Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Преди няколко месеца ъпгрейднах Win 7 към Win 10. Всичко работи ок, но компа не отразява безжичните мишки. Тези, които са с кабел си работят идеално, но като вкарам безжична ми се появява, че Windows подготвя инсталира устройството, инсталира го и до там. Не го зачита за каквото и да е. 

Някой може ли да ми помогне? Цъкнах да се ъпдейтнат всички Human Interaction Devices и всико е Up-To-Date.

Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало предполагам си тествал дадената безжична мишка на друг компютър и съответно си проверил в сайта на производителя дали има драйвери за Windows 10.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай Хардуерен идентификатор на мишката:
http://www.wikihow.com/Find-Hardware-ID

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само ще спомена че за 1 година прочетох за и се сблъсках с толкова проблеми в Win 10 , че ако продължава тази тенденция , само след година сумарно това ще е повече от колкото за всичко друго правено от Майкрософт като ОС на куп . То не бяха принудителни ъпгреиди , то не светеха нотификаци, то не бяха драйвери , то не бяха блутути , периферни устрйства ,то не бяха wifi на лаптопи , то почти няма нещо което да не е било проблем в някакъв момент на различни системи .

Мое мнение , неангажиращо никой .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, PC doctor написа:

Само ще спомена че за 1 година прочетох за и се сблъсках с толкова проблеми в Win 10 , че ако продължава тази тенденция , само след година сумарно това ще е повече от колкото за всичко друго правено от Майкрософт като ОС на куп . То не бяха принудителни ъпгреиди , то не светеха нотификаци, то не бяха драйвери , то не бяха блутути , периферни устрйства ,то не бяха wifi на лаптопи , то почти няма нещо което да не е било проблем в някакъв момент на различни системи .

Мое мнение , неангажиращо никой .

Напълно го подкрепям. Не е само твое мнението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 Нема забравя как един тъп ъпдейт ми скапа безжичния на времето. Ама за без пари толкоз. Направих даунгрейд до 7 и сега всичко е ток и жица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от DarkEdge
      Откакто Microsoft въведоха пакети с актуализации в UUP формат стана по-лесно създаването на iso, позволяващо преинсталирането на Windows.
      Adguard направи този процес още по-лесен и единственото, от което се нуждаете, е добра интернет връзка и място на твърдия диск поне 15GB.
      Посетете https://uup.rg-adguard.net/index.php 

и изпълнете следните стъпки:

1. Select type:
      Избирате Windows Final или Windows Insider

2. Select version
      Избирате желаната версия

3. Select Language
      Избирате необходимия език

4. Select edition
      Избирате необходимото издание

5. Select type Download
      Избирате желаният метод на сваляне и компилиране
      Препоръчвам ви първият в списъка метод

В дясно в страницата ще се появи линк за изтегляне - кликвате на него. 

Така изглежда insider 17618 X64 en-US Pro селекцията

Сваляте на дял, където имате поне 10GB свободно място, разархивирате в директория с името на файла. В случая е папка creatingISO_17618.1000_en-us_amd64_Professional
      Влизате в тази папка и стартирате creatingISO.cmd
      След известно време, в зависимост от компютъра(процесора), в тази папка ще се появи файл с такова или подобно име 17618.1000.180302-1651.RS _PRERELEASE_CLIENTPRO_OEMRET_X64FRE_EN-US.ISO

А прозорецът с изпълнените команди на финала на процеса ще изглежда така:

А за директен достъп до iso файлове постете TechBench

===================================
      Още един алтернативен метод за изтегляне на Windows 10 - UUP
      https://uup.rg-adguard.net

Избирате типа на Windows - финален или инсайдърски:

Избирате версията:

Избирате езика на Windows:

Избирате типа на изданието:

Избирате инструмента, с който ще се изтегля/компилира (аз ползвам осветения ред)

Изтегляте, разархивирате и стартирате един от двата .bat файла:
      creatingISO.cmd
      multi_creatingISO.cmd
      Първият създава iso файл САМО с една версия на Windows, а вторият създава iso файл с много издания на Win 10.

Алтернативни източници:

Windows 7:
      home-iso-7

Windows 8.1
      Windows 10
      Windows 10 Home
      Windows 10 Professional
      Windows 10 Standard
      Windows 10 N,
      Windows 10 KN
      Windows 10 Single-Language.
    • от Бултрас
      Здравейте, имам няколко въпроса, свързани с преминавенето от windows 8.1 до windows 10.
      Говоря за този win 10 от сайта https://www.microsoft.com/bg-bg/software-download/windows10
      Windows 8.1 е пиратски и му изтече лиценза или активатора и излиза това нещо  дали ще прави проблем при упдеита.
      Другият ми въпрос е при упдеита от win 8 на win 10 ще ми се изтрият ли старите неща .
      И последният ми въпрос е , ако реша да го правя някои дали знае хубав активатор за win 10 .

• от megato
      имам проблем със кумулативна актуализация на windows 10 когато стигне до 10% ъпдейта спира да се тегли и ми иска да ресна лаптопа рестартирах го същиярезултат сега съм на версия 1709 на windows 10 home

• от DarkEdge
      Microsoft  не харесват Windows 10. На хоризонта (края на '18) е Windows 11 и DirectX13
      По-подробно тук.

• от Ndishev
      Здравейте. Закупих си безжична клавиатура и мишка Logitech EX110 опитвам се да ги свържа към Android top box. Ресийвара е с 2 кабела usb и ps2. Ps2 е с првход към usb така, че са включени и двата. 
      При стаетиране намира клавиатурата която работи безупречно, но каквото и да пробвах мишката просто не тръгва. Не иска да се канектне или е канектната но не върви.
      Някой има ли си на идея как да подкарам тази мишка? 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.