Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От тази сутрин изпитвам затруднения с виваком няма коли няма нищо . Обхвата им в Добрич е адски слаб преди малко ми се наложи да звънна от вивакомската карта , че аз почти не се разбрахме с човека по телефона и му звъннах от теленорската където там сигнала е пушка . Направоо съм разочорован от тия смешници добре че не ползвам и другите им  услуги домашен нет и тв главоболия до небесата стигат ми тия с телефона им / Аман никога повече БИБАКОМ .

Редактирано от adersa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Звъниш на 123 и обясняваш. И не получаваш решение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не ми се занимава с тях явно за поддръжката освен митове и легенди вярно си е било кой ли знае от кога е така то и на моя нет е падал ама за 4 часа да няма реакция айде бе по битер са от енергото .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз патих с техните мобилни услуги - на 5км от идеалния център за Русе, където уж е декларирано 100% покритие на стандартна мобилна услуга. Изобщо не ще да се закачи към тях никое устройство. И се принудих да им държа картата, без да им ползвам услугата до края на договора. Щот не можел да се прекрати договорът. Не ми се разправяше с Комисия за Защита и Сдружението за защита, но си е*авка всичко това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От вчера с 3G Modem не мога една страница да отворя

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, XYconstant написа:

Сега предплащаш 3 такси и си аут.

Искаха да си платя остатъка от периода. Става дума за миналата година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сефте, Виваком да се изцепят !!?? :lol6:

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Айде сега след А кажете и Я, кажете кой е този оператор в България който е толкова добър, че на места където аз си ровча с 3-4 черти 3G, последният път Мтел имаха по 2 черти ама на 2G... Всичко е строго индивидуално, живееш в Добрич вземаш си най-добрите от към сигнал за Добрич, но това не ти гарантира, че същите ще са най-добрите в Русе примерно и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 23 минути, Кумчо вълчооо написа:

:lol6:

То хубу, 'ма дан тий на г...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И най интересно! Велико Търново е старинен и много привлекателен град за посещения на туристи. Срамно е точно в този град да няма...оптичен интернет. Пиша го, независимо, че съм техен телефонен абонат. За сметка на това една от най добрите фирми в България за оптичен интернет предлага услугите си на много високо ниво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нали знаеш, че не е важно колко си голям, а колко си агресиве на пазара. Е, и с каъв ресурс си зад гърба си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вероятно е имало проблем, затова е даден номер 123 и е безплатен. Опцията не ми се занимава е вече индивидуално решение.  Ще има оптика навсякъде просто нещата не могат да станат с магическа пръчка. И не е срамно. В европейските държави карат все още на АДСЛ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 8/3/2016 в 12:38, ExaFlop написа:

Аз патих с техните мобилни услуги - на 5км от идеалния център за Русе, където уж е декларирано 100% покритие на стандартна мобилна услуга. Изобщо не ще да се закачи към тях никое устройство. И се принудих да им държа картата, без да им ползвам услугата до края на договора. Щот не можел да се прекрати договорът. Не ми се разправяше с Комисия за Защита и Сдружението за защита, но си е*авка всичко това.

Само при теб ли е така, щото други не са се оплакали. Ти свърза ли се с оператора, за да му кажеш за проблема. Какво означава плащам си пък си държа картата без да я ползвам? Несериозно е това, което казваш?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.