Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, преди малко ми излезна супер странният проблем използвам като resolution 1920x1080 и правя един проект с Visual Basic c++ в/у цс 1.6 след което се опитах да сменя resolution-a в играта и просто самият се бъгна, както всички знаем когато дадем с мишката по нагоре към краят вече не може да се мърда обаче при мен мишката продължава и се вижда само последната част, това е супер досадното,защото променя горната част и на browsers опитах да върна на по ниска resolution оправи се после пак връщам на 1920х1080 и пак този проблем. Опитах да рестартирам компютъра и пак не се оправя. Единственият вариянт за който се сещам е system restore,но имам много неща запазени в момента и не искам да ги почвам пак ? някакви идеи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Реинсталирай (деинсталирай от диспечера на устройства и рестартирай компютъра) видео драйвъра.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай деинсталиране с почистване на драйвъра на видеокартата. с помощта на  Display Driver Uninstaller

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.