не си запознат с динамичните честото на опресняване,40 кадъра на твоя монитор с АМД ще са по-гладки от 55 с Нвидиа. Иначе Gsync за 300,може би,но евро....

Подкрепям. Това е все едно да предпочетеш i3 6100  с GTX970  пред i3 6100  с GTX750Ti  или GTX950 и да се опитваш да играеш Crysis 3  добре. E няма как да стане със слабия процесор, въпреки много повечето кадри. Затова и има доста теми, където притежателите на нещо от сорта на...GF 7300GT  или 8600GT  се хвалят как играят добре игри. Така е, дори една 8400GS с какъв да е двуядрен процесор, дава достатъчно добра картина при определена резолюция. Същото не може да се каже примерно за двуядрен процесор с карта като GTX460 и нагоре. Free Sync  просто елиминира по някакъв начин влиянието на процесора, което може да е пагубно, ако видеокартата е доста по-бърза и го изчаква при игри.  Хватката е да се изобрази целия кадър, без значение 30, 40 или 60  fps. Е, 60 цели fps  са за предпочитане пред 30  цели  fps,  но за всичко се плаща. При NVIDIA  карта няма как да се постигне това, ако кадрите не са поне 65 fps  и то минималните. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи да го разбирам така ? С амд карта и тоя монитор ще имам по добра картина и пак няма да ми забива и но ще има 5 - 10 фпс спад при някои игри колкото при нвидиата

преди 4 часа, Кико написа:

Подкрепям. Това е все едно да предпочетеш i3 6100  с GTX970  пред i3 6100  с GTX750Ti  или GTX950 и да се опитваш да играеш Crysis 3  добре. E няма как да стане със слабия процесор, въпреки много повечето кадри. Затова и има доста теми, където притежателите на нещо от сорта на...GF 7300GT  или 8600GT  се хвалят как играят добре игри. Така е, дори една 8400GS с какъв да е двуядрен процесор, дава достатъчно добра картина при определена резолюция. Същото не може да се каже примерно за двуядрен процесор с карта като GTX460 и нагоре. Free Sync  просто елиминира по някакъв начин влиянието на процесора, което може да е пагубно, ако видеокартата е доста по-бърза и го изчаква при игри.  Хватката е да се изобрази целия кадър, без значение 30, 40 или 60  fps. Е, 60 цели fps  са за предпочитане пред 30  цели  fps,  но за всичко се плаща. При NVIDIA  карта няма как да се постигне това, ако кадрите не са поне 65 fps  и то минималните. 

преди 11 часа, Tommygun написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.