Премини към съдържанието
ma57er2

Досаден проблем с VAC CS GO

Препоръчан отговор

Този проблем беше изчезнал за 2 месеца и сега пак се появи, постоянно ме киква и ме банва после за седмица, правя всички неща които са 

How can I fix this error?

но това не помага. Понякога играя часове на ред и няма проблем, но ако ме изкара по време на игра нищо не помага и чак след няколко часа се оправя от само себе си. Това вече не се издържа, иде ме да метна компютъра през балкона, нищо че съм на първи етаж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 1 час, ma57er2 написа:

Този проблем беше изчезнал за 2 месеца и сега пак се появи, постоянно ме киква и ме банва после за седмица, правя всички неща които са 

How can I fix this error?

но това не помага. Понякога играя часове на ред и няма проблем, но ако ме изкара по време на игра нищо не помага и чак след няколко часа се оправя от само себе си. Това вече не се издържа, иде ме да метна компютъра през балкона, нищо че съм на първи етаж.

Цитат

What typically causes this error?

There are a number of common software conflicts that can cause this error. If you are running any of the following software, please disable it while playing CS:GO:

• CCleaner
    • Cheat Engine
    • IObit Start Menu 8
    • Process Hacker
    • DLL Injectors
    • Powershell

Можеш да прочетеш нещата които с ти описани в табовете и да разбереш и да го оправиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не се оправя, изтрих антивирусната, която не беше точно антивирусна, но това не помогна. Преинсталирах steam, това също. Само тази команда  sfc /scannow  и валидирането на кеша помагат, но не винаги, но те зареждат много бавно и след това всеки път допълнително се чака при стартирането на играта, за инсталиране на някви файлове, което отнема около 10-15 минути и вече е прекалено късно да се върна в игра, това се случва постоянно на 90% от игрите. Просто е невъзможно да се играе, какво ли не пробвах, без резултат. Преди месец че и повече, се оправи от самосеби си, но след това имах някакви вируси, но го оправих, и нямам каквито и да е проблем с каквото и да е, освен с CS GO , при DOTA 2 го няма тоя проблем. Странното и не знам дали е само при мен, но когато цъкна на Exit steam и ми казва да изключа CS GO , а той е изключен и само след рестарт на компа може да се икзлзчи реално CS GO, иначе просто ми пише изклзчете CS GO за да изклзча Steam, което е невъзможно ако не рестаритрам компа или не му дам Log off.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблемът ти се решава по следния начин:

Отиваш там където е директорията на играта и триеш всички със същото разширение .VPK от 0-70. Файловете се намиraт по спомени в csgo директория. След това "верифицирай". Играта ще каже, липсват файлове и ще ги свали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 8/10/2016 в 9:54, atridi написа:

Проблемът ти се решава по следния начин:

Отиваш там където е директорията на играта и триеш всички със същото разширение .VPK от 0-70. Файловете се намиraт по спомени в csgo директория. След това "верифицирай". Играта ще каже, липсват файлове и ще ги свали.

Не помогна, не и парнаментно. Опитах го, изтрих ги точно от до 0-70 точно, имаше още един VPK файл не беше с друго име, него не съм го трил. Както и да е, играх около 2-3 часа и пак същата псувня, и съм баннат разбира се за 7 дни. Впрочем пробвах абсолютно всичко, което съм видял или прочел, всичко помага за 2-3 часа после пак кик и докато се оправи 15-20 мин и БАН.
    Видео само това ми остана да пробвам, ама изглежда не реално тъпо да се правят, такива гимнастики за една игра, която на всичкото от горе съм платил, и не мога да играя нормално, даже ми причинавя стрес като реално искам да изгоря и да забравя че съществува, но за съжаление не мога, играе тъпия CS от повече от 10 години и просто искам да цъкам за кеф по 4-5 часа в седмицата, а не 1 час , не съм на 12 години, да ме ограничава тъпият Steam ,или който там е виновен, не обвинявам компa, защото едвали има вируси и съм 99% сигорен че проблема е в Steam.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, ma57er2 написа:

Не помогна, не и парнаментно. Опитах го, изтрих ги точно от до 0-70 точно, имаше още един VPK файл не беше с друго име, него не съм го трил. Както и да е, играх около 2-3 часа и пак същата псувня, и съм баннат разбира се за 7 дни. Впрочем пробвах абсолютно всичко, което съм видял или прочел, всичко помага за 2-3 часа после пак кик и докато се оправи 15-20 мин и БАН.
    Видео само това ми остана да пробвам, ама изглежда не реално тъпо да се правят, такива гимнастики за една игра, която на всичкото от горе съм платил, и не мога да играя нормално, даже ми причинавя стрес като реално искам да изгоря и да забравя че съществува, но за съжаление не мога, играе тъпия CS от повече от 10 години и просто искам да цъкам за кеф по 4-5 часа в седмицата, а не 1 час , не съм на 12 години, да ме ограничава тъпият Steam ,или който там е виновен, не обвинявам компa, защото едвали има вируси и съм 99% сигорен че проблема е в Steam.

И аз съм на същото положение, затова преди да вляза в състезателен тествам на друг. Но това което ти писах поне оправя временно положението :P 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е не, това не действа, ама изобщо. Ти тестваш всеки път преди да играеш и разчиташ, че няма да те кикне. Е то сега пак ги трих файловете и си мислех, че може да е от това че влизам в обществени сървари, ама един уй ,пак съм баннат и то ме кина на 14-тия рунд от играта, тукмо ги умазахме, а ми беше първа игра от 2 седмици на сам, и оп след една седмица пак, ще вляза за 30 мин колкото да ме кикне ли? Това нормално ли е, плащам за някаква шибана игра която не работи? Има ли как да ми върнат парите от Steam, това не е нормално според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблема се оказа, че е от инсталираното Start menu 8 , още не съм го тествал на 100% НО проблема се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, ma57er2 написа:

Проблема се оказа, че е от инсталираното Start menu 8 , още не съм го тествал на 100% НО проблема се оправи.

Тъц! От уиндоус позволенията е. Дай си пълни права на папката цс-го. В състояние на read only не може да се упдейтват упоменатите 1000 пъти файлове :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 9/27/2016 в 16:42, atridi написа:

Тъц! От уиндоус позволенията е. Дай си пълни права на папката цс-го. В състояние на read only не може да се упдейтват упоменатите 1000 пъти файлове :) 

Изтрих просто start менюто на IObit и се оправи веднага, нямам никакви проблеми , ти за какво говориш не ми е ясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 21 часа, ma57er2 написа:

Изтрих просто start менюто на IObit и се оправи веднага, нямам никакви проблеми , ти за какво говориш не ми е ясно.

Радвам се за теб! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.