Премини към съдържанието
Гост

Prototype 2 ми лагва

Препоръчан отговор

Гост

Здравейте, значи когато Prototype 2 излезе пред 2012 мисля че беше си бях взел един компютър с следните характеристики ( има ги като изображение ) и видео карта ati radeon hd4650 directx10 1 gb 128 bytes, Всичко си вървеше по вода даже си и минах играта до край ( бях на уйндоус 7 32 бита ) и преди няколко месеца реших пак да я сваля да но сега нещо става.. пускам играта едвам вдигам 20 фпс всем едно съм свалил until dawn. Спрях всички процеси и т.н няма оправяне, четох в форуми и тук таме нищо не помага.. да не е нещо от компютъра защото когато го взех точно тогава излезе играта и беше чисто нов а сега след 4 години на работа и малко товарене да не му тежат годините? Сега съм с 64 бита и не съм я пробвал дали ще тръгне но резултата ще е същия сигурно така че се обръщам към вас с надеждата че ще можете да ми помогнете. 

Система.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей първото което бих направил минавам пак на 32 бита и последни драйвери иначе игрицата сега я играя на low настойки мога и на макс просто компютъра много загрява :)

Редактирано от The-Walk!nG-Dead (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преди години казах на един. Това е игра, дошла с машината на времето. Какво искаш? Честно да ти кажа, съмнява ме да говориш истината. Понеже си с АМД все пак приемам всичко за истина. Първо, намали детайлите. Не е ясно преди как си я играл. намалил ли си всичко до минимум? Пак ли имаш 20  fps? Ако е така, хвърляй щайгата или както казаха по-горе, пробвай с преинсталация на Windows. Махни всякакви отметки за вертикална синхронизация, че нищо чудно тя да ти прави тия проблеми. Това е игра, на която много ме е яд. Изгубих толкова време да обяснявам на един, че с ВС нямам микронасичания, а той взе, че намери. Орлово ухо има. Муха да пръдне, ще я чуе. Ти да не си като него?

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пиратска ли е играта ? Ако е то може самата игра да е прецакана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, Azhen написа:

Пиратска ли е играта ? Ако е то може самата игра да е прецакана.

Това е калпава игра, която не може да се играе без микронасичания дори с много добър хардуер. Иначе аз като си пусна ВС, никакви насичания не виждам, ама има хора, дето виждат. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, Кико написа:

Това е калпава игра, която не може да се играе без микронасичания дори с много добър хардуер. Иначе аз като си пусна ВС, никакви насичания не виждам, ама има хора, дето виждат. 

Да е спомням си я сякаш не стига че беше супер зле играта че и не беше направена технически както трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост

ами когато играта излезе аз си я свалих от замунда и тогава точно си бях взел и компютъра с параметрите които съм снимал по горе но тогава забиваници нямаше. Сега я играя на същия компютър и същия торент и забива.. а на този компютър съм минал batman arkham origins която мисля че е много по тежка и то на medium настройки.. както един човек казва по горе виждал съм хора с много здрави машини пак тук там да им забива но това при мен е просто нещо уникално :D

П.С намалил съм всичко до минимум и забелязах че на 1440x900 ми върви по същият начин като на 1024x760 и  640480.. а пък с времето торентите в замунда не вярвам да се променят :D там има 3 торентра пробвах и трите един и същ резултат и Кико какво имаш напредвид под АМД?

Редактирано от its obvious (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, its obvious написа:

ами когато играта излезе аз си я свалих от замунда и тогава точно си бях взел и компютъра с параметрите които съм снимал по горе но тогава забиваници нямаше. Сега я играя на същия компютър и същия торент и забива.. а на този компютър съм минал batman arkham origins която мисля че е много по тежка и то на medium настройки.. както един човек казва по горе виждал съм хора с много здрави машини пак тук там да им забива но това при мен е просто нещо уникално :D

игрицата е страхотна стигнах до последния Boss труден :( преинсталирай сложи драйвери всичко и пак пробвай 

Редактирано от The-Walk!nG-Dead (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост

с оригиналните драйвъри на производителя съм .. всички са ъпдейтнати 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

процесора по принцип е слабичък... да не би да си играл тогава Prototype първата част. Кажи ни защо оценката ти под windows 7 е толкова ниска, понеже с този хардуеър трябва да е поне 5.9 а твоята е 5.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.